187 Shares 5117 views

Olga Kuno: biografia i autor książki

Gatunek humorystycznej powieści zyskuje coraz więcej fanów. Wśród autorów, którzy wyróżnili się w tym obszarze, stoi Olga Kuno.


biografia

O autorze znanego nie tak dużo. Znacznie więcej czasu poświęca się pracy i pisania, niż reklamy własnej nazwy. Biografia Olga Kuno znany tylko przez fakty, że wspólnymi pisarza.

Olga jest absolwentem Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie i nauczał tam przez jakiś czas. Życie z nią ściśle związana z badaniem języka, bo to jest – językoznawca. Szczególną uwagę przywiązuje się Olga roli humoru w dziełach literackich, a co sprawia, że jest zabawną prozę. Wiedza zdobyta Kuno używana podczas tworzenia swoich dzieł.

Jakiś czas Olga mieszka w Stanach Zjednoczonych, wykładając na University of California. Potem przeniósł się do miasta Modi'in. Obecnie Olga Kuno mieszka w mieście z jego rodziny, nauczanie na Uniwersytecie i pisze artykuły. W wolnym czasie pracuje nad prozy i wierszy.

„Notatki z ulubionej Jego Królewskiej Mości”

Podobnie jak w wielu swoich książkach, autor Kuno Olga doznał działania w fikcyjnym kraju. Tym razem z Nawal trudności mieszkańcy muszą sobie radzić Eastland. Książę Raul przygotowuje się wznieść na tronie zamiast król umarł. Ale życie przyszłego władcy jest poważnie zagrożone: ktoś w kółko robi zamach na Raula, wyraźnie nie chcąc zobaczyć koronę na głowie. W celu zaoszczędzenia gubernatora, a sprawców do sądu zaproszony Ayrin Rendall. Dziewczyna ma rzadki dar – ona rozumie język zwierząt. Ale to tylko młody piękno może spowodować zbyt wiele pytań i podejrzeń wśród dworzan. Aby nie przyciągnąć uwagę przestępców, a nie komplikować pracę Raul daje Irene dla ich faworyta.

Śmiały i stanowczy dziewczyna będzie musiała ponownie i ponownie stawić czoła niebezpieczeństwom w trakcie dochodzenia. Ale to tylko wtedy, gdy potrafi udawać ulubionym przystojnego księcia, nie przesiąknięte mu szczerych uczuć?

„Oblubienica woli”

Olga Kuno jest mistrzem w tworzeniu śmiałych i żywych postaci kobiecych, z którymi czytelnicy identyfikują się przyjemnie. Taka jest bohaterką serii „Bride testamentu” Nicka. Dzieciństwo dziewczynka nie była słodka. Zaprowadziła go do ciemnej i niegościnnej guest house, z których był zadowolony opuścić. Ale to właśnie okazało się, że za murami instytucji to czeka na nie jest wolność, ale nowe badania. ojciec Nicky'ego kiedyś podpisał umowę, na mocy której jego córka, które osiągnęły pewien wiek, powinien zostać żoną wicehrabia Telbridzha.

Znajdź wspólny język z oblubienicy okazało się trudniejsze, niż myślałem Nick. Dorosły, poważny i zimno Viscount wykazały niewielkie zainteresowanie jego przyszłej żony. Dużo ładniejszy było komunikować się z lekarzem, zakochał się od pierwszego wejrzenia kochanki. Podał dziewczynie uruchomić tak daleko od przerażających murów zamkowych, ożenić się i żyć razem w miłości i szczęścia. Ale to tylko wtedy, gdy lekarz tak proste? Czy on naprawdę lubi Nick? Aby odpowiedzieć na to pytanie i wiele innych pytań pomoże bohaterkę swego daru życia krew.

Olga Kuno – jeden z najpopularniejszych pisarzy dla tych czytelników, którzy lubią odważne bohaterki, piękne uczucia i dzielnych bohaterów. W swoich pracach ściśle powiązane kilku gatunków, co sprawia, że są interesujące i ekscytujące.