774 Shares 7408 views

Imię Adel. Znaczenie i przeznaczenie

Nazwa Adela, której znaczenie ma kilka wariantów, jest bardzo rzadka na terytorium naszego kraju, ponieważ jest niezwykle wymagająca na nazwisko i patronim, połączona jest nie z każdą opcją. Nie jest łatwo wybrać łagodną, miniaturową formę. Nazwa Adel (Adele) ma kilka wersji pochodzenia. Według jednego, pochodzi z starożytnych Niemiec. "Szlachetny", "pobożny" – to znaczy to, co imię Adela od niemieckiego. Według innych źródeł jest to pochodzenie arabskie i jest tłumaczone jako "uczciwe", "prawdziwe". Małe dziewczynki nazywa się: Adelechka, Elia, Adelenka.

Imię Adel. Znaczenie dla dziecka

Początkowo mała Adele będzie bardzo niespokojna, ale do roku wszystkie kłopoty pozostaną w tyle, a ona będzie bardzo zadowolona z jej rodziców. Czuły, łagodny, posłuszny – chodzi o takie córki, o których marzy młode rodzice. Szybko się rozwija, wcześnie zaczyna chodzić i rozmawiać. Traktuje rówieśników ostrożnie, lubi spędzać czas z starszym pokoleniem lub czyta. Mogą się zajmować samodzielnie. Czy można bawić się lalkami lub narysować bez potrzeby towarzystwa. Lubi chodzić do szkoły, pomaga matce. Interesuje się robótkami, pomoże matce wychować małą siostrę lub brata.

Imię Adel. Znaczenie. Wpływ na charakter posiadacza

Dziewczyna Adele pozostanie skromnym i delikatnym kwiatem. Ona jest nieśmiała, ledwo w stanie poznać nowych ludzi. Nawet jeśli ma zdolność do jakiejkolwiek działalności, nie może ich zrealizować bez wsparcia rodziny. Zwykle ma dobry głos i ucha muzycznego. Ponadto istnieją sporcie sportowe, mogą stać się gimnastyk, tenisista.

Nie ma bardzo dobrego stanu zdrowia, musimy zwracać uwagę na płuca i serce.

Imię Adel. Znaczenie w sferze zawodowej

Ze względu na swoją skromną skromność prawdopodobnie nie będzie miała kariery. Sprawi, że będzie dobrym wykonawcą, ale nie liderem. Jednocześnie jest odpowiedzialna, dokładna, punktualna. Dlatego prawie nie ma błędów. Nie bał się bronić swojej opinii, ponieważ jest pewny swojej słuszności. Nie zagubiony w skrajnej sytuacji, zdolny do zebrania i podjęcia tylko właściwej decyzji. W takich momentach może stać się liderem i organizować ludzi. Kiedy wszystko idzie w zwyczajnym kierunku, będzie spokojnie oddawać moc – nie zależy jej na Adele. Za takie cechy, koledzy lubią ją i doceniają szefów.

Imię Adel. Znaczenie w miłości i małżeństwie

Rodzina Adele jest o wiele ważniejsza niż kariera. W młodości będzie długo spotykać się ze swoim wybranym, gdyż dla niego najprawdopodobniej i wyjdzie za mąż. Chce, żeby rodzina patriarchalna miała męża w domu. Staje się nie tylko żoną, ale także przyjacielem rozumienia. Będzie wierny, cierpliwy, nie opuści swojego człowieka w trudnej sytuacji. Nie akceptuj nowoczesnych moralności, seks dla niej może być tylko z miłości. Zdrada męża boli ją bolesnie, może wybaczyć, ale nigdy nie zapomni, sama nie pójdzie za nią. Zaangażowanie w narodziny dzieci, chronienie ich, może zachowywać się jak tygrys.

Co oznacza nazwa Adele?

Zasadniczą zasadą jest to, co nosi nazwę właściciela. Adele to gospodyni, nie zobaczysz jej w klubach i na imprezach. Lubi spotkać gości w jego domu. Co do zasady, ma jedną lub dwie dziewczyny, których znana od dzieciństwa. Często się nimi zajmują. Uwielbia też zwierzęta, w domu zwykle ma koty lub psy.