86 Shares 3385 views

Piją brandy prawdziwych koneserów?

Picie alkoholu jest prawdziwym multi-rytuał. Niestety, z takim znanym kultury, nie wszyscy fani vysokogradusnyh napoje. Ale smak nawet najdroższe i elitarnej alkoholu może być w ten sposób zniszczony niewłaściwym obchodzeniem się specjalną etykietę. Co pić koniak? Jaka jest opinia znawców?

Fakt, że ten rodzaj duchów wykracza daleko z każdym napoju. Wielu miłośników koniak twierdzą, że powinien on być spożywane tylko w czystej postaci, bez żadnych wtrąceń, powoli ogrzewając szklankę w dłoni i korzystających emanuje zapach. Jednak nie wszyscy wolą ucztować na danych z alkoholem w ten sposób. Pytanie, co pić koniak, bardzo dotkliwe dla wielu ludzi.

Najczęściej ten typ alkoholu jest zalecany do stosowania w połączeniu z kawą. Jednak nawet tutaj istnieją pewne zasady. Kawa musi być czarne i mocne. Jest to korzystne dla wyruszył smak brandy. W razie potrzeby, można dodać niewielką ilość cukru. Alkohol jest wylana na niewielką ilość szkła lub szkła specjalnego. Oba napoje są pijani na przemian bardzo małymi łykami. W tym samym czasie cieszyć się smakiem i aromatem. Piją brandy większość jego fanów? Teraz już wiem.

Ale ta lista opcji nie kończy. W Ameryce istnieje od dawna tradycja zjeść wspaniały sposób koniak z koksem. Europejczycy najczęściej nazywają to bluźnierstwo. Ale jest dość niezwykłe połączenie ma swoich zwolenników. Koktajl ten wytwarza się z 150 ml coli i 50 ml brandy. Jest niezbędnym składnikiem kostek lodu.

Piją brandy jeszcze? Jako przekąska może być, aby dodać kolejną martini i lodu. Jednak w tym przypadku, jest ona wykorzystywana wyłącznie zwykłej brandy. To jest podstawą dla większości obecnie istniejących koktajli. Muszę powiedzieć, że koniak jest ogólnie uznawane doskonały składnik napojów kompozytowych. Na przykład, bardzo udane „partnerem” dla tego rodzaju mocnego alkoholu jest uważane za mleko. To jest często zastępowane śmietaną lub lodami. To połączenie miękkości i tkliwość napoju. Podobnie często cieszyć się koktajl pań ceniących kremowe nuty w jego szklance. Ponadto, brandy często współistnieje z herbaty w jednym naczyniu. Jaskrawym przykładem takiego połączenia jest koktajl „Long Island Ice Tea”.

Który sok koniak? Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo odmian cytrusów. Na przykład, pomarańczy lub cytryny. Przyznają nawyków niepowtarzalny bukiet smaku i aromatu, który powinien cieszyć się całkowitą prywatność i spokój. Ale tradycja przekąska plaster cytryny koniak, przychodzą do nas ponownie od panowania cesarza Mikołaja I, to jest niedopuszczalne. Uważa się, że cytryna może się zabić jej ostry smak napoju.

Że napój z brandy Oprócz tych opcji? Eksperci twierdzą, że kieliszek alkoholu, który może być dodawany tonikiem lub tylko napoje gazowane. Oczywiście, idealnym uzupełnieniem będzie lód.