844 Shares 7866 views

„Skins” serial dramatyczny telewizyjny. Aktorzy i role

„Skins» (Skins) – jest to dramatyczny serial telewizyjny o życiu brytyjskich nastolatków 16-18 lat, mieszkających w Bristolu. Projekt został zainicjowany przez telestsenaristov Bryan Elsley i jego syn Dzheymi Brittana zlecenie Spółki Pictures. Pokaz premiera odbyła się na kanale E4 w styczniu 2007 roku. Filmowanie nastąpił głównie w Bristolu, a poszczególne sceny szkolne zostały sfilmowane w Kolegium i Filton Academy D. Kobota.


opis

„Skins” (aktorzy serii błyskawicznych zdobyły popularność wśród nastolatków) – projekt złożony psychologicznie i całkiem realistyczny. Jego fabuła zawiera głęboki sens. Twórcy celowo ograniczony przez te same znaki i okresowych Zmiana znaków, odnosząc się do każdego pokolenia dwóch sezonów. Przez siedem sezonów serialu „Skins” cast mnie po trzykroć. Każda nowa seria koncentruje się na jednej postaci. Dzięki takiej konstrukcji, każdy odcinek jest inny od pozostałych atmosfery, nastroju i fabuły. Autorzy celowo pokazują życie młodych ludzi bez upiększeń: widz jest pokazany rzeczywistość, w pewnych momentach kilka przesadzone. Postacie są bardzo zbliżone do dzisiejszej młodzieży. Dyrektorzy grup roboczych i pisarze godne najwyższej pochwały, a drugi ogromny plus w serii – akompaniament.

Pierwsza generacja

Wspaniała gra bardzo młodzi aktorzy nigdy nie przestaje zadziwiać widza przez wszystkie siedem sezonów. Nie jest wyjątkiem pierwszej generacji serii „Skins”, aktorów, którzy w ciągu ostatnich dwóch sezonów z powodzeniem próbowano tworzyć żywe obrazy.

 • Stony Tony (w tej roli Nicholas Hoult) – inteligentna, atrakcyjna i dość popularny wśród młodych rówieśników człowieka. On jest „katalizator” w większości wydarzeń, choć czasami niezauważone środowiska manipulacji.
 • Sid Jenkins (Mayk Beyli aktor) – dokładne przeciwieństwo Tony, ale w tym samym czasie – jego najlepszym przyjacielem. Notorious facet, nie pewny siebie, często mają trudności w szkole, nieśmiały.
 • Michelle Richardson, Tony dziewczyna (który gra – Eypril Pirson) może początkowo wydawać się powierzchowne, ale pilnie studiować iw porównaniu z innymi jest bardziej dojrzały człowiek.
 • Keysi Eynsvort (aktorka Hannah Murray) – ekscentryczna dziewczyna przyjaciel Michel, cierpi na zaburzenia odżywiania.
 • Kris Mayls (grany przez Dzhozef Dempsi) – ulubionym dziewcząt, król stron z trudnym losem. On namiętnie, szaleńczo zakochany w nauczyciela Angie psychologii.

Średnie, ale nie mniej ważne,

Żaden z pozostałych znaków nie jest „Skins” zbędne w serii (Sezon 1). Aktorzy który grał role drugoplanowe są również wspaniałe, ponieważ dają one pełnego obrazu historii.

 • JAL Phaser (grający – Larissa Wilson) – utalentowany klarnecista i bardzo rozsądna dziewczyna.
 • Maxi Oliver (grany przez Mitch Hewer) rysuje dobrze i kocha tańczyć. Choć to postać gejem, ale należy raczej do męskiej części firmy niż Maiden.
 • Anwar Kharral (rola Dev Patel piosenkarka) – najlepszy przyjaciel Max, niezwykle elastyczny muzułmanin: używać alkoholu i narkotyków.

Druga generacja. rodzynek

Ze względu emocje „skórki” aktorów serii, które zostaną wymienione poniżej create inspirowane. Wśród nich wymienić należy następujące:

 • Elizabeth „Effie” Stoney (aktorka Kaya Scodelario) – siostra Tony'ego, naturalnym liderem, piękna i popularna. Jednocześnie jest on zbyt powściągliwy, nawet skryty, wszystkich ich problemów jest ściśle strzeżoną tajemnicą.
 • Pandora Moon (aktorka Liza Bekvell) – najlepszy przyjaciel Elizabeth. W odróżnieniu od Effie niewinnej dziewczyny, a ona nie była pogrążona w świecie seksu i narkotyków zatrucia, ale chętny, aby go naprawić.
 • Thomon Thomas (aktor Mervil Lyukiba) – facet pochodzi z Konga, stoi dobroć i wysokich zasad moralnych, w miłości z Pandora.

otoczenie

Kadrowanie centralne postacie były sześć innych barwnych postaci z serialu „Skins”. Aktorzy i role dyrektorów są wybierane bardzo starannie.

 • Dzheyms Kuk (w tej roli Jack O'Connell), JJ Jones (Ollie Barbieri) i Freddi Makkleyr (aktor Luke Pasqualino) – najlepszych przyjaciół, znają od dzieciństwa. Gotować nie boi się władze, towarzyskie i charyzmatycznych rozdrożu. Freddie – bardziej spokojny i odpowiedzialny, cieszy łyżwy, czasami lubi palić pulę.
 • Emily Fitch (aktorka ketrin Preskott) i Katie (Megan Prescott) – bliźnięta, które wyglądają podobnie jak dwie krople, ale bardzo różne w charakterze.

Trzecia generacja serii „Skins”. Aktorzy i role

Trzecia generacja serii była postrzegana niejednoznacznie zarówno krytyków jak i publiczności. Reklamacje były zróżnicowane: bohaterowie stają się głupsze i bardzo nieciekawa fabuła, nadziewany z szablonów. Mimo to projekt stracił swoje żądanie „pozostawiając” na fali sukcesu, który dostał pierwsze odcinki. Po wydaniu „Skins” serii (Sezon 3), aktorzy, którzy uczestniczyli w pracach nad projektem natychmiast stał się popularny.

 • Frenki Fitsdzherald (Dakota Blue Richards) jest reprezentowany przez zdeklarowanego outsidera, pomimo faktu, że to jest – twórcze i inteligentna dziewczyna. Ze względu na jej androgyniczny sposób ubierania się wokół wydaje się dziwne.
 • Alo Creevey (Will Merrick) – optymistą, tylko prosty facet, który mieszka na farmie.
 • Hardbek Rich (Alexander Arnold) – Alo każdy, całkowicie zanurzone w metalowców subkultury.
 • Mini McGuinness charyzmatyczny, czarujący Grays Vayolet i natychmiastowe Liv Meloun (grany przez aktorek Freya Mavor, Dzhessiki Sula i Leah Lewisa) – najlepszy przyjaciel.
 • Nick Levan (Shon Til), jego starszy brat Matty (Sebastian De Souza) i Gay Aleks Henli (SEM Dzhekson).

siódmy sezon

Twórcy postanowili zakończyć pokaz rodzaj epilogu. W poprzednim sezonie, każde dwie serie widza ma możliwość zapoznania się z losem trzech znaków po ukończeniu studiów. Naturalnie, postacie zyskały, ich problemy stają się bardziej poważne. Są już daleko od frajerów.