696 Shares 9902 views

Kapelusz dla kota z własnymi rękami

„Koty, mój urok …” – zaśpiewał starszego Aliyeva-Cat Lady w kreskówce o trochę mąki. Staruszka była bardzo szkodliwe, ale opinia wyrażona nie jest prywatny: urocza kotka i jest rozpoznawany przez tak wielu ludzi. Prawie połowa populacji naszego globu. Druga połowa państw, które urocze psów.


W słowach pisarza angielskiego Klark Makkenzi: „Jedyną rzeczą, która jest niemożliwa do zrozumienia – dlaczego kot miał kiedyś postanowił zostać zwierzę.” Co prawda, to prawda – nie można zmusić kota do tego, co nie chce lub nie uznają prawo. Prawdopodobnie z tego powodu jesteśmy w stanie zobaczyć wiele psów w śmiesznych ubraniach, które ciągną właścicieli opiekuńczy, i prawie nigdy – koty. W każdym razie, ja nie zawsze.

Zoopsychologists (istnieje) powiedzieć, że kot może sobie pozwolić, aby ubierać się w strój w przypadku, jeśli chce być w centrum uwagi (chce, pamiętajcie), albo czują potrzebę, na przykład zamrożenie.

A jednak czasami chcemy jakoś upiększyć swój ulubiony, specjalnie na tę okazję, a zdjęcie i filmowania. Tutaj można spróbować „przyczepić” krawata lub „motyl”, umieścić na płycie, sukienka lub kurtki, i to jest możliwe, aby dołączyć korek, w którym Twój kot będzie wyglądał szczególnie zabawne w ramie dokładnie trafiony. Dość często znajdujemy obraz pt. „Kot w okularach i kapeluszu” Wygląda to naprawdę zabawne. Albo po prostu :. „Kot Prot" Zdjęcia i filmy z tytułami zebrać sporo fanów i komentarze „fanów”.

Są to wykwalifikowani pracownicy, którzy specjalizują się w produkcji czapek dla psów i kotów. Nasadki na kota może być wykonany z różnych materiałów połączonych wełny, z filcu, bawełny, skóry lub sierści.

W tej dziedzinie, ma nawet swoją własną modę. Na przykład, bardzo popularny kapelusz dla kota „Leo”. Ta czerwona grzywa lwa z uszami, wykonane w postaci czapki. W nim kot, zwłaszcza beżowy kolor, wygląda jak miniaturowy lew. Taki pułap, jak również wiele innych modeli dostępne są półki z prywatnych mistrzów lub innych kanałów, ponieważ w regularnych sklepach dla zwierząt takiego produktu – rzadkość.

Cóż, w takim przypadku, jeśli ty sam nie wiem z pierwszej ręki, jak radzić sobie igły lub igły, zrobić sobie taki ekskluzywny rzeczą dla kota kapelusz, nie będzie trudne dla ciebie.

Jak to zrobić? Aby rozpocząć, należy zmierzyć głowę zwierzęcia. Następnie znaleźć wzór lub schemat drutach czapki dla niemowląt. Zmniejszyć wielkość jest proporcjonalna do „kot” i zaznaczyć miejsca, w których szczeliny są dla uszu. Więc masz strasznie miły korek, który może być ozdobiona pomponem, grzebieniem lub grzebienia, na przykład. Jeśli chcesz cap dla kota przedstawiana jakieś inne zwierzę (tego samego lwa, niedźwiedzia lub królika), należy użyć wzoru na szycie zabawek dziecięcych, w szczególności jego głowę, a także biorąc pod uwagę, zgodnie z wielkością chcesz. Po tym, uszyć czapkę dla dziecka ze szczelinami dla uszu jakiejś miękkiej tkaniny (flaneli lub inne tkaniny bawełniane), i zaszyć szczyt za jej „głowa” zabawek z skorygowany do kształtu dolnej pokrywie. Mid-wypełnienie syntetyczne wyściółka, szyć paski i op-la – dla kapelusz kota jest gotowy.

Teraz weź aparat fotograficzny lub kamerę, aby szybko zrobić zdjęcie swojego cud, bo przez długi czas ten strój kota prawdopodobnie nie będą tolerowane.