656 Shares 5909 views

Bibi Byuell – biografia i twórczość

Jednym z najbardziej atrakcyjnych kobiet w latach siedemdziesiątych XX wieku, zwany Bibi Byuell. Jest to kobieta z trudnym losem, który marzył o jego osobistego szczęścia. Była jedną z najbardziej aktywnych przedstawicieli amerykańskiego hippie i później Bibi wyjazd z gwiazd rocka. Aby ją często są niejednoznaczne: niektórzy są zazdrośni tej eleganckiej kobiety, podczas gdy inni potępiają go i wezwać wszystkich zdolnego wentylatora. Powiemy wam o tej niesamowitej kobiety.


modelowanie kariera

Bibi Byuell urodził się w Portsmouth. To miasto znajduje się w stanie Wirginia. Jako dziecko, ona jest bardziej prawdopodobne, ciągnęło do muzyki, być może to wyjaśnia fakt, że jest to duża część życia rozmawiał z muzykami. W wieku 10 lat została zaproszona do chóru, liderzy zespołu zauważył, że dziewczynka była bardzo czysty i piskliwy głos.

W wieku 17 lat, ukończyła liceum. W tym czasie Byuell Bibi nie wiedziała, co chce robić w życiu. Byłaby chętnie odwołują swój los z muzyką, ale bez wsparcia i pomocy finansowej, aby to zrobić byłoby niemożliwe. To właśnie w tej chwili zobaczył Eylin Forda, który pracował jako agent znaleźć manekiny.
W 1974 Bibi zaczęli zachowywać dla Playboya. Szybko zrobił karierę na „dziewczynę miesiąca”. Jej zdjęcie zostało umieszczone na przełomie listopada. Potem zaczęła nosić tytuł „Miss listopada”. Z tego powodu musiała zerwać stosunki z agencji modelek Eylin Forda. Następnie, na modelowania kariery Buell Bibi udał się ku upadkowi. Ona pogrążyła aktywnego życia społecznego. Później ponownie podpisał kontrakt z głównego biura w Waszyngtonie, więc jej zdjęcia zdobią okładki „Vogue'a” (włoski, francuski, angielski) i „Cosmopolitan”. Jednocześnie pracowała we współpracy z brytyjską agencją.

Rock-get-razem

W połowie lat siedemdziesiątych, Bibi Byuell można znaleźć na imprezy, do gromadzenia hipisów. Od tej subkultury później przyszedł wiele współczesnych gwiazd rocka. W kręgach świeckich jest pieszczotliwie nazywany jedną gwiazdkę. Rozmawiała z Jackiem Nicholsonem, Andy Warhol, Mick Jagger, Iggy Pop, Rod Stewart i Devidom Boui. Wiele z nich była towarzyszył na trasie, z drugiej strony znajduje się tylko na imprezach. Jednym z najważniejszych mężczyzn w jej życiu był muzykiem Todd Rundgren. Mieli wolnym związku, mogą być nazywane w pierwszej kolejności przyjaciółmi, a nie kochankami.

Todd nie był przeciwny filmowanie w „Playboyu”, on spokojnie znosił wszystkie powieści Byuell Bibi. Jej biografia jest czymś z nazwami różnych znanych ludzi, większość z nich byli muzycy rockowi. Jest to nazwano siedemdziesiątych rockowy Muse dlatego. To ona zainspirowała wielu artystów do tworzenia liryczne pieśni miłosne.

Stiv Tayler

Największą miłością Byuell Bibi stał się frontman Aerosmith – Stiv Tayler. Uczęszczała mowę, i spotkał się z nim podczas licznych spotkań w czasie. Następnie użył narkotyków, alkoholu i palił dużo. To nie zrazić dziewczynę do momentu, gdy nie była w ciąży. Rockowy Muse Bibi Byuell postanowiła utrzymać dziecko. Nie bała się, że okaże się od niej wielu fanów. Jedyną rzeczą, która zdenerwowany Bibi – obraz życia Steve'a. Nie byłby w stanie stworzyć kompletną rodzinę, więc wróciła do Todda, który objął nie tylko ją, ale także dla dziecka. Miłość Steven wzrosła do przyjaźni. Oni starali się stworzyć silną rodzinę, ale próba nie powiedzie się.

córka

Córka Bibi zwana Liv. Przy urodzeniu dostała nazwę Rundgren Todd nosiła. W dzieciństwie, Liv nie wiedział, imię ojca. Bibi i Todd starannie ukrywane od niej nazwisko rodzica biologicznego. Później para ostatecznie rozpadł się, ale Todd nadal strzec tajemnicy narodzin córki nazwie. Uniósł ją jak własne.
W dziewięciu lat, Liv dowiedział się kto jest jej prawdziwym ojcem. Stało się to, gdy poznała drugą córką Steve'a, były niezwykle podobne. W wieku 12 lat, Liv przyjęła nazwę swojego biologicznego ojca – Tyler. Zaprzyjaźniła się z nim, a rodzice tylko do oszukiwania. Panuje przekonanie, że Bibi nadal zarządza córkę.

życie cyganerii

narodziny córki nie jest zbyt zmianie stylu życia Bibi. Nadal udział wszystkie rodzaje stron i rzucając jej ubrania po mieszkaniu. Jedyną rzeczą, która zmieniła – cel życia młodej kobiety. Teraz chce stać się sławny piosenkarz. To ona zarządzana.

Modelowanie kariery Bibi Byuell lewo w przeszłości, ale chciałem pójść w jej ślady poszedł córkę. Liv Tyler nie chciał strzelać do magazynu mody, i przeniósł się do Nowego Jorku kiedyś aktorką. Zakochała się z dyrektorami i publiczności.

kariera muzyczna

W 1981 Bibi podjął pierwszą próbę, aby dostać się na szczyt muzycznego Olimpu. Nagrała album z coverami czterech ulubionych piosenek. Później spotkała się dwukrotnie i grupa nagrała nowe piosenki, które napisał jego własny. Jednak po raz pierwszy to nie działa – to nie stał się sławny z powodu problemów w rodzinie (tak jak Liv dowiedział się o swoim prawdziwym ojcem). Bibi powrócił do muzyki w 1994 roku sam. Potem stał się znany w USA i nawet pakowane wycieczkę.

Na początku dwudziestego pierwszego wieku został poświęcony filmu „U progu sławy”. Został on stworzony przez reżysera Kameron Krou. On jest młody człowiek ogląda świeckiego życia gwiazdy rocka i nie mogłem nie zauważyć, Bibi. Uderzyło go, że nie był fanatycznym fanem, ale to była muzą dla swoich idoli.

W 2001 roku ukazał się w Beebe wsparcia filmu Autobiografii „zbuntowane serca. Podróż amerykańskiego rock«n»roll” Ta książka stała się bestsellerem. Wielu ludzi, po przeczytaniu książki stały się częścią Bibi inaczej.