620 Shares 1696 views

Kawy DELONGHI EC 155: parametry techniczne. Liczba właścicieli

osoby pijące kawę są dobrze zorientowani w tym kawy. Pachnący gorzki napój pomaga obudzić się rano i ożywczy ciągu dnia. Poranna kawa w Turku jest czasochłonne i ma tendencję do ucieczki. Szybsze i bardziej wygodne do przygotowania napoju z wykorzystaniem maszyny do kawy, na przykład, DeLonghi EC 155.

sprzęt kuchenny

Na półkach sklepów w domu działy Urządzenie może spełniać różne rodzaje maszyn do parzenia kawy. Aby napić się drinka, trzeba dobrych ziaren kawy i ekspres do kawy Delonghi EC z 155. ekspres do kawy chleb świętojański, a kolejne takie urządzenia nazywane są holdernymi lub espresso ekspres do kawy. I choć wspomniany model ma ogromny ekran i dotykowe przyciski, z zadaniem parzenia kawy będzie ona sprostać.

Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego z czarnej wkładkami metalowymi. Kocioł wykonany ze stali nierdzewnej. Jest on umieszczony za wymienny zbiornik wody 1 litr. Przedni panel przełącznika. Może on być wykorzystywany do wyboru odpowiedniej funkcji kawę zasilania, gorącej wody lub pary wodnej, w celu włączenia lub wyłączenia urządzenia.

Jak wybrać ekspres do kawy

Są to maszyny do domu i zespoły zawodowe są przeznaczone dla dużej liczby porcji. Dla domu najlepiej jest wybrać samochód chleba świętojańskiego. Większość konsumentów nie powinni dać pierwszeństwo urządzeń chińskich. Warto zwrócić uwagę na DELONGHI EC 155 maszyny.

Ten tani ekspres do kawy espresso – wybawieniem dla miłośników i koneserów kawy. Elegancki wygląd i niewielkie rozmiary, łatwy w obsłudze, łatwy do czyszczenia od skali, w ciszy. Model ręczny typu. Aby przygotować napój trzeba wypełnić róg produktów i sprężonego temperą. Jest to możliwe, w celu przygotowania cappuccino. Są światła na i poziom wody. Moduł mocy 1100 W, maksymalne ciśnienie 15 barów, objętość zbiornika wody do różnych modeli od 0,5 do 1 litra. Korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego z DELONGHI EC 155. Cena zależy od wybranego modelu przedziale od 6674 do 12090 rubli.

ekspresy do kawy fabularne

Miłośnicy espresso lub cappuccino jak DELONGHI EC 155. Maszyna może ugotować tylko dwa kubki po napojach. Cechy szczególne – filtr Crema uchwyt. To pozwala na wykorzystanie nie tylko kawy mielonej, ale strąków (worki filtracyjne z ubitej kawy mielonej). Klaksonu jest wykonana z metalu. Niektóre modele mają wbudowany w proszku uszczelniającą. Specjalne urządzenie sprawia, że z kawy w proszku automatycznie. System Cappuccino mieszanki powietrza, pary wodnej i mleko tworząc gęstą mlecznej piany. Położony na lewym rury, aby rozpocząć pary lub gorącej wody. Na rurze zużycie dyszę wylotową do przygotowania cappuccino. Regulator pary znajduje się na najwyższym zespołu pokrywy. U dołu wymiennego zbiornika gdzie kapie.

urządzenie uniwersalne

W pełni automatyczne maszyny są kompaktowe i łatwe w obsłudze, bardziej funkcjonalny, bardzo bezpieczny i łatwy w użyciu. Ekspres do kawy Delonghi posiada wygodny wyświetlacz tekstowy dwuliniowy. Wyświetla odpowiednią ilość wody i kawy na porcję. Są to wskaźniki informujące o braku wody i konieczności odkamieniania. Ergonomiczna kontrola. Można ustawić wszystkie niezbędne parametry, automatyczne przełączanie i wyłączać.

Model ten jest wyposażony w układ avtokapuchino. Jednego przycisku łatwo dostać się do cappuccino lub latte. Maszyna pracuje z całych ziaren (wbudowany młynek do kawy z regulacją mielenia) i proszku. Regulowany rozdrobnienia ziarna, wytrzymałość na napój oraz wymaganych części objętości.

Ekspres do kawy Delonghi pozwala używać filiżanek dowolnej wysokości. zbiornik wody, w zależności od modelu, posiada różną ilość wody. W tym przypadku jest to 1,8 litra (Delonghi EC 155). Specjalny pojemnik można załadować 250 g granulatu. Jest pojemnik na fusy. Zespół napędowy 1450 W, ciśnienie 15 barów, mają funkcję oszczędzania energii.

Jak korzystać

Kawy DELONGHI EC 155 jest przeznaczony do przygotowywania espresso. Przed rozpoczęciem montażu i eksploatacji urządzenia należy dokładnie zapoznać się z instrukcją. Po instalacji, urządzenie jest zamontowane na powierzchni roboczej z dala od zlewu. Gniazdko musi być uziemione i jest zgodny z typem wtyczki. Nie muszą być wykonywane w pomieszczeniu w temperaturze poniżej 0 °, ponieważ urządzenie może ulec uszkodzeniu ze względu na zamarzanie płynu.

Po zainstalowaniu działania trzeba zdjąć pokrywę z pojemnika i zalać wodą do kreski. Przy pierwszym użyciu 155 instrukcję dla DELONGHI EC zaleca do ogrzania urządzenia, posiadanie pracy bezczynny bez kawy, aż całkowicie spuścić całą wodę. W tym przypadku system parowy musi być wyłączony. Urządzenie jest gotowe do pracy. Powtórz operację. Napełnić zestaw uchwytu filtra wody, mierzone łyżeczką dodanie żądanej ilości kawy, dystrybucji i zatykania jej. Ponadto, posiadacz jest włożona do przygotowywania kawy i wreszcie ustawić filiżankę. Następnie obrócić uchwyt jest obracany do pożądanego położenia.

Liczba właścicieli

Nie jest konieczne, aby być prowadzony tylko przez parametry techniczne urządzenia gospodarstwa domowego Delonghi EC 155. Opinie użytkowników również odgrywają znaczącą rolę. Większość właścicieli dać pozytywną odpowiedź i podkreśla zalety stałego zespołu. W szczególności, nie jest wielkim zwartość i konstrukcja modelu. Użytkownikom lubiłem łatwość użycia, potężnego kotła i dobre ciśnienie, mimo kompaktowych wymiarów urządzenia. Espresso uzyskuje silny i pachnące. Możliwość przygotowania dwóch porcji na raz. Dobra korelacja między jakością urządzenia oraz jego ceny.

Negatywne opinie są w większości związane z nieprawidłowego użytkowania. Niektóre zauważyć rosnącą hałasu z urządzenia. Modele plastikowe są czasami emituje nieprzyjemny zapach po podgrzaniu. Trudne wyborze mleko do produkcji pianki w cappuccino. Niektórzy właściciele nie podoba, co nie pasuje pod wysokim róg puchar. Niektórzy uważają, że samochód jest kapryśna gdy drobno zmielonej kawy zasnąć.

Funkcje obsługi i konserwacji

Przy wyborze asystenta domowego należy zwrócić uwagę na producenta. Nabywając produkt DELONGHI EC 155, mają zaufanie do jakości i brak małżeństwa. Na urządzenie działało poprawnie trzeba uważnie przeczytać instrukcję i ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń. Jeżeli posiadacz kawa zacznie wypływać bardzo powoli lub kapanie, nadszedł czas, aby oczyścić filtr. Należy przemyto gorącą wodą pod szczotki. Jeśli otwory są zablokowane, można je czyścić ostrymi przedmiotami. Kocioł wymaga odkamieniania po ugotowaniu około 300 filiżanek napoju. Do czyszczenia nie można używać agresywnych detergentów i środków ściernych, z wyjątkiem specjalnego, gdyż oznacza to przeznaczenie. Mogą to być wszystkie rodzaje sproszkowanego cieczy lub tabletki do usuwania kamienia z tłuszczu.

Kochaj ekspres do kawy, dbać o nią, wypić kawę na zdrowie i cieszyć się apetyt!