373 Shares 1870 views

Przegląd pickup „Toyota Helix”

Pierwszy pick-up „Toyota Helix” zjechał z linii montażowej w 1967 roku. Wydał przed rokiem 2005 tylko w Japonii, zwłaszcza na rynku krajowym. Ten samochód można nazwać konserwatywny, ponieważ nie zmieniła się znacznie w swojej historii w 22 lat. Dopiero w 1989 roku, druga generacja przetworników „Toyota Helix”. Słynny jednostka, powiedział, że jest to pierwszy samochód , w którym dana osoba może osiągnąć biegunie północnym. „Toyota Helix” zyskała ogromną popularność na całym świecie ze względu na prostotę konstrukcji, funkcjonalności i niezawodności.

Pierwsze modele były produkowane na małym rozstawem osi z silnikiem polutoralitrovye. Od 1971 do 1973 roku samochód przeszedł drobne zmiany. Podczas dwuletniego okresu 1989-2004. Japońscy inżynierowie wprowadzili cztery generacje samochodu Toyota „Helix”. W tym czasie zmienił zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. A na wiosnę 2005 roku ukazał się szósty generacji pickup przystosowanej na potrzeby rynku europejskiego już. Główne różnice są nowe elementy wzmocnione dźwigara ramy i zaktualizowaną zawieszenie: z przodu iz tyłu. Przetworniki 2005 release dostarczane z manualną pięciobiegową skrzynią biegów. To było zapewnione, a cenowo wersja pojazdu – 4×2. Kierowcy mogą zatrzymać wybór na jednym z trzech rodzajów kabin: Single Cab (Single), Extra taksówkę (rozszerzony) oraz podwójną kabiną (podwójne).

W 2006 roku inżynierowie Grupa Toyota wydali nową jednostkę napędową dla Twojego samochodu – silnik turbodiesel trzy-litrowy o maksymalnej pojemności 171 litrów. a. Został on przeznaczony wyłącznie dla wszystkie koła napędowe przetworniki kabina Double Cab. Maksymalna prędkość Hilux osiąga 170 km na godzinę na polu mechanicznej i 175 kilometrów na „maszyny”. Zużycie paliwa wynosi 8,3 litra na sto kilometrów.

Od 2010 roku pick-up „Helix” pojawiła się na rynku rosyjskim. Są one przedstawione w dwunastu wykończenia, z których sześć jest dostarczane z jednostki objętości 2,5 litra, a resztę – trzech litrów. Funkcje „Toyota Helix» 2010 roku próbki jest taka, że może zaspokoić nawet najbardziej żrący kierowca. Obie wersje modeli są wyposażone w napęd na cztery koła, a także automatycznego układu różnicowego przedniej. Silniki 2,5 litra są wyposażone pięciostopniową „mechanizm”, trój-l – piątym kroku „automatyczne”. Zużycie paliwa wynosi od 8,3 do 8,9 litra, w zależności od cyklu.

Ze względu na wielkość platformy załadowczej (1547h1515h450), pickup jest w stanie przenosić duże obciążenia do 830 kg. Ponadto pojazd może holować przyczepę o masie do 2,5 tony. Funkcja Hilux jest doskonała przekrój geometryczny: Wysokość jazdy – 212 mm, a kąt – 30 stopni, Kongres – 22 stopni.

Poziom komfortu w kabinie Toyota Hilux w stanie „konkurować” z samochodem. Wszystkie wersje zapewniają regulowaną kierownicę oraz system sterowania jest wyposażony w hydrowspomaganiem.

W rezultacie możliwe jest głosowe nagrane przez właścicieli rozważanych opinii samochodowych. „Toyota Helix” – jest niezawodny, prosty, skromny, za pomocą wózka wysokiego podnoszenia wydajności. Jest to „uczciwy pracowity”, przeznaczony do ciężkiej pracy, która jest odpowiednia dla załóg remontowych i zastarzałych myśliwych. Jeśli miasto czuje się nieswojo, a na drogach po prostu bezkonkurencyjne. Wadami są wysoka cena i dość głośny silnik.