234 Shares 5485 views

Rise of the Tomb Raider: Broń, Broń poprawy cheaty

W Rise gra Tomb Raider broni odgrywają ważną rolę dla użytkowników. Bez niej, główny bohater projektu po prostu nie może przetrwać w trudnej rzeczywistości, które pokazały wszystkie deweloperów. Od arcydzieło koncentruje się na samo-przetrwanie, wskazówki lub rady nie ma. Spróbować spojrzeć na własne doskonalenie, pieniądze, broń, i jakoś sobie poradzić. Lepiej jest, aby zaoszczędzić czas i natychmiast odczytać wymagane informacje.


Wydarzenia w grze

Tym razem autorzy restart serii legendarnych graczy wysłanych na Syberię. To właśnie tam, że Lara Croft będzie starał się znaleźć wskazówki i wskazówki na drodze do życia wiecznego. Po drodze przygody w Rise of the Tomb Raider broni będą miały zastosowanie dużej ilości czasu. Wielu wrogów chcą również uzyskać receptę niekończące młodość. Są przebiegłość i dobrze zorganizowane, więc nie zrobić bez morderstw. Twórcy linii lewo znakiem rozpoznawczym serii – obecność łamigłówki. Gracze będą musieli skakać, szukać wskazówek, komponentów maszynowych i wiele więcej. Wszystko to poparte wspaniałymi realistyczną grafiką, ale dlatego, że projekt jest nadal na wyjściu nazwać arcydziełem.

Różnorodność broni i ulepszeń

Należy od razu powiedzieć, że w Rise of the Tomb Raider lepiej broni odbywa się na kilka sposobów. W sumie jest pięć kategorii różnych rodzajów broni, łuki i urządzeń na zimno. Inwentaryzacja może wybrać użytkownika, jak również, aby ją poprawić. Na panelu znajduje się specjalny standardowy zestaw ulepszeń. Na przykład, zwiększona pojemność magazynu z pistoletów i karabinów. Gracz szuka niezbędnych częściach świata i używać ich, aby zwiększyć moc broni. Jeśli spojrzeć na wszelkiego rodzaju cebuli, strzały natychmiast przedstawiane z różnymi końcówkami. Composite pozwala mały ogień pistolet z napalmem i podpalili dużych połaci ziemi. Umiejętność przydatna gdy mamy do czynienia z dużą liczbą wrogów. Zmienić ciąg, aby zwiększyć siłę ataku, a modyfikacja, zwany „Release +” charakter wyostrza refleks zwiększoną szybkością pożaru. Znajdź przedmioty ukryte dodatki trudne. Wzdłuż drogi, warto rozważyć wszystkie rodzaje narożników, opuszczonych budynków i szuflad. Nie zapomnij, aby rozmawiać z ludźmi, ponieważ opiera się również na niekiedy nagrody.

Luke

The Rise of Tomb Raider listy broni nie jest mały, choć nie tak wiele różnych, które są wykorzystywane do fanów strzelanek. Luke tutaj są szczególnie ważne, ponieważ będzie to pierwsza broń w zimnej i dalekiej Syberii. Lara broń domowej roboty mogą być tworzone od zwykłego kija i sznurka. Nie inaczej jest uszkodzenie i bije tylko z bliskiej odległości. Innym rodzajem strzelania będzie RECURVE. Wydobycie i poprawa to znaczy morderstwa po misji historia w gułagu. Jest to około dwukrotnie silny we wszystkich czterech parametrów (atak, szybkość napięcia, opóźnienia). Lara może stworzyć nawet mocniejszy łuk kompozytowy, ale to zajmie dużo czasu. The Rise of grobu szczegółów Raider broni są ukryte w różnych sejfów, a gatunek ten nie jest wyjątkiem. Jeśli gracz jest w stanie znaleźć wszystkie szczegóły na mapie, a następnie strzelać ze zdolnością do „Triple Shot” i „True strzał.” Należy również zauważyć, że tego typu cebula ma wiele szkód, ale traci wiele innych parametrów. Został on zaprojektowany, aby zabić z jednym lub dwoma strzałami w jednym celu.

najlepszy cebula

Powyższe nie są jedynymi łuki w grze. Każda kategoria ma w Rise of the Raider lepszych broni grobu i szukać dla niego warto poświęcić swój czas. Ta kategoria ma również rodzaj, a nazywa się łuk Starożytna Horn. Sprzęt produkowany w nagrodę za ukończenie misji „nadzór” Zakłócenia w miejscu zwanym geotermalna Valley. Szkoda tej broni jest niższa niż w przypadku przekładni kompozyt piętnastu jednostek, ale jest w pełni kompensowane przez innych parametrów. Tutaj, prędkość i kurs napięcie powyżej trzydziestu jednostek, czas opóźnienia do dwudziestu. W przypadku prostych obliczeń okazuje się, że jeden strzał z łuku kompozytowego osiągnąć poziom dwóch tego. W rezultacie, wróg dostaje 90 punktów obrażeń. To mówimy o pierwszej warstwie. Oba gatunki mają cztery stadium parametry wzrosnąć. różnią się one tylko w tym kierunku strzałki. Jeden model może spalić dużą powierzchnię, a drugi łamie wroga łatwy strzał. Gracze wybierają własny sprzęt, ale wiele rad przeznaczyć dokładnie Starożytna Horn łuk.

pistolety

The Rise of Tomb Raider broń posiada takie cechy, jak na dziobie. Istnieje pięć kategorii: szybkość ognia, czas przeładowania, pojemność kosza, uszkodzenia i uderzenia. Każdy parametr jest ważny i warto zwrócić uwagę na to. Pierwsza broń palna, która jest dostępna Lara Croft będzie rewolwer. Jest pierwsza mapa w dawnym laboratorium Radzieckiego. To może być lepsze, ale lepszy zwrot nie może być zredukowana do zera. Jednocześnie nie różni uszkodzenie. Większą uwagę należy zwrócić półautomatyczny pistolet. Jego części mogą być montowane w różnych sejfów, które są rozrzucone na miejscach. Sporządzono w dwudziestu jednostek nie jest imponująca, ale wysoka szybkostrzelność i duża liczba rund w klatce całkowicie pokryć pierwszy parametr. W ciągu zaledwie kilku sekund gracz klipu może zabić kilku wrogów i pozostać przy życiu. Półautomatyczne ma cztery ulepszenia poziomie. Za każdym razem, zwiększa pojemność amunicji obrażeń, ładuj i tak dalej.

użyteczna broń

Nie Rise of Tomb Raider broni, który został zaprojektowany, aby zabić konkretnych rodzajów wrogów. Jednym z nich jest ciężki pistolet. On uderza ciężki pancerz wrogów i złoczyńców takie czasy będą wyświetlane na drodze Lara Croft. Karabiny mają większą moc, ale również znaleźć tego typu karabiny cięższych. Jeśli ścieżka dochodzi do bezpiecznej części tych broni, a następnie należy udać się rzemiosła. Uszkodzenie jest wystarczająco duży (45 jednostek) i szybkość ładowania (40). W tym samym czasie, pojawią się problemy ze zwrotem, który może zapobiec cel po raz drugi. Dodano do tego jest niski wskaźnik (20), a okazuje się, że wróg jest lepszy zabić kilka strzałów, w przeciwnym razie będą one w stanie zbliżyć się i zabić bohaterkę.

karabiny

Podobnie jak każdy inny rodzaj broni w grze podzielone są na uszkodzenia karabin i szybkostrzelności. Jeden typ jest po prostu zabić wroga jednym strzałem, a nawet przebić pancerz. Drugi skupia się na szybkim klipów zrzutu do tłumu i prawie chwilowego doładowania. Odtwarzacz można znaleźć w Rise of Tomb Raider broni obu próbek i przetestować go w walce. Najlepszym powinny być przechowywane i ulepszone modyfikacje. Karabin szturmowy bohaterka uzyskać już po pierwszej misji. Należy powiedzieć, że wszystkie parametry broni palnej są takie same. Ten pistolet sprawia, że nacisk na szybkość ładowania, jak i zdjęć. Wadą jest mała uszkodzenia bardzo słabą dokładność (20 jednostek). Podczas przechodzenia fabuły questów to jest możliwe, aby znaleźć SMG. Strzelać karabin ten jest po prostu bezużyteczne, gdy przeciwnik stoi przed kamizelką kuloodporną. Dano mu pistolet począwszy kategoria SMG różni się nieznacznie większą dokładność i szybkość ognia (odpowiednio 30 i 50), ale traci zdolność do sklepu.

pistolet snajper

Jeśli nie lubisz cebulę, ale chcesz, aby strzelać z daleka, to idealnym rozwiązaniem jest Rifle aktywna migawka. Z tego pistoletu nawet nie trzeba uruchamiać dodatkowych zadań. W połowie fabuły, pojawiła się w wykazie Lary jako nagrodę za ukończenie. Jak najszybciej dostać go, stojąc w Rise of broni Tomb Raider zmian na tym modelu. Teraz usunąć niewidzialny wróg na długi dystans nie jest trudne. Imponujące obrażenia w wysokości sześćdziesięciu jednostek, w połączeniu z minimalnym odrzutu idealnych ustawień. Pozostałe trzy cechy mają dziesięć punktów, ale do zadań morderstwo z daleka, nie mają żadnego znaczenia. Już pierwsze testy pokazują, że aktywna migawka prawo Rifle kontakt łamie nawet kamizelek kuloodpornych. Spróbuj zabić najsilniejszego przeciwnika w kolizji, a ty tego nie zauważył. W otwartej wymiany ognia jest rzadko możliwe do wykorzystania, jako wrogowie nie będą stać i czekać na strzelaniu.

strzelby

W ten sposób kategoria jest największą częścią różnych modeli. Pierwszy strzelby pump-action 40 jest bezpośrednio uszkodzić i Lara być żadnych problemów w trakcie wykonywania pracy. Pozostałe cechy są w zakresie 30-35 punktów. Strzelba będzie przełom w ekwipunku teraz dopiero pod koniec tej historii głównym wątku. Jarzmo z dwoma wkładami 60 eliminuje uszkodzenia. Stała ładowania nie jest bardzo przydatne w walce. Wraz z tych broni niemal być jednocześnie możliwe do uzyskania w pełni automatyczną strzelbę. Jego cechy to wygląda jak karabin szturmowy, ale zyski są mniejsze, a tym samym wyższe klipów pojemność w pistolecie. Tutaj jedynym problemem jest to, że aby uzyskać ich Lara Croft jest tylko na końcu głównej historii. Będzie miał do czynienia z łuków i karabiny, pistolety fakt pokazać się gorzej w wielu sytuacjach.

Najpotężniejsza broń

Jeśli gracz uważa, że ukończyć grę po raz drugi nie będzie motywacji, a następnie jest on w błędzie. Na przejściu stu procentach (badania, misja, osiągnięcia) danego strzelba nazywa Thunderclap. Bo to nie jest wymagane w Rise of the Raider części broni grobu. Ta broń ma niesamowite osiągi. Jeden strzał rozprzestrzeni kamizelkę kuloodporną i wroga w zasięgu. Cechy wyjściowe są następujące: ataku 80, powrotu 20 szybkość i szybkość ładowania 40. Problemy tylko pojemności klatki (10 punktów). Będzie musiał nauczyć się zabijać najgroźniejszych przeciwników dla dwóch kaset i schować do przeładunku. Problem jest w stu procentach wprost. Projekt jest znana gra logiczna, że fani po prostu załamać. Ponadto będzie musiał uruchomić wiele miejsc i szukać dodatkowych misji, które są również wymagane w niniejszym wykazie.

siekiera

Jak tylko pojawi się w surowym świecie Syberii, broń w ekwipunku nie będzie. W kieszeni jest tylko lodołamacz, który jest często stosowany do przeszukiwania na powierzchniach pionowych. Również na początku wyciąć złych będzie tylko ich, bo to jest napisane w liście bronią. The Rise of grobie ramiona Raider pompowania ma wartość i już domyślić, dowolny odtwarzacz powyższych materiałów. Lód wyłącznika nie można poprawić, ponieważ ma tylko jedno wyjście – siła w wysokości dziesięciu jednostek. Ta sytuacja nie zostanie rozwiązany nawet dodatki i poprawki do gry. ax Zabójstwo wygląda kolorowe, bo dla zabawy, można je zabić wrogów, kiedy jest odpowiedni moment.

Kody

Warto zauważyć, że poszukiwanie różnych częściach projektu zajmuje dużo czasu i dostać je w każdej chwili zawieść. To dlatego, że ludzie mają pochodzić z powstaniem cheaty Tomb Raider. Bezpośrednie wejście przez specjalnych poleceń dostarczonych przez konsolę. Twórcy starają się zachować zasadę fair play, ale czasem wprowadzenie kodów nie jest zbędny. Na przykład, aby uzyskać nieskończoną amunicję, więc nie patrzeć na nich lub kupić w różnych lokalizacjach. Wpisz w Rise of the cheaty Tomb Raider będzie pobierać tylko wtedy, gdy trenerzy – dodatkowe narzędzia, które aktywują różne polecenia w grze. W tej chwili nie jest najnowsza wersja jedenastym, który jest aktywowany przez naciśnięcie klawisza F1. Dalej na klawiaturze Num będzie możliwe przywrócenie zdrowia i dodać, aby uzyskać żadnej broni, dzięki czemu końca rundy, aby stać się nieśmiertelnym, albo zabić jednym strzałem. Zaleca się stosować kody tylko w pewnych sytuacjach i nie przechodzą całą historię z nimi. Zbyt łatwo rozgrywka zredukuje do zera zainteresowanie i już dwie godziny gracz chce usunąć projekt z komputera lub konsoli. Używaj tylko kody pomocnicze i w sytuacjach beznadziejnych. Wtedy gra nie będzie się nudzić, i będzie można rozkoszować się przyjemnymi chwilami do końca.