566 Shares 7333 views

LCD "Liner" (Cheboksary) – perła w budowie

W sercu nowego kompleksu mieszkalnego „liniowej”. Czeboksary ozdobiona budynku wielopiętrowego zbudowanego w dziwacznej formie – w formie liniowej morza, przebić się przez fale. To miejsce nie jest wybrana przypadkowo, ponieważ obok zatoki znajduje.


Opis obiektu

Z widokiem na zatokę znajduje się wielopoziomowy kompleks mieszkalny „liner”. Adres go Str. Pirogov w Czeboksary. To miejsce nie jest wybrany przypadkowo. Jego historia zaczyna się w 2007 roku, kiedy to podjęto decyzję o rozwoju miasta na wybrzeżu, Moskwa architekci otrzymali zadanie projektowania. Eksperci nie zawiódł nas – lcd „liner” (Czeboksary są dumni) Get dumny statek.

Ale kryzys 2008 roku została zablokowana zamrożenie budowy, która trwała prawie 5 lat. W 2013 roku, programiści i projektanci przenieśli działalność z ziemi i odwrócił się na budynku nabrzeża.

LCD „Liner” Czeboksary ozdabia, to dopełnia obraz okolicy na nabrzeżu. W wyglądzie, jest elegancki i nowoczesny, a jego budowa stosowane najnowsze technologie energooszczędne, i uwzględniać każdy niuans otaczającego krajobrazu.

Cały budynek jest zbudowany jeden kompleks sekcje bloków o różnych wysokościach: 12-18 pięter. Jest on wykonany w formie łuku. Poza domem jest wyłożona jasnym granitem. Dla wygody widząc piękno otaczającego wyposażony jest w panoramiczny balkonów i tarasów, zamknięte witraże.

Podobieństwo z oceanicznego liniowca tylko wzmocnione dom położony wzdłuż bulwarów dla pieszych, przypominający jej szerokości pokładu.

Jak wiele nowoczesnych budynków, na parterze zaplanowano niemieszkalnych, dla umieszczenia sklepów, biur. I LCD "liner". Czeboksary – wielkie miasto, a organizacje oferując swoje usługi w zakresie handlu i usług publicznych, które mogłyby zajmować nowe pomieszczenia ustawione.

lokalizacja

Jak wspomniano powyżej, zwykle w dużych miastach znajdują się w pomieszczeniach o dobrej infrastruktury budynków. Czeboksary nie jest wyjątkiem. Jest to sytuacja, a my rozważaliśmy kompleks mieszkalny. Jest położony prawie w centrum LCD „liner”. Czeboksary posiadają dobrze rozwinięty system transportu, tak że mieszkańcy kompleksu można zastosować, aby dostać się do pracy w dowolnym miejscu w mieście wszystkimi środkami transportu: publicznych lub prywatnych. Brak zakładów przemysłowych w centrum przyczynia się do bardziej korzystnego tle środowiska.

infrastruktura

Kompleks mieszkalny otoczył się z częścią spaceru, na tyle szeroka, wieczorem oraz w weekendy na to może chodzić prawie wszystkich jego mieszkańców. Spacerując na to, że są jednocześnie podziwiać piękne widoki na zatokę, oddychać świeżym powietrzem i podziwiać panoramę miasta. Małe najemcy mogą grać na miejscowym placu zabaw, zbudowanego w środku kompleksu.

Posiadanie własnego samochodu nie można się martwić o bezpieczeństwo swojego mienia, jak obecnie Czeboksary budynki zostały w większości z parkingów. Nie jest wyjątkiem i „liniowej”. Jego twórcy, ku uciesze kierowców, pod warunkiem, dwupoziomowy parking podziemny. To nie może pomieścić tylko samochód, ale również garaż lub pomieszczenie do przechowywania. Dla ułatwienia skonfigurować dostęp do parkingu bezpośrednio z wejściem hali do domu.

Na parterze – niemieszkalne. Pomieszczenia znajdują się różnorodne kawiarni, sklepów, biur, aptek i centrum fitness. Istnieje również cała infrastruktura mieszkańców miasta. Dzieci mogą być nauczane w okolicznych szkół i przedszkoli uczęszczać.

mieszkanie

Różne wielkości apartamenty oferują LCD „liner” (Czeboksary). Dyspozycja mieszkań zależy także od jego lokalizacji w sekcjach blokowych, metrażu i liczbie pomieszczeń. Tak więc, na jednym piętrze zapewnia zakwaterowanie dla maksymalnie pięciu mieszkań. Kompleks może rozstrzygnąć najemców w jednym pomieszczeniu, a także w innych rodzajów mieszkań, do czteropokojowe. Obecnie taka oferta możliwość, nie wszyscy deweloperzy, większość z nich koncentruje się na małych rodzin. Najmniejszy apartament wielkości – czterdzieści pięć metrów. A obszar największą osiąga sto trzydzieści pięć metrów.

Projektanci przedstawili apartamenty Noclegi w taki sposób, że okno od każdego z nich z wnęki. Daje kompleksu specjalną atrakcję.