602 Shares 2253 views

Jak wybrać ciasta przepis na ciasto?

Muszę powiedzieć, że w ten sam sposób jak płyty są potrzebne do budowy domu, a nie ciasto jest kompletna bez ciasta. Oczywiście, podstawą kulinarnego arcydzieła można kupić w każdym supermarkecie, ale potem pieczone tracą swoją indywidualność i stają się nieciekawe. Kolejna rzecz – aby znaleźć przepis na ciasta na placek i proszę gości ze swojej oryginalności. Ale zanim to zrobisz, musisz zdecydować, co będzie piec, który potrzebuje podstawy. Obecnie istnieje kilka rodzajów ciast, z których część uważamy.

Ciastka z kefiru

Składniki: dwa jajka, jedna szklanka cukru, kubek jogurtu, 1 łyżeczka sody, filiżanka mąki, wanilia.

Sposób wytwarzania

Najpierw ubij jajka z cukrem, następnie dodać wanilię i mąkę. Jogurt ten rozłożono sody i połączenie wszystkich składników razem. Ciasto trzepaczka dobrze, jest podzielony na wymaganą liczbę sztuk i piec. Ciasta są miękkie i kruche.

Receptura ciasta placek beza

Składniki: pięć białek trzysta gramów cukru pudru, jeden gram waniliny.

Sposób wytwarzania

Białka są najpierw chłodzi się i potem bitą bez cukru w stabilnej stałej pianki (w tym przypadku można dodać szczyptę soli do nich szybko ubij je). Mieszać cukier wanilii, a następnie wlać małymi porcjami do masy białka, przy jednoczesnym jej ubij (należy wziąć siedem minut). Następnie mieszaninę wylewa się na blasze, wyłożone papierem do pieczenia i pieczono w niskiej temperaturze około jednej godziny. Tutaj jest gotowy do pieczenia. ciastka z tych ciast uzyskuje się przez powietrze, można również korzystać z tego podstawę do przygotowania ciasta.

Kwaśne torty

Składniki: dwieście g kwaśnej śmietany, dwa jajka, jeden filiżanki cukru, pół cyny mleka skondensowanego, dwie łyżki kakao i pół szklanki mąki, łyżkę i ocet.

Sposób wytwarzania

Ten przepis ciasta ciasto Jest to bardzo często, bo ciasto jest miękkie i przewiewne. Tak, jajka, cukier, kakao, słodzone skondensowane mleko i śmietana wcierać w rondlu. Następnie dodać sodę. Odkupił ją octem i mąką. Wszystkie składniki są dobrze wymieszane. Ciasto wlewa natłuszczonej blasze i piec do około czterdziestu minut.

Receptura ciasta placek miód

Składniki: jedna łyżka miodu, jedno jajko, jedna szklanka cukru, pięćdziesiąt gramów margaryny, trzy łyżki mleka, dwie szklanki mąki, pół łyżki sody oczyszczonej i szczyptę soli.

Sposób wytwarzania

W rondlu umieścić miód i topi go. Dodać rozpuszczoną margarynę a także jego. Następnie dodaje miesza się wstępnie jaja, sól i cukier, a następnie mleko, napoje gazowane, po czym mieszaninę ogrzewa się aż do całkowitego rozpuszczenia wszystkich składników. Tylko następnie dodać mąkę i zacząć zagnieść ciasto (powinno być elastyczne). Gotową Ciasto podzielić na kawałki i umieścić je w chłodnym miejscu przez pół godziny. Po tym czasie zaczynają się toczyć ciasta, które następnie są wprowadzane na posypanej mąką blasze i piec do czasu, aż będą jasnobrązowe. Tak więc, mamy pachnący domowe ciasta. ciastka w oparciu o nią są nie tylko doskonały smak, ale także użyteczne właściwości.