615 Shares 6914 views

Połączenia z „Jekaterynburg-Czelabińska”

Przez rosyjskich standardów, dwa największe miasta regionu Ural znajdują się zbyt daleko od siebie. Trasa „Jekaterynburg, Czelabińsk” codziennie pokonać wiele pasażerów podróżujących na południe od Uralu. Dostać się do Czelabińska ze stolicy regionu na kilka sposobów. Spróbujmy je przeanalizować i wybrać najlepszą opcję. I zwrócił uwagę na siebie, te miasta są bardzo ważne w historii Rosji.


The Southern Ural

Długość trasy „Jekaterynburg-Czelabińska” trochę ponad dwieście kilometrów. Oba te miasta zostały założone na początku XVIII wieku, w okresie rozwoju naturalnych bogactw mineralnych regionu Uralu. Zostały one szansę stać się podstawą do uprawy przemysłowej i rozszerza państwa rosyjskiego. Najbardziej gwałtowny wzrost gospodarczy w tych miastach stanowiły radzieckiego okresu historii. Populacja każdy z nich znacznie przekroczył znaku milionów. Podstawą gospodarki Uralu to przemysł ciężki, górnictwo i przemysł przetwórczy. Dlatego podczas sowieckiej epoki z „Jekaterynburg-Czelabińska” do przenoszenia dużych przepływów towarowych dla funkcjonowania przedsiębiorstw przemysłowych największych ośrodków przemysłowych na Uralu. Obecnie są one połączone przez odcinek drogi o długości 227 kilometrów, z przylegających do federalnego autostrady M5 „Ural”.

jej przebieg

Oczywiście, najprostszym sposobem, aby pokonać trasę „Jekaterynburg, Czelabińsk” za kierownicą własnego samochodu. Na przestrzeganie ograniczeń prędkości i brak korków na drogach potrwa nieco ponad trzy godziny. Zużycie paliwa na podróż do samochodu wynosi około 16 litrów, co pozwala pozostać w ilości nieprzekraczającej 500 rubli. Jakość nawierzchni drogi na całej linii „Jekaterynburg, Czelabińsk” dość zadowalające. Ruch odbywa się w różnych miejscach w trybach bi- i SSB. Zatory występują zwykle tylko zbliża się do punktu końcowego trasy.

autobusem

Największą część ruchu pasażerskiego między dwoma największymi miastami Uralu jest transportowany przez autobusy. Kilka firm transportowych obsługiwać trasę „Jekaterynburg, Czelabińsk”. Rozkład lotów jest skonstruowany w taki sposób, że pierwszy autobus z dworca autobusowego „Północ” jest wysyłany na 6 rano, a ostatni – o 8 wieczorem. W ten sposób można dotrzeć do miejsca przeznaczenia w ciągu dnia. W ciągu dnia w kierunku Czelabińska z Jekaterynburgu wysłał około 18 autobusów. Ich liczba wzrasta w zależności od zapotrzebowania na bilety, zwykle przed weekendem i święta zostaną uruchomione dodatkowe loty. Dla wygody pasażerów organizowanych jak wysyłanie autobusy do Czelabińska z przystankami w centrum handlowym „sterowiec”. Opłata wynosi 519 rubli 50 kopiejek. Punkt końcowy trasy jest zatrzymanie „Pałac Sportu” w Czelabińsku.

koleją

Pytanie, jak wiele z Czelabińska do Jekaterynburgu kilometrów, nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Fakt, że tory kolejowe między miastami rozciąga się niemal w linii prostej oraz, zgodnie z prawem geometrii, krótsza droga Krzywe wzdłuż łuku w kierunku zachodnim. Z jednego miasta do drugiego, to jest możliwe, aby dotrzeć koleją, ale uznają to wybór najlepszy jest dość trudne. I to nie tylko w przypadku braku bezpośredniego szlaku komunikacyjnym „Jekaterynburg, Czelabińsk”. Bilety sprzedawane są wyłącznie na tranzytowych pociągów w kierunku południowym. Wartość ma większą prędkość i że kolej jest niższe niż na torze samochodowym. Dlatego cztery czas godzina znacznie przekracza czas podróży (gdy autobus z trzech małych). A koszt biletu kolejowego jest znacznie wyższe ceny za przejazdy na tej samej trasie autobusem.

Alternatywne sposoby aby dostać się do Czelabińska z Jekaterynburga

Dla dużej części pasażerów w czasie tranzytu czynnikiem jest ważniejszy niż koszt transportu do miejsca przeznaczenia. Ale ci, którzy odważyli się podróżować do Czelabińska z Jekaterynburga w powietrzu, powinien być przygotowany do kosztów finansowych w jedenaście tysięcy. Najtańszy bilet do Czelabińska wart 10,781 rubli. Oczywiście, do stolicy South Ural i można dojechać taksówką. Podobna usługa jest oferowana w Jekaterynburgu kilka firm transportowych. Skontaktować się z nimi telefonicznie. Koszt tej podróży waha się w bardzo szerokich granicach, w zależności od liczby pasażerów. Ale jeśli koszt podróży nie dzieli z nikim, a pilnie potrzebuje iść, powinieneś być przygotowany na koszty w wysokości 4500-5000 rubli. Bardzo istotne taka opcja dla tych, którzy są wysyłane do Czelabińska lotnisku „pierścień”, który znajduje się na drodze samochodowej wiodącej tam od Jekaterynburgu.