128 Shares 5705 views

Ocena taxi w Moskwie: opinie klientów

Socjologowie twierdzą, że w pierwszych godzinach po przyjeździe tworzy się wrażenie turysty o nowym mieście lub kraju. Dlatego możemy stwierdzić, że ocena taksówek w Moskwie, opracowana przez pasażerów, jest przydatna do poznania wszystkich, którzy wkrótce będą odwiedzać rosyjską stolicę.


Jakie są kryteria oceny floty?

Ważne jest, aby pasaŜer dotarł do miejsca przeznaczenia komfortowo i na czas. Ale poza tym, bardzo wiele razy przyciąga pasażerów. Dla firm, które zajmują się transportem samochodowym, bardzo ważne jest, aby odwiedzić klientów, ponieważ stanowią one ocenę taksówek (Moskwa) opinii pasażerów.

Przede wszystkim osoba, która zadzwoniła do taksówki, zauważa uprzejmość dyspozytora. Przyjemne słowa i życzliwe słowa mogą wydobywać nastrój na cały dzień. Z kolei szorstka i niekompetentna mowa operatora może zniechęcić osobę do zadzwonienia tej taksówki na zawsze.

Następnym momentem jest terminowa dostawa samochodu. Jeśli osoba się spieszy, a zwłaszcza w pociągu, samolocie lub ważnym spotkaniu, ma nadzieję, że taksówka dotrze na czas i szybko dostarczy ją do miejsca. Ale co za rozczarowanie, kiedy to się nie zdarzy, a klient się spóźnia!

Ponadto opinia pasażera zależy od samego samochodu: czy jest czysty, czy ma obce zapachy (dym papierosowy czy alkohol), czy jest fotelik dziecięcy (jeśli podróżuje z dziećmi), czy pnia jest wolna, pojazd działa i wiele więcej. Klient płaci pieniądze, co oznacza, że chce prowadzić dobry samochód, nie oddychać dymem papierosowym i nie czekaj, aż kierowca dostosuje działanie jednego z systemów samochodu. Te niuanse są niezbędne do kontrolowania najlepszych taksówek w Moskwie.

Informacje zwrotne pasażerów zależą również od komunikacji z kierowcą. Być może był niegrzeczny, niechlujny i odwrotnie, wyglądał dobrze i komunikował się z klientem grzecznie iz szacunkiem. Wszystko to pozostawi wrażenie, że firma ma świadczyć prywatne usługi taksówkowe.

Pięć największych taksówek (według metropolii)

Administracja miasta dotyczy przede wszystkim bezpieczeństwa klientów. W związku z tym, Moskwa postawa taksówek została utworzona zgodnie z danymi działu policji drogowej dla regionu moskiewskiego.

W związku ze zwiększonym ryzykiem wypadków drogowych z udziałem samochodów taxi, rząd wydał sygnał alarmowy. Oczekuje się, że ranking firm taxi (najczęściej padających ofiar) będzie publikować kwartalnie i na każdy możliwy sposób, aby powstrzymać ich działalność.

W tej chwili, zgodnie z moskiewską policją drogową, bardziej niebezpieczne jest podróżowanie z takimi firmami, jak:

  1. "Taxi Ariadon".
  2. Citadel Finance.
  3. "Armada"
  4. Arion Park.
  5. "LKKRL".

Najbardziej budżetowe opcje dla taksówki stolicy

Dla niektórych klientów cena usług staje się priorytetem w wyborze usługi transportowej, co oznacza, że najlepsze taksówki w Moskwie są dla nich najdroższe. Dlatego też warto wiedzieć, które usługi w Moskwie oferują usługi po niższych cenach.

Po pierwsze, trzeba dokładnie zrozumieć, jak obliczane są ceny wycieczek. Są tylko dwie możliwości: w trakcie podróży i na każdy kilometr. Wszystkie firmy realizują różne algorytmy.

Cena za każdy kilometr podróży może zależeć od klasy samochodu lub usługi. Czas oczekiwania ma również wpływ na ostateczną cenę, a najtańsza taksówka ma wolny czas oczekiwania na 12 minut.

Ponadto ceny różnią się w ciągu dnia iw nocy i z reguły ustalone stawki dla wszystkich firm na podróż do lotniska lub dworca kolejowego. A jeśli mówimy o konkretnych usługach, wtedy najtańsze będą kosztować podróże podczas zamawiania samochodu w następujących firmach:

  • "Salf". Ceny są obliczane w przeliczeniu na minutę. Regularne wycieczki kosztują od 300 rubli, 11 rubli na minutę drogi. Możesz iść na lotnisko na 800-1100 rubli, a na stacjach stolicy 600 rubli.
  • Ale serwis "Moskwa 24" zabierze od pasażera tylko 70 rubli za samochód i 22 ruble za każdy kilometr drogi. Stała opłata za wyjazdy na lotnisko, w zależności od odległości od ceny, wynosi 750-1200 rubli.
  • Niektóre kategorie ludności mają prawo do korzystania z usług taksówki społecznej. Z reguły są to emeryci, weterani i inwalidzi. Połowa podróży dla nich jest wypłacana z budżetu federalnego.

Usługa City-mobil

Zaleca się, aby nie odwołać się do tej firmy niezadowoleni klienci. W efekcie City-mobil znajduje się w rankingu taksówki Moskwy jako jednej z najbardziej nieodpowiedzialnych usług. Niezadowoleni klienci skarżą się, że kierowcy likwidują cenę, wybierając niewłaściwe trasy. Czasami taksówka nie jest w ogóle, a ostateczny koszt podróży można nazwać nie według taryfy firmy, ale z powodów osobistych kierowcy. Istnieją wyjątki od jakichkolwiek statystyk, ale przeważnie pasażerowie nie są zadowoleni z usług kabmana.

Taxi "Anioł"

Założyciele obiecują, że nazwa ich obsługi uzasadni oczekiwanie na pasażerów i stanie się ich aniołem stróżem na podróż. Usługa zapewnia nie tylko zwykłą taksówkę, ale również luksus, a także minibusy, holownice, spotkania cudzoziemców na lotnisku oraz świadczenie kierowcy, który zna język angielski. Ta usługa znajduje się w rankingu taksówki Moskwy jako jednej z najbardziej wiarygodnych i poważnych. Pasażer może wyjechać z kierowcami firmy w dowolnej części kraju. Wstępne wnioski można zapłacić kartą, za inne usługi, płatności gotówką. Klienci firmy "Angel" są zadowoleni z kierowcy.

«Mostafsi»

Inna dobra firma, która może prowadzić do oceny usług taksówek (Moskwa) jako najbardziej niezawodnej i wygodnej usługi. Jeśli uważasz, że opinie, kierowcy tej taksówki doskonale znają ich pracę i są zorientowani w stolicy. Możesz zamówić samochód przez telefon i poprzez aplikację internetową.

Pojazd jest zawsze na czas i może czekać na wolny od pasażera samochód przez 10 minut. Poza zwykłą wycieczką można zamówić transport zwierząt i spotkanie na lotnisku lub na dworcu kolejowym. A tu można wypożyczyć samochód przez 4 lub 8 godzin.