521 Shares 5822 views

Jak zrobić namiot własnymi rękami

Nie zawsze jest to możliwe do ustalenia na terytorium strefie podmiejskiej pełnej altaną. Jednocześnie jest to miejsce dla rekreacji mogą być wyposażone w namiocie, który będzie doskonałą alternatywą dla altanie. Jeśli myślisz o tym, jak złożyć namiot własnymi rękami, konieczne jest rozważenie pracy technologii. Główne zalety namiotu można odróżnić, że w każdej porze można przenieść w inne miejsce, położone w dogodnym punkcie na terytorium, jeśli to konieczne. Namiot z rękami na tyle szybko mogą być wykonane. A jeśli się lekką konstrukcją, można go nawet zabrać na piknik.

prace przygotowawcze

Przed dokonaniem namiot własnymi rękami, trzeba wybrać tkaninę i miejsce na terytorium miejscu. Planując namiot należy pomyśleć o jego lokalizacji. Powinno być otwartą platformą, która różni się gładką powierzchnię. Wybrany obszar powinien być oczyszczony z warstwy ornej, kamieni i wszelkiego rodzaju śmieci. Podłoże powinno być wyrównywane, a następnie całkowicie zagęszczony. Jeśli zamierzasz zbudować nie jest stacjonarny, przenośny i lekki design, to wystarczy, aby zaznaczyć obszar i aby rowki do montażu słupów podtrzymujących. Jeśli namiot z rękami zostanie dokonana na podstawie stałej strukturze, to będzie konieczne, aby zbudować fundament, a także położyć podłogi.

robót ziemnych

Jeśli zamierza budowy fundamentów dla tego celu jest konieczne, aby dany obszar w celu usunięcia warstwy gleby, pochłaniana na 10 cm. Dno i ściany muszą być dokładnie ustawione, to być przygotowane do wypełnienia się z piaskiem w celu ich odlewania wodą i uszczelnienia odwiertu. Na tak przygotowanej fundacja będzie musiała położyć kostki brukowej, jako zasady, można wybrać parkietu.

Wersje produkcyjne namiotach

Aby zbudować najprostszy namiot z ich rąk, konieczne będzie użycie drewna, których wysokość wynosi 2,7 i 2,4 m, poprzeczne elementy danych sekcja musi być równa 50 x 50 mm. Potrzeba i płyt drewnianych, których grubość wynosi 40 mm. W celu wypełnienia osłony a ścianką, trzeba przygotować materiał. W pracy nie może się obejść bez narożników stalowych i śrub.

Po zaznaczeniu na terytorium, do kopania otwory do montażu wsporników, a następnie je zainstalować. Zastosowanie do studzienek kopania może wiercić głębokość wgłębień musi być równa 0,5 m. Po zostanie zainstalowany nośnik, muszą wypełniać warstwy gleby.

Charakterystyka montażu namiotu

Namiot z ich rąk powinny być wykonywane zgodnie z wymaganiami wytrzymałości i trwałości. Przed rozpoczęciem pracy, można sprawić, że ochrona wszystkich elementów drewnianych gnić, pokrywając je z podkładem lub farbą, a także antyseptyczne kompozycji. W celu zapewnienia swobodnego przepływu wody, konieczne jest, aby wyposażyć dwuspadowego dachu. W tym celu, przednie kolumny wspierające powinny być ustawione na 30 cm wyżej niż tył. Gdy roztwór całkowicie zamraża, podpory muszą być wzmocnione umieszczone poziomo poprzecznicy, przy czym sprzężenie ma być przeprowadzone za pomocą wsporników stalowych. Tak, gotowy do ramy. Dokonując namiot z ich rąk, a potem wystarczy tylko wyciąć z tkaniny, a następnie uszyć pokrycie dachu, aby przygotować się do powstawania bocznych ścian osłonowych. Dach nie może być wykonana z tkaniny i poliwęglanu. W tym przypadku musi być umieszczony w górnej części poprzecznych krokwi, które powinny być wykonane z drewna. Wybierając odpowiedni materiał, przekrój poprzeczny, który jest 50 x 50 mm. Na krokwiach muszą być montowane i wzmocnione skrzyni, do której zamocowany jest materiał pokrywający podłogę, przy czym następuje zastosowanie śrub.

Szczególnie wytwarzania namiot altana stalowej,

Namiot na ślub własnymi rękami mogą być wykonane od rodzaju Arbor. W celu ustalenia podobną strukturę, na wybrana strona będzie trzeba zorganizować słupkami podtrzymującymi, a także w celu wzmocnienia konkretne koła w ilości 4 sztuk, mogą one zostać zastąpione przez płyty w środku którego znajduje się otwór wykonany. Będą one służyć jako podstawa do namiotu. Napęd otwarcie trzeba będzie zamontować stalowe pręty, które są czasami wymieniane z rur z tworzyw sztucznych. Górne końce tych prętów muszą być ze sobą połączone za pomocą zacisków lub drutu, służy więc jako zadanie stworzenie Popdory łuków typu.

Gdy w stanie montażu ramy, górna krawędź materiału do zbierania, a następnie naprawić. Będzie trzeba primotat za pomocą sznurka lub drutu, to musi być zrobione w tych miejscach, gdzie łączy się z łuku ramy. Po tkaniny mogą być rozłożone i pociągnąć na kraty. Dokonując namiot weselny z rękami na takiej technologii należy wykluczyć poślizgu tkaninę, można to zrobić poprzez zastosowanie sznurkami do ściągania, które są szyte na wewnętrznej struktury.

namiot dziecko a zwłaszcza jego produkcja

W celu zbudowania takiego namiotu, trzeba będzie użyć obręcz z tworzywa sztucznego, którego średnica wynosi 88 cm, będzie musiał plaschevka lub tkaniny bawełnianej. Szerokość dolnej podstawy stożka będzie równa 50 cm, a długość elementów będzie zależeć od wysokości konstrukcyjnej. Pomiędzy należy podłączyć elementy stożkowe są zamienne, cała konstrukcja będzie można zebrać za pomocą wstążek w ilości sześciu elementów, mogą one być równomiernie rozmieszczone wzdłuż brzegu, a następnie wiążą się z obręczy.

Wyprodukowanie namiotu, aby dać swoje ręce, tkaniny trzeba wykroić te same części, które składają się na dolną część konstrukcji. Należy przygotować taką samą liczbę elementów dla górnej strefy namiotu. W celu wzmocnienia namiot, musi być zawieszony na gałęzi, na łatwość użytkowania muszą być wyposażone w pierścień kopuły. PRZEPROWADZIĆ falbanek należy przygotować pasek ma szerokość, która jest równa 20 cm. To musi być złożone na pół i zarys wymiary półkola. Kontury zespole powinny ściegu, a następnie pozbyć się nadmiernych ilości materiału i włączyć pasek na przedniej stronie.

Konkludując

Wykonując namiot otrzymując rąk, pierścień może być wykonany z materiału, którego rozmiar jest 30 x 10 cm. Pierwiastek ten musi być także składane wzdłużnie, a następnie w miejscu szwu i ciągnąć. Do mocowania takiej konstrukcji pierścienia jest konieczne, aby przygotować 4 stożki, pomiędzy którymi jest wstawione zawias zszywane wszystkich. Namiot-namiot z ich rąk może być wykonana tylko przez powyższej technologii.