796 Shares 9681 views

Rekin podwodny. Czy żyje tajemniczy drapieżnik – Megalodon?

Większość naukowców-ichtiologów uwierzyć, że straszliwy żarłacz biały, zwany „Megalodon” dawno wymarły. Istnieją jednak teorie i fakty, które wskazują, że łódź podwodna rekina (pseudonim podane do tego podgatunku białych rekinów) wciąż żyje gdzieś w głębinach oceanicznych głębinach, które są niedostępne dla ludzi. Spróbujmy zrozumieć to pytanie, na podstawie zapisów naukowców, ich wnioski i teorie.

Historia David George Stead

David Dzhordzh Sted był jednym z najbardziej znanych i cenionych naukowców w dziedzinie ichtiologii. To była jego historia, która została opublikowana po jego śmierci, było sensacją i pozostawia wątpliwości, że biały rekin podwodny nie istnieje.

W 1918 roku młody naukowiec pracujący w Australii i był odpowiedzialny za połowów przemysłowych na brzegu Południowej. W tym czasie z największych portów w agencji państwowych odpowiedzialnych za rybołówstwo, przychodzi list, który wymaga gruntownej inspekcji delikatnej kwestii. Rybacy twierdził, że u wybrzeży Australii blisko zwykłej okropnej istoty nieznanego do dużych ryb, które ma tak rozpowszechniona, że boją się iść do morza.

okropne spotkanie

Na brzegu czeka na niego bolesny historii … Rybacy na łodzi w morze i udał się do miejsca, w którym zostały one zakotwiczone na dnie pułapki na homary. Nurkowie schodzą w głąb, aby odczepić pułapek linowe, poszedł na górę z niezwykłą prędkością. Szybko zerwał się na pokładzie, ale poinformował, że w głębi ogromnego rekina. Nurkowie powiedział, że rekin łatwo wchłaniany pułapkę złapać po drugim. Ale były zabezpieczone stalowymi linami! A ona nie zaszkodzi. Nagle rekin pojawił się przed oczami i reszty zespołu rybackiej. Zapominając o połowu, szybko uruchomił silnik i lewo straszne miejsce.

Oczywiście, jako naukowiec, David Dzhordzh Sted wiedział, że rekin o długości ciała ponad trzydziestu metrów może istnieć. Ale kłamstwo przestraszony rybacy nie miałoby sensu. Idź i sprawdź, dostać jakiś dowód nie odważył. Rybacy kategorycznie odmówił, aby przejść do morza.

Statek „Rachel Cohen"

Podmorski kilka dekad rekin (jak go nazywano rybakom niewiarygodnych ilościach) Przypomina się ponownie. W 1954 roku ponownie u wybrzeży Australii, aby naprawić i „wiosenne porządki” zatrzymany w porcie statek „Rachel Cohen”. Gdy statek został oczyszczony przez wiele muszli, okazało siedemnaście olbrzymie zęby. Każdy ząb na zapewnień świadków, był większy niż osiem centymetrów. Naukowcy odkryli, że nikomu z wyjątkiem rekina Megalodon, nie mogli należeć. Dla porównania: długość zęba zwykły biały rekina tylko trzy do pięciu centymetrów.

Strasznych stworzeń natura nie została jeszcze utworzona

Według naukowców, wielki biały rekin podwodny jest najbardziej straszne, krwiożerczy i przerażające potomstwo Matki Natury. Szacuje się, że jego długość wynosi od dwudziestu do trzydziestu pięciu metrów i numery wadze od pięćdziesięciu do stu ton. Kaszaloty, uważany za jeden z najważniejszych mieszkańców głębokiego morza – to tylko lekka przekąska dla Megalodon. Trudno sobie wyobrazić, jaki rozmiar szczęki rekina łodzi podwodnej, czy dziesięć-metrowy wieloryb – łatwa zdobycz na kolację codziennie.

Ogromne zęby, naukowcy odkryli na całym świecie od wielu lat. Jest to kolejny dowód na to, że biały rekin podwodny istnieje i ma (miał) niewiarygodnej wielkości terytorialnej rozliczeniowego.

Nawet przerażające wyobrazić takiego potwora z ogromnych rozmiarów, w porównaniu z którym osoba – tylko małe ziarnko piasku. Rekin podwodny zdjęcia, które naukowcy odtworzyli dzięki odkryciami i teoriami, jest strasznie brzydki stwór. Ma duży kościach szkieletu, masywne szczęki, które znajduje się pięć rzędów zębów i tępy „pysk”. Oni nawet żartują, że Megalodon wygląda jak świnia. Mimowolnie zaczynają cieszyć, że istoty te wymarły.

I czy wymarły?

Naukowcy i geolodzy uznają wymarłych zwierząt tylko wtedy, gdy nie mają żadnej z „Wiadomości” 400 tysięcy lat. Jednak historie rybaków z portu australijskiego znaleźć na „Rachel Cohena” statek zęby – wszystko to świadczy o tym, że istnieje podwodny rekin. Zęby poddano licznych badań, a wynik był następujący – należą one do Megalodon.

I stwierdził, „zęby” straszny olbrzym nie miał nawet bardzo skamieniały. Są siła dziesięciu lub jedenastu tysięcy lat. Zrozumieć różnicę pomiędzy 400 tysięcy a 11 tysięcy lat! Okazuje się, że gdzieś w głębi oceanu jest nadal istnieje i czuć Żarłacz biały łodzi podwodnej. Dowody na istnienie, które występują dość często. I to jest coś mówi tak.

Nawiasem mówiąc, na przykład, rekin goblin, który przez wiele lat był uważany za wymarły, została odkryta w 1897 roku w oceanach. Wieloryba rekina, który istnieje jako długi czas uważano, był zapelengovana 1828. Być może, rekin podwodny gdzieś czeka na skrzydłach.

Jak mogłem nie zauważyć je?

Wydawałoby się, że taka ogromna wielkość zwierzęcia, po prostu nie mogą być pomijane przez dziesięciolecia. Ogromne stworzenie z pewnością byłby widziany z brzegu, na mieliźnie lub rufa statku. Ale jeśli myślisz, imponujące wymiary tych gigantów po prostu nie pozwolić im płynąć blisko brzegu. Jest to dla nich za małe.

Ponadto podwodny rekin może łatwo występować w głębi morza. Na przykład, największe zwierzęta – Kaszaloty – bezpiecznie żyć na głębokości trzech kilometrów. Osoba do takich głębokościach nie może, mimo rozwoju nowoczesnych okrętów podwodnych. Takie głębokości nas po prostu nie są jeszcze dostępne. A jeśli porównać wielkość kaszalotów i rekiny, łodzi podwodnych, ten ostatni wyraźnie wygrywa. W konsekwencji, głębokość zanurzenia może być znacznie więcej niż „bezpretensjonalny” trzech kilometrów.