449 Shares 1942 views

Zaprojektować pokój dziecięcy. Dziecko, aby być wygodne

Jeśli uważasz, że aby zrobić miejsce dla dziecka, lub przynajmniej do wydawania obszar, na tyle, by kupić meble dziecięce i pogodny tapet, to jesteś w błędzie.


Od konstrukcji dziecięcego pokoju – zadanie nie jest łatwe i wymaga specjalnego podejścia. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystko – seks i wiek dziecka, jego temperament i preferencji.

Dzieci – to wyjątkowy świat, w którym dziecko spędza większość swojego wolnego czasu. Jest bardzo ważne, aby dziecko czują się komfortowo. I to musi wybrać odpowiednie kolory, ustawić meble tak, że jest to wygodne.

Nie zapomnij o ciekawych elementów wnętrza, rozwijające wyobraźnię dziecka. Tworzenie zaprojektować pokój dziecięcy, konieczne jest, aby wiedzieć, kto będzie w nim żyć – chłopiec czy dziewczynka. I stosować odpowiednie metody dekoracji.

Nowonarodzone dziecko po raz pierwszy nie jest dużo trzeba: łóżko, stół do przewijania, ściany lub lampy podłogowe na oświetlenie. Światło może być bardziej wyrozumiały – żółty, który jest bliżej do światła dziennego. Wybierając rodzaj oświetlenia trzeba upewnić się, że nie było zbyt ostre różnice, to jest nie tylko irytujące dziecko, ale również szkodliwe dla oczu.

Jednak należy pamiętać, że dziecko szybko rośnie, więc tworzenie projektu dzieci pokój dla noworodka, racjonalnego zakupu mebli, które nie zostaną przekształcone i może służyć jako dziecko kilka lat. Na przykład, stół do zmiany w przyszłości mogą stać się komoda. Bardzo wygodne meble modułowe. Kolor mebli jest również bardzo ważne – zbyt jasne kolory mogą drażnić dziecko. Najlepszym rozwiązaniem, ma działanie uspokajające, są uważane za jasnozielony i błękitne odcienie.

Kolor mebli powinien być w harmonii z kolorem tapety. I tam są dwie opcje. Pierwszy – połączenie miękkich tonów, ale Ściany, podłoga i sufit powinny być jasne meble, a drugie – połączeniem kontrastowych kolorach. W każdym razie, nie powinno być uczucie ciepła i komfortu, czyli zaprojektowanie pokoju dziecka nie powinny wywierać presję na słabą psychikę i przestraszyć dziecko. Dziecko może odstraszyć zbyt duży rysunek na tapecie. Dla noworodka najlepiej nadaje się zwykły mur z nimi na stole do zmiany na łóżeczko i powiesić jasny obraz lub zabawkę. Technika ta pomaga dziecku nauczyć się szybko skupić się na jednym temacie.

Niektóre niedoświadczeni rodzice błędnie uważają, że projekt pokoju dziecka powinny być zbyt wesoły i kolorowy. Daleko od niego. pokój zabaw dla dziecka w tym samym czasie pokoju dziennego, sypialni i pokoju gier, a do szkoły, jest ona także miejscem zatrudnienia. Do wszystkich tych cech w pokoju dziecięcym razem zastosować metodę stref funkcjonalnych. Jest to pomieszczenie, w którym dziecko będzie żyć, jest podzielony na strefy relaksacyjnej i placu zabaw. Dostępność obszarów szkoleniowych Wyróżniające się wzory dla dzieci pokój dla nastolatka na rozwiązaniach przestrzennych dla pokoju dla dzieci.

Ograniczenie miejsca dla dziecka, że konieczne jest stosowanie materiałów takich, które gromadzą się mniej pyłu. Więc tapeta powinna być gładka i równa. Małe dzieci uwielbiają rysować na tapecie, niektórzy rodzice, wiedząc o tym hobby, specjalnie opuścił swobodnie rysować ściany wklejony na jej zmywalne tapety. Nie zapomnij o ekologii.

Teraz na sprzedaż tam materiały wykończeniowe nowej generacji – okładka bawełny. Są ciepłe i bardzo przyjazny. Seks jest lepiej zrobić z materiałów naturalnych. Dobrym rozwiązaniem byłoby być laminowane podłogi, które również spełniają wszystkie wymogi – są ciepłe i higieniczny i nie mniej interesujące niż, powiedzmy, parkiet. Do pokoju dziecka, można użyć sufity, są piękne i absolutnie nie zbierają kurz. Sufit może być gwiaździste niebo, może unosić się na nim lub okienna chmury światła ptaka. Krótko mówiąc, wszystko zależy od wyobraźni i potrzeb dziecka.

Jeśli rodzice czują, że sami nie mogą sobie poradzić z projektem pokoju dziecka, to najlepiej skontaktować się z ekspertami, ponieważ wnętrze dziecko ma na silne wrażenie i wpływ na rozwój osobowości.