350 Shares 9509 views

Jak otworzyć wino bez korkociągu. Wszystkie metody, jak otworzyć butelkę bez korkociągu

W życiu są różne sytuacje. Najbardziej nieprzyjemne – zebrać z przyjaciółmi w naturze, gotowe do smażenia kebaby, zaopatrzyć się picia i nagle okaże się, że wirowanie cicho zapomniane w domu z serwetki i inne gadżety, które nie mają czasu, aby złapać. To obraźliwe i denerwujące. Ale zawsze, nawet wtedy, gdy nie wiesz, jak otworzyć wino bez korkociągu. Co dziwne, wymagający wczasowicze wymyślić nie tak niewielu sposobów, aby wydostać się z sytuacji i cieszyć towarzyskich z lampką wina. Więc co zrobić, jeśli nie ma nic do odkorkować butelkę?


Metoda № 1. Przy stosowaniu życie

Aby otworzyć butelkę wina bez korkociągu, potrzebne silne ręce, a raczej palce. Aby to zrobić z mocą palcem przesuwania wtyczkę i cieszyć przyjaznych spotkań. Aby łatwiej wysłać siły wewnątrz, umieścić monetę, która odpowiada średnicy szyjki butelki. Naprawdę nie nadaje się metoda, ponieważ nie każdy jest tak silny, ponieważ produkcja wina korki skręcają na sumieniu.

Metoda № 2. Instrumental

Zapomniałeś korkociąg, ale w bagażniku samochodowym mieć walizkę wypełnioną narzędziami? Należy z niej skorzystać! Jak otworzyć wino bez korkociągu z narzędziami? Musisz dość dużą śrubę (może być zastąpiony przez samogwintujące) i szczypiec (lub roztocza). Włóż wtyczkę głąb śruby – to byłby alternatywą dla korkociąg, ale nie do końca i wyciągnij ją, biorąc resztę szczypiec. W ostateczności, za pomocą klawiszy do mieszkania. Im większa firma, tym bardziej prawdopodobne, aby znaleźć odpowiedni dla wciśnięcie klawisza.

Metoda № 3. ukolchikov korek

Wziąć strzykawkę, na przykład, „Top Ten”. Teraz wpisz w powietrze i zrobić mu zastrzyk – rura Pierce. Po wprowadzeniu powietrza – korek wyskakuje bez wysiłku.

Metoda № 4. Przez składając

Z pewnością nie jest to najbardziej dokładny sposób, ale co można zrobić w warunkach polowych? Jak otworzyć butelkę wina to żmudny sposób? To nie zawsze działa, aby skłonić wtyczkę do nienawiści. Następnie trzeba to zrobić po kawałku. Korek może wyłowić śrubokręt, nóż z ostrym wierzchołkiem, nóż nadaje się również do obierania ziemniaków. Oto tylko korek kawałki mogą wpaść w winie. Lub jeśli delikatnie jechać do rury dość cienkie nożem (nie więcej niż 4 cm) i kilka razy do przewijania, a następnie wykręcić tych ruchów może łatwo zapewnić dostęp do wina.

Metoda № butelkę 5. beatu

Jak otworzyć wino bez korkociągu przy pomocy butelki? Weź butelkę w ręku tyłu, tak, że dno jest skierowana do góry. Trzymaj się mocno. Z drugiej strony, umieszczenie butelki trudniejsze – całkowicie wypełniony wodą mineralną, coca cola lub czystej wody. Nie bardzo dużo (tak, aby nie złamać butelkę) jest konieczne, aby uderzyć dno sody. Twoje wysiłki będzie się opłacać, że korek wychodzi stopniowo. Spróbuj to zrobić z dala od obecnej. Gdy rurka osiągnął już połowę – jest mały: rozluźnić dłonie i wlać wino dość czekania na przyjaciół.

Numer metoda 6. W toku są akcesoria damskie

Jest to metoda i „poizyaschnee”. Zamiast narzędzi można zwrócić kobietom przedstawić coś do rozszczelnienia. To może być pincety lub spinki do włosów, która będzie naciśnięciu korek wewnątrz, tusz do rzęs (jeszcze bardziej wygodny niż palcem) lub manicure nożyczki (na nieostrożnego drodze numer 4). Gdybyśmy w ogóle nie mają nic – można użyć niehigieniczne, ale metoda jest ważna – zakręt z obuwia damskiego.

Numer metoda 7. Woda pomóc!

Jeśli masz strony nie został w domu i nie miała korkociąg, spróbuj użyć siły wody. Jak łatwo otworzyć wino w domu? Wystarczy otworzyć zawór z mocą i wsunąć szyjkę butelki z korkiem zacięty pod bieżącą wodą. Należy pamiętać, że korek będzie stopniowo przesuwać w dół. Tutaj konieczne jest, aby mieć czas na zakręć wodę w czasie i trzeba będzie pić wino w rozcieńczonej postaci, to zepsuć cały nastrój.

Metoda № 8. Zwracamy butelkę

Dość zabawny jako metoda aby otworzyć wino bez korkociągu. Trzeba podnieść butelkę pionowo i przewinąć w dół około 20 razy, najpierw siebie, a potem siebie. Po takiej wtyczki łatwo ulegasz manipulacji i można go wcisnąć głębiej.

Metoda № 9. Ekstremalne i niechciane

Wlać wodę do miski, umieścić go w butelce (umieścić w pozycji pionowej) i włącz ognia. Kolejny wzrost temperatury po kilku minutach wrzenia umożliwiają rurę prasującą. Metoda ta jest niepożądana, ponieważ może to zepsuć smak wina.

Metoda № 10. scyzoryk

Może ktoś z publiczności może być w obecności scyzorykiem. W tym przypadku należy to sprawdzić – co jeśli producent dostarczył jej korkociąg, co zdarza się dość często?

№ 11. Proces pomocy – książki

Jak otworzyć butelkę bez korkociąg Korzystanie z książki? Ta metoda pozwoli bardziej miękki cios. Oprzyj ją na ścianę (grubszej niż – tym lepiej). Teraz zaczynają walić dno butelki na książki. Wystarczy kilka drobnych uderzeń, a można zauważyć z ulgą, że korek jest z powodzeniem kierowane do wyjścia. dobry sposób do butelek z wklęsłym dnem (a większość).

Metoda № 12. Informacje

Raz było w pełni wykorzystane ze względu na brak odpowiednich narzędzi – wystarczy odpierał szyi. Ale to jest niebezpieczne – małe kawałki szkła nieuchronnie wpadają zawartości.

Metoda № 13. Z wątków

Wcisnąć do wtyczki mogą być łatwo, jeżeli uzbrojony oddział lub kołku.

Metoda № młotek 14. Roboczą

Pierwszy młot młotkiem gwóźdź w wtyczce poprzez (aby to zrobić, trwać dłużej). Potem zaczynają go ciągnąć. Otrzymany w ten sposób otworu i powietrze uchodzi swobodnie. Następny wcisnąć korek przez dowolnego obiektu. Powietrze nie będzie kolidować, a wszystko okaże się szybko i dokładnie.

Metoda № 15. Długi

Jeśli nie chcemy, żeby poeksperymentować i wypróbować wszystkie te metody, jeden po drugim, użyj bardziej elitarną sposób – dokonać spin na domu. Obecnie w Internecie można znaleźć wiele usług dostawy towarów bezpośrednio do mieszkania. Można zamówić dodatkowe coś pysznego do stołu, lub nawet kilka butelek wina na dodatek.

Nie więcej zastanawiać się, jak otworzyć wino bez korkociągu, należy po prostu jest to konieczne w przypadku obiektu gospodarki.