235 Shares 1239 views

Zont Zest – doskonała ochrona podczas złej pogody

Jesień to najpiękniejszy czas. Ulice są pełne kolorów, przyjemne, słoneczne słońce świeci. Jest to jednak tylko jedna strona. Jeśli spojrzysz inaczej o tę samą porę roku, to jesienne miesiące przynoszą wilgoć i stały deszcz, podczas których znika pragnienie chodzenia po ulicy. Ale co możesz zrobić, jeśli musisz iść do pracy lub studiować? Odpowiedź brzmi: kupić parasol Zest.


Wielu zapyta, dlaczego należy preferować tę markę. Z zasady każdy jest przyzwyczajony do tego, że parasol jest integralnym atutem, który powinien być w każdym domu. Jednak nie każdy wie, jak to poprawnie wybrać, tak że trwa to od wielu lat i nie łamie się pod pierwszym podmuchem wiatru. Zasadniczo najczęstszym kryterium wpływającym na zakup pewnej parasoli jest projekt. Oczywiście jest to bardzo ważne, że wszelkie dodatki powinny w pełni mieszać się z strojami. Ale piękny parasol nie jest gwarancją jakości. W tym wydaniu jest wiele subtelności, które omówimy w tym artykule.

Sprawdzony znak towarowy – gwarant jakości

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, jest producent. Sprawdzone firmy, które od dłuższego czasu dostarczają produkty na rynek zyskały pewną renomę. Co do zasady, ich produkty są nieco droższe z powodu promowanej marki, ale jest to uzasadnione jakością. Jedną z takich sprawdzonych marek jest Zest. Parasole, których przeglądy są w większości pozytywne, wystarczająco wysokiej jakości i wygodne, łatwo umieszczone w torebce. Model jest reprezentowany przez wiele rozwiązań projektowych. Właśnie dlatego wybór najlepszej opcji będzie wystarczający. Zest oferuje parasole damskie, męskie i dziecięce.

Zwróć uwagę na pióro

Jeśli wziąć pod uwagę projekt parasol, to uchwyt zasługuje na szczególną uwagę. Są dwie kryteria oceny:

  1. Materiał;
  2. Siła.

Zest Zest wykonany jest z gumowych, drewnianych i skórzanych uchwytów. Są wygodne, aby trzymać w dłoni i nie poślizgnąć się. Nie musisz gonić malowanych lub pozłacanych uchwytów, gdyż w końcu utracą blask. A jeśli jeszcze w tym procesie użyto złej jakości materiału, istnieje duże prawdopodobieństwo, że farba pozostawi ślady na dłoniach. Wybierając parasol z drewnianą rączką, należy sprawdzić, czy nie ma usterek i uszkodzeń. Bardzo ważne jest, aby pokryła się wysoką jakością lakieru.

Cechy konstrukcyjne

Parasol Zest może być wyposażony w jeden z trzech typów otworów:

  1. Mechanika klasyczna;
  2. Półautomatyczne;
  3. W pełni automatyczny system (automatyczny).

Warto również zauważyć, że kolekcja marki Zest reprezentowana jest przez modele o różnych rozmiarach. To trzcina, standardowe modele w 3 dodatkach, mini-parasole i kieszeń.

Igły do prętów i dziania

Wyrafinowane, wykonane z pręta stalowego i szprych są najmniej elastyczne i mocno przylegają do produktu, ale są najsilniejsze, które nie pozwalają konstrukcji złamać nawet w silnych wiatrach. Włókno szklane jest nowoczesnym, elastycznym, elastycznym, ale solidnym materiałem stosowanym w wielu parasolach. Są jednak takie modele, w których rama wykonana jest z aluminium i stali.

Liczba szprych ma wpływ na wysokość parasola Zesta. Trzeba jednak zrozumieć, że im więcej, tym bardziej zaokrąglony, kopuła. Igły powinny być przymocowane do wklęsłej powierzchni. Jeśli są one zamocowane przeciwnie, rama zerwie się z najmniejszym podmuchem wiatru.

Parasole-laski są bardzo silne i mają długą żywotność. Jeśli zdecydujesz się na kupno składanego parasola, to preferuję ten, który ma najstarszą twarz.

Kopuła

Przy wyborze produktu należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany. Parasole Zestu wykonane są z poliestru. Ten materiał jest wystarczająco wytrzymały i jakościowy, zwłaszcza w porównaniu z nylonem. Poliester jest często impregnowany specjalnym związkiem, który ma zdolność do odstraszania wodą. Jest jednak jedna wadą: niestety szybko się zmywa. Kształt kapsla grzybkowego w kopule umożliwia szybkie suszenie i walcowanie wody. Nie zapominaj też o szwach. Powinni być równi i nie mają przerw.

Parasze Zest mężczyzna, są zazwyczaj w kolorze czarnym, ale żeński – w różnych kolorach. Oto najczęściej spotykane kolekcje:

  • Seria Dywizji Przędza – szachownicę, związana z klasyczną Anglią;
  • Satyna – modele jedwabiu o wyrafinowanym i oryginalnym wyglądzie;
  • Seria zdjęć – seria obrazów słynnego artysty Van Gogha;
  • Seria Sparkle – ścisła, ale zarazem majestatyczne parasole z genialną kopułą, najczęściej monofoniczną.