659 Shares 4988 views

Kapusta kwaszona – przepis dla tych, którzy mają mało czasu

Niezwykle przydatna, bardzo smaczne i kochany przez wielu kapustą – to produkt, który był przestrzegany przez naszych przodków. To nie stracił swój urok i wiek. Zima kiszona – produkt po prostu niezastąpiony, a jeśli zrobisz to stado, to oszczędza dużo czasu przygotowując posiłki dla rodziny. Po tym wszystkim, prawie każdy danie pasuje to przyjemne słony i nie trzeba wiele wysiłku, aby zrobić sałatkę – Crisp kiszona kapusta przepis jest bardzo prosty, gospodyni zawsze pod ręką.

Ogólne zalecenia, jak gotować pyszne kapustę

Kapusta na pokładzie cięcia należy posiekać lub niszczyć przy użyciu dobrej ostry nóż. Marchew i kapusta może szybko szlifować elektrycznych roślinne krajalnice, tarki i rozdrabniacze. Najważniejsza zasada kapustą okazało się dobrze, to mówi: Sól powinna być dokładnie 2% jego wagi. Zasada ta sprawdza się wiele gospodyń domowych i stwierdził, że kiszona kapusta, przepis preparat, który zawiera więcej soli, można dostać słony. Proces fermentacji jest powolny i nie przyjemny cierpkość. W przypadku niewystarczającej solenie, jest miękki i nie będzie bez smaku chrupiące kapusta kiszona.

Przyprawy korzenne i każda kobieta podnosi smak swojej rodziny.

Najpierw trzeba wymieszać marchew i kapusta. Marchew potrzebują dużo – to nie zaszkodzi, dają delikatny krem fermentowane i dodaj słodki smak solanki.

Jeśli wolisz, aby uzyskać śnieżnobiały kiszonej kapusty przepis trzymać się ściśle stosując tylko niewielką ilość marchwi. W takich przypadkach, osobno fermentowana kapusta, marchew oddzielnie i zmieszane tuż przed podaniem, w określonej proporcji.

Po rozdrobnieniu mieszaninę należy zważyć i dodać sól. Następnie dobrze wymieszać i pozostawić do leżenia na chwilę, by dać swój sok z kapusty.

Receptura tego soczyste ogórki bardzo wiele, ale są jednymi z najbardziej udany.

Przepis na kapustą, który jest wytwarzany tylko dzień

Kapusty (około 2 kg), marchew (około 750 g) została wycięta, mieszać i dodać razem w słoiku trzech litrów. Jeśli kochasz pachnące przyprawy, umieścić w mieszaninie kminku i pieprzu. Następnie, mieszaninę wlać solanką. Kiedy przygotowuje?

Po solanki wziąć gorący przegotowanej wody (1 litr), cukier (1 łyżka stołowa), sól (około 2 łyżek stołowych) i 8 łyżki 9% octu winnego. Wszystkie składniki mieszanki, wlać do wody i miesza aż do rozpuszczenia. Solanka musi być chłodzona. Dopiero wówczas zalać cienki strumień solanki w słoiku z kapusty. Nóż lub kij przebić mieszankę tak, że została pokryta równomiernie.

Umieścić słoik w lodówce, a następnego dnia jest już możliwe, aby je jeść.

"Bachelor" kiszonej kapusty przepis na fast food.

Mała główka kapusty należy pokroić na 4 części i posiekać. Jedna średnia marchewka rub na grubej tarce. Dwie łyżki soli wlać do spodka. Przygotuj dużą miskę, w której będzie to wygodne, aby wymieszać kapustę, marchew i sól. Dobrze pamiętam tę mieszaninę do wyróżniać soku.

A dwa-litrowy słój umieścić kapustę i uczynić ucisk. Jak ucisk jest dobrze nadaje się plastikową butelkę z wodą. Ucisk muszą wyróżniać się sok pokryte kapustę. W ciepłym miejscu zacznie wędrować. Po jednym lub dwóch dniach będzie musiał przebić nożem lub kapusta przywieraniu dostarczonym w gazie produktu, a nie pojawia się gorzki smak.

Przenieść kapustę do banków w pojemnika, pokrywy i można zacząć go jeść. Taka ilość będzie wystarczająca dla jednej osoby na tydzień. Jeśli widzisz, że kiszona kapusta jest w ciągu kilku dni, powtórzyć proces i podaży witamin i minerałów w lodówce nie będzie brakować.