756 Shares 9660 views

Wózek „Bugaboos Buffalo”: opis, charakterystyka, modele i opinie właścicieli

Dzisiaj dowiemy się, co wózek pod nazwą „Bugaboos Buffalo”. Ten produkt nie jest bardzo popularne, ale każdego dnia, aby zwrócić uwagę na to coraz więcej nabywców. Należy Ufam tej propozycji? Co może dać wszystkim naszą obecną producentem swoich klientów? Jakie cechy odróżnić wszystkie modele „Bugaboos Buffalo” od reszty? I konieczne jest, aby zrobić, aby zatrzymać wybór tego produktu? Wszystko to będzie musiał rozmawiać, w oparciu o liczne opinie klientów. Należy zauważyć na raz – aby osiągnąć konsensus szybko zawieść. Po tym wszystkim, rodzice są zwykle oszacować każdą cechę oddzielnie, a następnie zdecydować, co punkty były ich najważniejsze.

wybór

Zacznijmy od tego, że sama gama produktów i modeli nie są zbyt zróżnicowane. Przeciwnie, jest taka sama, jak w przypadku większości konkurentów. „Bugaboos Buffalo”, którego ocena jest prezentowany naszej uwagi – Diverse wózki typu.

Wśród nich można zawsze znaleźć to, czego potrzebujesz dla Ciebie. Jednak gondoli kupić prawie niemożliwe. „Bugaboos” jest bardziej wyspecjalizowana w modelach uniwersalnych i rekreacyjnych. Praktyczne i logiczne rozwiązanie, które zadowala klienta. Oznacza to, że możemy powiedzieć z pewnością, że prawdopodobnie szukać wózek dla dziecka w każdym wieku, a nie trzeba stale aktualizować pojazd dla dzieci. To jest dobre.

Modele powszechnie „3 w 1”, „2 w 1”, „chodzenie” i transformatory. Ogromne popularne spacery i „3 w 1”. Są one uważane za najbardziej funkcjonalny wszystkich ofert. Tak więc, jeśli szukasz wszechstronnego rozwiązania dla Twojego dziecka „Bugaboos Buffalo” – idealnym kandydatem.

widok

Również konieczne jest zwrócenie uwagi na „wygląd” dostępnym. Jej wielu rodziców przywiązują wagę. Tak, każdy model różni się coś jego własne, ale jako całość, aby przekonać nabywców wykonane pozytywne.

Widok z fotela „Bugaboos Buffalo” możny, ale bez fanaberii. Rodzaj minimalizmu, który jest połączony z uniwersalnością i jakości. W razie potrzeby można zawsze modelu (z wyjątkiem „spacer”), aby ukryć dziecko przed wzrokiem ciekawskich i słońca z dużym kolorowym kapturem. Ta zmienić wiele fascynuje.

Mówiąc o kolorach, konieczne jest, aby podkreślić, że są one w zasadzie powszechne. „Bugaboos Buffalo” ( „spacer” lub zwykły uniwersalny model) jest nie tylko prostota i minimalizm, ale również jasne i jednocześnie niskiej kluczowe kolory. można odebrać i opcje „czysta dziewczyna”, a chłopięcy i uniwersalne. Żadnych problemów z nim.

na kółkach

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Oczywiście, jak już zostało powiedziane, wszystkie modele posiadają pewne cechy. Ale na ogół zgadzają się z producentem. Charakterystyczne jest, że w zasadzie to samo. Co wyróżnia się najbardziej kupujących?

Na przykład fakt, że karetka „Bugaboos Buffalo”, których opinie są często w lewo, w większości pozytywne, wyposażony w 4 dużych kołach. Jeśli chodzi o „chodzić”, są one znacznie mniejsze. Ale główną cechą tutaj – jest to, że koła są nadmuchiwane.

To rozwiązanie zapewnia niezawodny i płynny ruch na różnych drogach. Nawet rodzice są zadowoleni, że, na przykład, na uniwersalnych modeli kół przednich (te, które są dalej od mom / tatusiów) rotacyjnej. Tak więc, aby poradzić sobie z taką strukturą będzie łatwe. Przednie koła po prostu nadmuchiwane, nie obraca się. Jest to normalne zjawisko, które występuje u wielu producentów.

podwozie

Co jeszcze wyróżnia? Wózek „Bugaboos Buffalo” (każdy z jego modelu) – to nie tylko piękne „wygląd”, ale także jakość. Oprócz kół, należy zwrócić uwagę na konstrukcję obudowy. Ona składa się z wszystkich opcji na tej samej zasadzie.

Który to jest? Uniwersalny wózek posiada mechanizm-book. A „walk” jest łatwo składany z jednej strony jako „kij”. Jest to normalne zjawisko, które przyciąga publiczność.

Ponadto, podwozie i rama wykonane są modele ze stali nierdzewnej. Dlatego nie możemy bać się zmian pogodowych. Takie wagony nie boją się mrozu, śniegu, deszczu i ciepła. Dno uniwersalny model posiada duży i przestronny kosz na zakupy. Jednak tkanka. I to nie jest zbyt zadowolony z niektórych. Tylko ze względu na fakt, że w żadnym nośnej ramy. Więc załadować kosz dużo nie warto.

bloki

„Bugaboos Buffalo” dostaje różne opinie. Ale w ogóle, jak już zostało powiedziane, że są pozytywne. Bloki mają szczególne właściwości, dla dziecka, które są używane w uniwersalnych modeli. Na czym to polega?

Kolebka „w” Bugaboos zwykle łagodne (do 4 kg), piękne i są przymocowane do podwozia bez żadnych problemów. Ponadto, są one przechowywane zwięźle, ale dla dziecka są wygodne. Nawet duże dziecko wpisuje się w podstawce. Taka jednostka może być używana przez okres dłuższy niż 6 miesięcy. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie chcą ciągle zmieniać wózek.

Bloki przyjemności, również wyróżniają się szczególnymi cechami. Nie wyglądają szablon raczej kreatywnie. Wyposażone w pasy bezpieczeństwa pięć-punktowych. Takie podejście zapewnia niezawodną pozycję bloku dziecka. Jest też pen-beam przed dzieckiem, dla których może on pozostać. Jest miękka, ale łatwe do czyszczenia.

Jednak nie jest zwykłe stojaki dla nóg dziecka. Na siedzisko wyrosło dziecko nie będzie w stanie wspiąć się na własną rękę, tylko z pomocą rodziców. Drobiazg, ale niektóre odróżnić go jako brak inwalidzkim „Bugaboos Buffalo”. To nie jest podstawą do odmowy zakupu.

inny

Jakie inne cechy mają zazwyczaj nasze obecne produkty jako całości? Bez względu na to, jaki rodzaj modelu mamy do czynienia – „chodzić” lub uniwersalne. Na przykład, trzeba zwrócić uwagę na fakt, że rodzice często zwracają uwagę – waga wszystkich istotnych struktur. Odnosi się to do „3 w 1” i „2 w 1” i modeli rekreacyjnych. Nie zawsze jest łatwo poradzić sobie z takim produktem, zwłaszcza młodej mamie. Średnio wózki ważyć do 10 kilogramów.

Wszystkie modele są regulowana wysokość uchwytów. Podczas tej „Bugaboos Buffalo” otrzymał pozytywne recenzje. Po tym wszystkim, można szybko i bez większych problemów, aby dostosować wysokość obsługiwać wózki inwalidzkie i dla mamy i taty. Ta funkcja wyróżnić tych, którzy różnią się wzrostem i znacznie.

Jednakże, jeśli mówimy o integracji, a potem nikt Model „Bugaboos” nie niosąc dla noworodka. Niewielka wada, która nie zawodzi wielu rodziców. Tak, zawsze można zakupić brakujący element, ale chciałby, aby po prostu kupić wszystko, co potrzebne dla dziecka.

cennik

Jakie inne opinie otrzymał wózek „Bugaboos Buffalo”? Co rodzice oglądają? Oprócz wymienionych funkcji, wiele uwagi poświęca się kosztów pojazdu dziecięcego. Ona często ma decydujący wpływ na rodziców.

„Bugaboos Buffalo” – jest to przewóz klasy „premium”. Są drogie, czasami nawet za dużo. Na przykład, model uniwersalny ( „2 w 1”) będzie kosztować 85-90 tysięcy rubli, ale „walk” – 20-30 tysięcy rubli .. w najlepszym wypadku. To podejście odstraszający. Po tym wszystkim, nie każdy jest skłonny zapłacić tylko do produkcji i niestandardowych typu wózka.

odkrycia

Co możemy wywnioskować z powyższego? „Bugaboos Buffalo” – wózek, który wyróżniają się jakością i finezją. Za nimi trzeba zachować szczególną ostrożność. Zachowaj wszystkie modele szybko i łatwo, nie zajmują dużo miejsca.

Ale to jest cena tag w produkcie jest zbyt wysoka. Dlatego wielu rodziców odmówić tej konstrukcji. Po tym wszystkim, w ogóle, cechy wszystkich modeli „Bugaboos” nie różnią się od tańszych odpowiedników. Budżet pozwala? Następnie kupić wózek tej produkcji, nie pożałujesz. Jeśli nie jest to możliwe, poszukaj opcji „z nim” albo po prostu analogowy. Nie stwierdzono istotnych różnic w wózkach inwalidzkich nie będą dostępne. Więc po co płacić więcej?