281 Shares 8865 views

Telefon komórkowy LG KP500: charakterystyka, cechy i recenzje

Telefon komórkowy z ekranem dotykowym – dość dużym LG KP500. Cechy tego urządzenia, jego cechy, koszt będzie dalej szczegółowo zbadane.


Pozycjonowanie i sprzęt

Ten telefon został wydany w 2008 roku. To był pierwotnie południowokoreański producent urządzenia jest pozycjonowana jako średniego szczebla. Kluczem Chip to była obecność na ekranie dotykowym z wystarczająco solidne, na podstawie pomiarów, po przekątnej. Dlatego urządzenie to jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy nie potrzebują komunikatora w czasie, i chciałbym dostać w przystępnej cenie urządzenia z ekranem dotykowym. To do tej niszy urządzeń mobilnych i należał do LG KP500. Cechy (instrukcja) urządzenia, jak wskazano, że nawet w tym czasie były bardzo skromne. Można powiedzieć, że konfiguracja tego urządzenia typowe. Składał się on z następujących elementów i akcesoriów:

  • samo urządzenie.
  • Wymienny akumulator.
  • Kabel interfejs do podłączenia komputera.
  • Ładowanie adaptera.
  • Instrukcja obsługi.
  • Przewodowe słuchawki i mikrofon.
  • Corporate karta gwarancyjna.
  • Folia ochronna na ekranie dotykowym.

Ta lista brakuje okładki i karty pamięci. Sprawa telefon komórkowy wykonany jest z tworzywa sztucznego, i chronić go przed różnymi urazami podczas operacji bez pierwszych brakujących akcesoriów będzie problematyczne. Dobrze, drugi akcesoriów pozwala znacznie zwiększyć ilość zainstalowanej pamięci, a więc w czasie, aby zwiększyć funkcjonalność gadżetu.

Wygląd i rozmieszczenie elementów sterujących

Prototyp nowoczesnych smartfonów w zakresie projektowania można nazwać LG KP500. Charakterystyka położenia jego kontroli w tej kwestii. Niemal 75 procent przedniej powierzchni panelu jest ekran dotykowy, przy czym podłoże jest wykonane w technologii „TFT”. Jej główną wadą – jest zniekształcony obraz przy odchyleniu od kąta widzenia. Rozdzielczość wyświetlacza urządzenia wynosi 240 x 400, a jego przekątna równy czasowi „fantastic”, 3-calowym. Biorąc pod uwagę fakt, że gadżet został wydany w 2008 roku, jest to świetny wskaźnik tego, jak rozwiązać i po przekątnej. Teraz jedna taka wartość nie może być zaskoczony.

Ten sam element czujnika opiera się na przestarzałej technologii oporowej (teraz nawet najbardziej przystępne smartfony entry-level używać pojemnościowy element pomiarowy). W rezultacie, w tym przenośnych urządzeń jest lepiej stosować pióra i urządzenie w niskich temperaturach, nie może działać.

Powyżej ekranu wyświetlane słuchawkę, a poniżej – panel sterowania z 3 przyciskami mechanicznymi. Większość elementów sterujących i przewodowe porty położone wzdłuż bocznych krawędzi gadżetu. Po lewej stronie są regulatory głośności słuchawek i portu lub podłącz ładowarkę. Po przeciwnej stronie, z kolei znajdują się na i przycisków sterujących aparatu, jak i zewnętrznego gniazda dysku (czyli gadżet obsługuje go „na gorąco” bez konieczności wyłączania, zastępując). Poniżej jest tylko mały otwór używany mikrofon. Na głównej kamery jest osłona tylna.

Sprzętowy telefon komórkowy

Model jednostki centralnej oraz akceleratorem graficznym nie jest wskazany w kompletnej dokumentacji na LG KP500. Charakterystyka nich w każdym razie skromny i wartościami częstotliwości taktowania procesora, na przykład, można się tylko domyślać. Jedna rzecz na pewno można powiedzieć o tym jest fakt, że w procesorze zawiera tylko jedną jednostkę komputerową własnej konstrukcji firmy Korei Południowej. Ilość pamięci wewnętrznej, w tym przypadku jest również bardzo skromne jak na dzisiejsze standardy 48 MB.

Jedynym także w tym przypadku – istnienie gniazda. Pojemność zewnętrzna „MikroSD” magazyn format danych w tym przypadku może być równa 16 MB. Ale, jak zauważył opinie właścicieli, w tym przypadku, nie może być pewne hamowanie w interfejsie oprogramowania gadżetu. Jeśli wydajność jest obniżona o współczynnik równy 2, do 8 GB, wówczas problem ten nie będzie dokładne.

Aparat w telefonie komórkowym jest tylko jeden. Posiada czujnik do 3 megapikseli. System Auto-focus i podświetlenie LED w tym gadżecie tam. Dlatego stosunkowo wysokiej jakości zdjęcia można uzyskać tylko w dobrym świetle. Ta kamera wideo rejestruje obrzydliwe. Jego rozdzielczość – 320 x 240, oraz format 3GP. Jeśli film uruchomić na telewizorze z „FullEychDi” rozdzielczości, to nie ma nic praktycznie rozebrane. Wśród interfejsów może być obecność 2G, „bluetooth” i „MikroYuSB”. Ale 3G i „wi-fi” To urządzenie nie jest obsługiwane.

autonomia

Średnie na tle podobnych urządzeń może pochwalić telefonu LG KP500. Charakterystyka pojemności znamionowej akumulatora to wskazuje na wartość 900 mAh. Dodajmy do tego bardzo skromne sprzęt i wystarczająco dużego rozmiaru ekranu – i dostać dzień, maksymalnie dwóch osób pracujących na jednym ładowaniu akumulatora. W przypadku korzystania z telefonu komórkowego jako odtwarzacz MP3, podany czas jest zmniejszona do 6-7 godzin.

Pojemność 900 mAh Idealne dla telefonów komórkowych z ekranem monochromatycznym, który pozwala im pracować 10-14 dni bez ładowania. W tym przypadku więcej niż byłoby to optymalne użycie baterii o pojemności 1200-1500 mAh, pozwoliłoby to właściciel takiego urządzenia do dozowania z adapterem do ładowania 2-3 dni.

Fundamentów i oprogramowanie

Zamknięty system operacyjny oparty na Javie pod nazwą LG MOBILE jest stosowany w LG KP500. Charakterystyka, platforma nie wskazały nawet na oficjalnej stronie firmy Korei Południowej. Wspiera on wszystkie programy w oparciu o Java, zoptymalizowane dla ekranów dotykowych i widgetów. W tym ostatnim przypadku, aby ustanowić taki wniosek osób trzecich nie jest możliwe i konieczne jest, aby użyć wstępnie skonfigurowany zestaw.

Recenzje właścicieli i ceny

Zacznijmy od pozytywnych aspektów LG KP500. Funkcje zdjęcia, Z jednej strony, nie jest imponująca. Ale w normalnych warunkach oświetleniowych jakość naprawdę nie wnosi sprzeciwu. Drugim ważnym punktem – wyświetlacz dotykowy. Teraz jeden z jego parametrów nie może być zaskoczony, ale w 2008 roku był to przełom w zakresie rozprzestrzeniania ekranów dotykowych dostępnych w większości urządzeń mobilnych.

Kolejny plus – oprogramowanie systemowe. To jest zamknięte i nie dopuszcza do wprowadzenia istotnych zmian w środowisku oprogramowania gadżetu. Ale z drugiej strony, takie podejście zapewnia maksymalną niezawodność oprogramowania urządzenia i dane osobowe użytkownika przechowywanych na nim. Należy również przyznać wsparcie dostatecznie dużych zewnętrznych magazynów danych. W ten sposób bez problemu można włączyć tego urządzenia w pełnoprawny odtwarzacz MP3.

Wśród wad można wymienić Materiał obudowy i samodzielności. W pierwszym przypadku, aby rozwiązać ten problem i pozwala na pokrycie ochronną przezroczystą folię. W drugim przypadku można użyć drugiego baterię. Początkowo cena telefonu wynosi na początku sprzedaży 300 $. Ale potem, zaledwie sześć miesięcy później, została obniżona do 200 $. Teraz możemy kupić używane tylko te telefony. Ich wartość jest w regionie 400 rubli.

wyniki

Iconic telefon w 2008 roku LG KP500. Funkcje to jest, oczywiście, skromny. Ale jego kluczowym momentem była obecność dużego ekranu dotykowego. Są zupy i stał się impulsem do tego, że prawie wszystkie nowoczesne gadżety mobilne wyposażone są w ekrany i urządzeń wejściowych.