687 Shares 5512 views

Jak zmienić ręce w Trybunale Konstytucyjnym: oświadczenie

Domyślnie broń strzelców jest prawie zawsze znajduje się po prawej stronie ekranu, więc zakłada się, że główny bohater – prawo zakręt. Jednak w grach komputerowych mogą być odtwarzane, a ludzie, którzy korzystali z lewą rękę jako główny. W związku z tym konieczne jest, że strzelec był w stanie zmienić rękę, w której postać trzyma broń. To może pomóc lefties lepiej przystosować się do gry i osiągnąć takie same wyniki jak tych graczy, którzy korzystają z prawą ręką. COP, możliwość ta jest dostępna i można je dostać na kilka sposobów. Jak zmienić ręce w Trybunale Konstytucyjnym? Ten dowiesz się w tym artykule.


Rąk do rąk za pomocą specjalnego menu

Pierwsza metoda, która jest dość prosta – jest to wyzwanie ze specjalnego menu za pomocą przycisków H. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmienić ręce w COP, to trzeba najpierw użyć tego klucza. Zanim będziesz wyskakujące menu z dużą ilością elementów, które należy regulować. Musisz wybrać Pomoc, czyli „Pomoc” w wersji rosyjskiej. Istnieje kilka elementów, wśród których można łatwo znaleźć te dwa, które potrzebujesz. Wybierz Użyj lewej strony, jeśli chcesz, aby twoja postać była broń w lewej ręce. Jeśli chcesz, aby go z powrotem w prawo, trzeba wybrać Używaj prawicy. Jak widać, jest to bardzo proste, ale warto pamiętać, że to menu nie jest dostępne we wszystkich wersjach gry. W związku z tym konieczne jest, aby wziąć pod uwagę inne opcje, jak zmienić ręce w Trybunale Konstytucyjnym.

Zmienić ustawienia ręcznie

Nie dostaniesz wywołać poprzez przycisk menu H. Następnie należy spróbować innej metody, jak zmienić ręce w Trybunale Konstytucyjnym. Działa tylko w trybie dla wielu graczy, ale teraz kilka osób grających w CS jednego gracza, dzięki czemu można bezpiecznie używać do nich. W ustawieniach trzeba wybrać zakładkę multiplayer, który będzie ustawienie dla trybu wielu użytkowników. nie jest jednym z nich, że trzeba. Będziesz potrzebował zaawansowanych opcji. Aby uzyskać do nich dostęp, należy kliknąć na przycisk Opcje zaawansowane, a następnie otworzyć nowe okno, które jest dość imponująca lista ustawień. Wśród nich trzeba znaleźć pozycję Broń wyrównanie, czyli „Lokalizacja broni.” U jego boku będzie się menu podręczne, z którego można wybrać, w której z jednej strony musi posiadać broń swoją postać. To wszystko, teraz wiesz jak zmienić ręce w CS: GO, jeśli grasz w trybie multiplayer.

uniwersalny sposób

Naturalnie, nie możemy ignorować i wszechstronny sposób, że będzie działać w każdej wersji gry w dowolnym trybie. Można zmienić ręce w CS 1 do 6, w CC: C i CS: GO, a także w innych edycjach projektu, ponieważ ta metoda wymaga użycia konsoli i jest obecny w absolutnie wszystkich wersjach gry. Konkretnie, komenda dla lewej ręki nie istnieje, jest tylko zespół cl_righthand. Jednakże, ma dwa znaczenia. Jeśli jesteś po zespół będzie się zarejestrować 1, tryb ten jest aktywowany, broń pojawi się w prawej ręce. W przypadku zmiany wartości 0, wyłączysz tę opcję, broń będzie wyświetlany w lewej ręce. Wszystko bardzo proste, nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy tylko przywołać konsolę przez naciśnięcie przycisku „tyldy” (~), wpisz polecenie i aktywować go przez naciśnięcie klawisza Enter.

Stała lewa ręka

Wadą tej metody jest fakt, że trzeba będzie zarejestrować tę komendę za każdym razem wejść do gry, a wszystkie ustawienia zostaną zresetowane. Jeśli zawsze użyć broni lewej strony, można zarejestrować cl_righthand zespół z wartością 0 w config, a następnie zostanie on automatycznie aktywowany po wejściu do gry. Spowoduje to, że dla ciebie jest to proces o wiele bardziej wygodne i zaoszczędzić od niepotrzebnego dodatkowego działania.