267 Shares 5924 views

Nowe Audi R8 zaprezentowane na New York International Auto Show

Audi na targach samochodowych w Nowym Jorku, zaprezentował nowość – R8 Spyder, otwarta wersja flagowego samochodu. Zapoznajmy się z jego imponującej konstrukcji, a także dowiedzieć się więcej o jego wyposażenia technicznego i podobieństwa modeli prezentowanych przez włoskich konkurentów – Lamborghini.


imponujące nowość

Nowe samochody Audi posiada kilka razy została widział oficjalnej prezentacji na Auto Show, więc jego konstrukcja nie jest zaskoczeniem – przypomina luz coupe R8. Według twórców, wyposażyć nowe elementy podobne do modelu R8 LMS, który już udowodnił swoją skuteczność, wygrywając wyścig w Daytona. Nowością open top, ale można użyć dach tkaniny – nawet przy dużej prędkości jest utworzony przez dwadzieścia sekund. Szczegóły podkreślił futurystyczny design – pojawienie się nowych elementów sprawia, że nawet poprzednią wersję w tym samym wierszu staromodny. Spyder wykorzystywane do wielu wstawkami z włókna węglowego, co wzmacnia wrażenie pojazdu i zapewnia niezwykle komfortowe, ultra pogląd.

sprzęt

Pojazd wyposażony w silnik o pojemności 5,2 litrów, i różni się czterdzieści KM. Do stu kilometrów Spyder przyspieszy trzy koma sześć sekund. Ponadto, twórcy twierdzą, że podwozia na pięćdziesiąt procent sztywniejsze niż w poprzednim modelu. Jak dla modelu Lamborghini V10 Plus, kopiując projekt od góry istniejące w tej chwili na linię modelową, żaden oficjalny komentarz nie było. Jedyną rzeczą, że wspomniany pierwszy występ na razie, nowy dyrektor Stiven Vinkelman, który wcześniej pracował z Lamborghini, jest to, że będzie starał się oferować fanów Audi jeszcze bardziej nowe produkty bardzo szybko. Cóż, premiera na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku był udany i nie ma wątpliwości, że na początku swojej kariery w Audi udało. Być może sukces nie zmieni się to w przyszłości.