724 Shares 6768 views

"The Avengers: Age of Ultron" – aktorzy i role. thriller fiction

Kwietnia 2015 roku doprowadzono do wielkiego światowego kina ekran nowego hitu – „The Avengers: Age of Ultron”. Aktorzy, reżyserzy, pisarze, krótko mówiąc, cała załoga i twórcy projektu próbowali wszelkich starań, film był bardzo zabawny i epicki. Imponujące bitwy sceny, wspaniała panorama, z najbardziej niesamowitych kątów i oszałamiające efekty specjalne – to wszystko, jeśli nie podano sequel wyprzedzić pierwszy film w kasie w kinach, to na pewno pod warunkiem, szóste miejsce na liście najwyższych dochodowych filmów w historii kina. Ale nie ostatnia rola w sukcesie tego thrillera sci-fi grał wspaniały zespół aktorów gwiazdy, postacie, które od dawna są popularnym ulubionym.


Fi thriller o nowe elementy

Co jest takiego specjalnego w filmie „Avengers: Age of Ultron”? Aktorzy, którzy grali klucz i znaki wtórnych w zespole superbohatera w scenach solowych i w pierwszej części przygód planety obrońców pozostała taka sama. Ale w drugiej części widzieli niewielki dodatek do spisu, a także nowy antagonista. Jednak według wielu widzów, Altron był w stanie poruszać się w tym aspekcie głównego czarnego charakteru pierwszej części Loki, grany przez niepowtarzalnym Tom Hidlstona. W ogólnym reżysera i pisarza Dzhos Uedon próbowali przynieść w nowym obrazie więcej emocji, ujawniają już pozornie znajome postacie w nowy sposób, aby skupić się na kwestiach moralnych i ludzkich relacji. Whedon wykonał wielką pracę, mógł bardzo naturalnie poświęcić czas dla każdego z tych odmiennych znaków, a czas ekran bilans dla nich, więc nikt nie jest pozostawiony bez uwagi. Jednak główny nacisk jest nadal na działania, bo „Avengers” – to przede wszystkim przebój na dużą skalę.

człowiek bezlitosny

Podobnie jak to, czy nie, ale główną gwiazdą projektu było i nadal jest Robert Dauni Jr., który przez wiele lat był jedynym Toni Starkom. Nawiasem mówiąc, właśnie w tym aktor jest najwyższa opłata za udział w ekranizacji komiksu „Marvel”. Iron Man garnitur dodatek tylko genialnym umysłem, ogromne poczucie humoru i wielkim sercu znalazł planety. W drugiej części „The Avengers” Starka w jakiś sposób jest przyczyną co Altron włamali się do świata, ponieważ pierwotnie projekt ten miał chronić ludzkość. Od jego tajemnicy pracować w ogóle, ale Hulk, Tony prowadzony tylko przez dobre intencje, ale po jego błąd, stracił zaufanie wielu członków zespołu. Jak się później okazuje się, że to dopiero pierwszy krok do rozłamu wśród zespół superbohaterów, które będą bardziej jasno wyrażonej w nadchodzącym filmie wszechświata „Marvel”, „The First Avenger:. Civil War”

Właściwa kapitan

Można powiedzieć, że Stark jest przeciwieństwem stiv Rodzhers, lepiej znany jako Captain America. To absolutna pozytywny bohater, rodzaj właściwego faceta do zabawy nie jest pierwszy raz, kiedy przystojny Chris Evans. W tej części „The Avengers” jest bardziej ujawniły pewną przepaść między Rogers, wyrwane z jego czasu i nie opanować do końca w teraźniejszości, a resztą zespołu. Kapitan Ameryka jest zbyt poprawne, prawie bez wad, co czyni go bardziej odległe od pozostałych bohaterów, którzy tak czy inaczej, mają swoje „szkieletów w szafie”.

Ten bóg

Najprostszym, proste słowa mogą być stosowane do boga Asgardu, Thor jest postać grana przez Chrisa Hemsvorta. On, jak zwykle, szczęśliwy żartować w kadrze, i zawsze na temat. Jego fantastyczna umiejętność nie tylko uratować drużynę od szorstki i upadek. Thor – jedna z tych postaci, które zawsze mają tendencję sploit zespół, chociaż Tony Stark oszukać go zbyt poważnie zły.

przeciwieństwa się przyciągają

Powiązania między członkami zespołu – kolejny nowy skręcają w fabuły filmu "The Avengers: Age of Ultron". Aktorzy grający Hulka i Black Widow, wiele reagować w ramce. W tym przypadku linia miłość jest bardzo organicznie pasuje do fabuły i dobrze zdywersyfikowane ogólną dynamikę obrazu. Mark Ruffalo Hulk wciela się na ekranie po raz drugi, z „Avengers” filmów solowy Hulk wyszedł z innymi aktorami w rolach głównych. Choć Mark nie wygląda zdobywcy kobiecych serc, że jego postać wybrał Beauty-szpiega Natasha Romanoff jak jego zainteresowanie miłości. Ale takie mocne znaków po prostu nie może być wszystko bajce. Podczas próby zbliżyć do Banner Nataszy musiał pokonać nie jedną przeszkodę. Obaj mają głębokie problemy psychologiczne, które są wykorzystywane do rozwiązywania na różne sposoby, a to przekłada się w końcu do konfliktu. Gorgeous Scarlett Johansson była bardzo przekonująca w dialogach emocjonalnych, aw walkach z niezwykłych efektów.

niedocenianym bohaterem

O Hawkeye szeroka publiczność zna trochę ofensywnie. Niestety, Hawkeye, jako Black Widow, nadal nie dostał swój własny film w kinovselennoy „Marvel”. Jednak postać w „The Avengers” nie jest nadpisywany i starają się mówić o nim jak najwięcej. Podobnie jak w poprzedniej części, etykieta Archer odgrywa promienna Dzheremi Renner. „Era Ultron” uchylił rąbka tajemnicy na widowni życia Hawkeye i spotkać się z rodziną. To był jego dom stał się schronieniem dla wszystkich bohaterów drużyny, kiedy absolutnie nie mieli dokąd pójść, aby zrobić sobie przerwę w nierównej walce z nowym czarnym charakterem.

Od złoczyńców aliantom

Choć nowego antagonisty i ma postać robota, ale nadal swój głos i gesty i ruchy dał mu aktora Dzheyms Speyder. Ultron był dość typowy supervillain. Pierwotnie wymyślone, aby chronić Ziemię, program został ożywiony przez berło danej Lokiego, który wyraźnie nie może prowadzić do niczego dobrego. Biorąc pod uwagę podstawowy ludzkość zagrożona Altron zaciągnąć asystentów i zaczął snuć plany, aby zniszczyć Avengers, a za nimi, a główne problemy naszej planety, z jego punktu widzenia. Asystenci byli rodzeństwem z super moce, Pietro i Scarlet Witch, obwiniając Tony Stark w śmierci swoich rodziców, więc jest to najlepszy wspólników Ultron nie został znaleziony. Merkury przez Aaron Taylor-Johnson i Scarlet Witch, grana przez Elizabeth Olsen, może spowodować uszkodzenie niespodziewanie silnym superbohatera spółki posiał wśród nich strach i defetyzmu. Kiedy bliźniacy dowiedział się o tych planach swego patrona, zdali sobie sprawę, że wybrał zły boku w walce z globalnym złem dołączył do zespołu Avengers, ale tylko jeden z nich był przeznaczony do pozostania w niej.

"The Avengers: Age of Ultron": aktor

Oprócz głównych ulubionych bohaterów oraz nowych bohaterów i złoczyńców, widzowie widzieli i wiele innych starych znajomych. Nie najmniej rolę w zwycięstwie sił dobra ze złem android grał już znany z wielu filmów Studio „Marvel” Pułkownik Dzheyms Rouds, z których każdy odgrywa również uśmiechniętą Don Chidl. Samuel L. Jackson powraca w roli Nika Fyuri i był w stanie przywrócić morale drużyny bohaterów w trudnych dla nich godzinę. Znowu pomógł Avengers i agenta Maria Hill, grana przez aktorkę Cobie Smulders. Głos Paula Bettany dawna znany wszystkim fanom Iron Man i Avengers, ponieważ jest to głos z Jarvis, ale w końcu, publiczność widziałem aktora, który odziedziczył rolę poprawy andoida Vizhena w jakiś sposób zespół superbohaterem sojusznika. Również w filmie wystąpili Thomas Kretschmann (Wolfgang von Strucker), Claudia Dr Kim (CHO), Idris Elba (Heymdall), Heyli Etvell (Peggy Carter), Andy Serkis (Ulysses Clos) i wiele innych. I Stan Lee, twórca wielu komiksów „Marvel”, ukazał się w małej scenie, grał przy Avengers partia historycznych.