736 Shares 2594 views

Gotowania kapusty ciasto w multivarka

Pierogi gotować w naszym kraju od niepamiętnych czasów. Jednym z najbardziej popularnych jest uważany ciastka nadziewane kapustą. Dziś gospodarze przyjść z pomocą nowoczesnych urządzeń kuchennych – Multivarki. Z ich pomocą upiec ciasto w piwnicy. Jak opisujemy w artykule.


Kapusta ciasto: Receptura (w multivarka)

Wielkopostny ciasto można piec z następujących składników.

Do napełniania:

 • kapustę w ilości 400 g;
 • główka bańki świeże cebuli;
 • jeden mały marchwi;
 • sól, przyprawy, olej słonecznikowy.

Na ciasto:

 • łyżeczki cukru;
 • szczypta soli;
 • suchych drożdży (1 łyżeczka lub saszetkę można umieścić 10 g masy ..);
 • Para łyżki olej słonecznikowy;
 • multivarochny szkło wodne;
 • mąka – o 2 multivarochnyh szklanka (może trzeba trochę więcej lub mniej, zobacz konsystencję ciasta).

Kapusta ciasto w multivarka „Redmond”: krok po kroku

1 krok

Nieco podgrzewania wody – do temperatury około 40 ° C. Mieszać do cukru i suszonych drożdży. W oddzielnym naczyniu zmieszać oleju roślinnego z solą. Gdy drożdże są aktywny (zauważysz o zwiększonej objętości), wlać płyn do przygotowanego pojemnika. Następnie stopniowo wprowadzić mąkę. Nie określić dokładną kwotę, jak różne gatunki mąki może zachowywać się inaczej. W rezultacie, należy uzyskać elastyczne ciasto nadające się do folii.

2 etap

Gdy ciasto jest mieszane, powinny być umieszczone w ciepłym miejscu (na akumulatorze, w zbiorniku ciepłej wody). Przykryć pojemnik z ręcznikiem lub folią. 40-60 minut, ciasto powinno wzrosnąć 3 razy.

3 stopnie

Podczas gdy ciasto rośnie, nadal gotować kapusty ciasto w multivarka. Sprawa dla farszu. Warzywa, czyste, kotlet. Mniejsza Shred kapusty. Doprawić solą, dodać pieprz, Arch niewielką ilość oleju i umieścić warzywa w misce. Ustawić funkcję „smażenia” i gotować przez 20 minut. Po tym, umieścić ostygnie.

krok 4

Gdy ciasto się, to musi być jeszcze raz dobrze obmyat rolki i nie więcej niż 5 mm, grubość warstwy. Umieścić go w nadzieniem warzywnym i zwinąć w rulon.

krok 5

szczotka miska z masłem. Umieścić go toczyć zwinięte (musi być umieszczony zakręcony jak ślimak).

krok 6

Gotowania kapusty ciasto w multivarka najpierw na tryb „Avtopodogrev” 15 minut. Wyłączyć i pozostawić ciasto na godzinę (bez otwierania pokrywy). Ciasto powinno przyjść ponownie. Po włączeniu funkcji „Pieczenie / Pieczenie” czas – 60 minut. Po wygaśnięciu przewrócić ciasto na drugą stronę, przy użyciu parze panoramowania. Piec kolejne 20 minut.

7 krok

Kapusta ciasto w multivarka gotowy. Dostał trochę światła z powodu braku jaj w teście, ale smak nie wpływa w żaden sposób. Danie to będzie prawdziwa uczta w dniach Wielkiego Postu. Bon appetit!

Kapusta ciasto w multivarka: Drugi przepis

Piec ciasto z kapusty kwaszonej. składniki:

 • ciasto drożdżowe (można ugniatać pierwszy przepis, ale można kupić sklep);
 • kwaszona w ilości 400 g;
 • koper, sól, olej do smażenia.

Ciasto drożdżowe, podzielić na porcje i rolki. Ja powinien być kwadratowy. kapusta smażyć na patelni na złoty kolor, umieścić posiekane zioła, sól (jeśli to konieczne). Umieścić nadzienie na arkusz ciasta i zaginanie brzegów koperty. Zabezpieczyć je dobrze. W multivarka ustawionej funkcji „pieczenia”. Wlać trochę oleju. Umieścić spód tortu. Czas gotowania – 50 minut. Po 25 minut i piec ciasto odwrócić się sygnał. Podawać ciasto ze słodką herbatę. Bon appetit!