298 Shares 5899 views

Przydatność siebie tak, znaków zodiaku, takich jak Baran i Pannie?

Astrologia – nauka, która jest już kilkaset lat. Nawet w czasach starożytnych ludzie zauważyli, że cykle księżyca i słońca, a także ruch planet związanych ze zjawiskami naturalnymi i wydarzeń w świecie. Później odkryli inną funkcję. Obserwując zachowanie jednostek, okazało się, że ich data urodzenia w ten czy inny sposób związane z manifestacją ich osobistych cech i przeznaczenia. W naszych czasach, nauka ta zyskała wielki rozwój. Stało się modne zamówić przygotowanie indywidualnych horoskopów. Wielu ludzi, nawet tych, którzy są bardzo sceptycznie astrologia, często słuchać tych prognoz. Sporządzanie horoskopy miłosne – to odrębna kwestia. W tym artykule chcę spekulować, czy zbliżają się do siebie i Panna Baran, jeżeli ich charaktery, czy mogą budować kompatybilny silna rodzina.


Znaki Baran osobowość

Przedstawiciele tego znaku zodiaku są różne poczucie celu, pewność siebie i niezależność. Ich wściekła energia nie pozwala im usiedzieć nawet przez krótki czas. Są stale poszukuje nowych pomysłów. Często ci ludzie stają się liderami w miejscu pracy oraz w życiu rodzinnym. Baran nie toleruje kompromisów, zawsze wymagają specjalnego traktowania. Jest to logiczne założenie, że aby zbudować taką osobę rodzina nie będzie łatwe. Jest mało prawdopodobne, że jest mężczyzną, czy kobietą, gotów poświęcić całe swoje życie tylko do wybranych. Ale okazuje się, że istnieją tacy ludzie. Przykładem tego może być kilka Aries i Virgo.

Znaki naszej tożsamości

Panna jest biernym znak. Zazwyczaj osoby te są różne spokój, równość temperament i dobry charakter. Wszystko Virgin natury – single. Oni nie lubią hałaśliwych firm. Liczba przyjaciół jest ograniczona do 2-3 osób. Nowe przyjaźnie rzadko przekształcić się w romans i przyjaźni długoterminową. Jak się okazało, Virgin – kompletne przeciwieństwo Baran. Bardzo ciekawe połączenie. Zastanawiam się, czy Baran Panna odpowiedni?

Zgodność Aries i Virgo

Jak wiecie, seks – jest podstawą miłości i stosunków rodzinnych. Duże znaczenie ma zgodność mężczyzn i kobiet w tym zakresie. W naszym przypadku, musimy dowiedzieć się przydatność sferze seksualnej u siebie Aries i Virgo. Okazuje się, że osoby te są bardzo różne w temperamencie. Przedstawiciele znak Barana jest bardzo gorąco i impulsywny. Virgin, wręcz przeciwnie, jest zimno i monotonne. Na pierwszy znak ognia może przyciągnąć niedostępność i powściągliwości spokojną drugą połowę. Ale tak szybko, jak ich związek będzie się rozwijać, Baran szybko zmęczony nuda i suchości żony. Aby małżeństwo było udane, ci ludzie muszą nauczyć się dawać sobie nawzajem.

Baran i Panna Unia jest skazane na niepowodzenie?

Trzeba przyznać, że przedstawiciele tych dwóch znaków zodiaku są bardzo różne osoby. I, w przeciwieństwie do zasady, że przeciwieństwa się przyciągają, są one mało prawdopodobne, by kiedykolwiek być razem szczęśliwi. Baran proste, energiczny, a czasem nawet agresywny. A Virgin miękki, romantyczny i delikatny. Te dwa nie będzie dostosowywać się do siebie nawzajem. Znak ogień nie będzie chciał zrezygnować z przywództwa i uspokoić Panna nie zaakceptuje niepewności i niestabilności w ich życiu.

Tak więc okazało się, że Baran i Panna jest absolutnie nie nadaje się do siebie nawzajem. Jednak istnieją wyjątki w życiu. Więc nie rozpaczaj, jeśli ty i twoja druga połowa należy do tego znak zodiaku.