132 Shares 9856 views

Jewgienij Polyakov: biografia nożnej

Evgeny Polyakov – rosyjski piłkarz, który spędził większość swojej kariery spędził w „Eagle” klubu. Miał 36 lat, ale jego kariera ukończył wcześniej w 2013 roku. Evgeny Polyakov grał jako napastnik.


Początki kariery

Evgeny Polyakov urodził się 29 września 1980 w miejscowości Orle, gdzie zaczął grać w piłkę nożną. Początkowo pracował w akademii miejscowego klubu „Pearl”, ale potem poszedł zobaczyć inny klub Orel o tej samej nazwie. To z „Eagle”, ostatecznie podpisał profesjonalny kontrakt w 1998 roku, kiedy dotarł do pełnoletności. Z tego klubu i były związane z najbardziej tętniących życiem latach jego kariery. Evgeny Polyakov zadebiutował w klubie w 1999 roku, grając w swoim pierwszym sezonie w 19 meczach, a zauważyć trzy cele. Od przyszłego roku, napastnik stał się regularnym baza graczy klubu i spędził w sumie pięć lat, pochodzących w polu 118 razy i strzelił 17 bramek. Jednak w 2003 roku postanowił zrobić krok naprzód i opuścić klub domu, łącząc Lukhovitsy „Spartakusa”.

Gra po „Orła”

Niestety, stabilność w Eugene był tylko w „Eagle”. Jak najszybciej opuścił rodzimy klub, nie mogłem pozostać w żadnym klubie przez długi czas. Najpierw był „Spartak”, gdzie spędził rok 16 gier, potem był „Harmonia” z Togliatti, gdzie Eugene grał jeszcze mniej – tylko dziesięć meczów. Jednak liczba ta jest uważana w ciągu sześciu miesięcy, od lata 2004 roku przeniósł się do „Vanguard”, która przeprowadziła rok i pół. W 2006 roku, Evgeny Polyakov, piłkarz, który stopniowo zaczął się wznosić się na nogi, udał się do zdobycia Mistrzostwa Świata, gdzie podpisał kontrakt z „Atlantas”. Tam grał w zaledwie dziewięć gier, a następnie w tym samym roku udał się do Kazachstanu „Szachtar”. Tam dokończyć sezon, powrócił do Rosji, dołączył do Tula „rusznikarz”, ale nie może być ustalona, ale wykazał imponującą wydajność, posiekać sześć goli w 13 meczach.

Powrót do „Orła”

Polacy grali w różnych klubach w różnych zawodach, ale latem 2007 roku jeszcze powrócił do rodzinnego „Eagle”, które przyczyniły się do końca sezonu. Zdobył aż dziewięć bramek w siedemnastu meczach, po czym udał się do Woroneż „Dynamo” z powodu problemów, które pojawiły się w jego rodzinnym mieście klub. W lecie 2008 roku, sytuacja poprawiła się, a Polyakov wrócił do klubu, który został przemianowany na „Rusich”. Tam spędził trzy i pół roku, w ciągu ostatnich dwóch sezonów, zbliża się do szczytu swojej kariery. W 2010 roku pobił wszelkie rekordy, posiekać 20 goli w 29 meczach, aw sezonie 11/12 został oznaczony przez dwadzieścia bramek w 42 meczach.