287 Shares 8199 views

Uniwersalny spacerowy Srebrny Krzyż Surf 2 w 1: recenzje, opisy, specyfikacje i opinie

Prawidłowo wybrany wózek zapewnić komfort jak okruchy, a jego rodzicami. Sklepy oferują szeroki wybór takich pojazdów dla dzieci. Jak nie dać się mylić i kupić wysokiej jakości, praktyczny i łatwy w użyciu produkt? W sprawie daty, wózki są dość drogie i często są nabywane, jak mówią, „dla pokoleń”. W tym artykule weźmiemy pod uwagę ten model jako Silver Cross Surf: opisanie właściwości techniczne modelu, opcji konfiguracyjnych, zwracamy uwagę na zalety i wady, konsumenci udostępnić opinii.

Model krzesła Srebrny Krzyż

Producent produkuje następujące bryczki z tej serii:

 • Srebrny Krzyż Special Edition.
 • Srebrny Krzyż «Eleveyshn” 2 do 1.
 • Srebrny Krzyż Surf 2.

Dane techniczne i opis

Zgodnie z projektem, wszystkie rodzaje wagonów tej serii są do siebie podobne. Kompletny zestaw różnych i niektórych funkcji. Opisaliśmy główne cechy dziecięcych wózków Krzyż Srebrny Surf.

Wystarczy pamiętać, że ten produkt jest wykonany w Anglii. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji wagonów i są certyfikowane jak najbardziej bezpieczna dla dzieci.

Producent podkreśla, że seria transportu, takich zabaw jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do trzech lat.

Rama jest wykonana z wytrzymałego stopu (aluminiowej magnezu zamiast standard). Masa wózek zebrane w tym zakresie serii od 11,5 do 13 kg, ramka osobno – 7,3 kg. Szerokość między kołami. – 58 cm Obudowa składa się „książki” bez trudu i wysiłku.

Co zapewnia komfort noworodka w wózku przez Silver Cross Surf? Pierwszym z nich jest dostępność w obsłudze liniowej dla najmłodszych. Zapewnia prawidłową pozycję ciała dziecka. Dzięki tym akcesorium dziecko może być umieszczone w wózku, nie tylko podczas chodzenia, ale także w domu, na przykład podczas popołudniowej drzemki.

Wózki srebra krzyż Surf składa się z ramy metalowej i spacerówki. Ten ostatni może być zainstalowana w dwóch sposobów: skierowana w kierunku jazdy i twarzą matki. Ponadto, istnieje możliwość zmiany pochylenia siedziska – Istnieją trzy poziomy utrwalenia.

Charakterystyczną cechą wagonów Srebrny Krzyż Surf jest to, że można zmienić nachylenie siedziska spacerówki jako całość, a nie tylko z tyłu. Mianowicie, mogą być ustawione w pozycji poziomej i pionowej i kąta 45 stopni.

Zaprojektowane i bezpieczeństwo dziecka podczas spaceru na wózku inwalidzkim: istnieje pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa, zderzaki, a także wsparcie dla nóg dziecka. Ponadto, do matki byłem w stanie oglądać okruchy nawet gdy siedzisko jest ustawione w pozycji „przodem do kierunku jazdy” w kapturze znajduje się „okno” specjalne.

Koła w zależności od modelu na wózku, jest guma (jak w Silver poprzeczny: 2) lub nadmuchiwane (Silver krzyża Surf 2 w 1). Uszkodzić lub przebić ich jest bardzo trudne, ponieważ są one wykonane z trwałego materiału. Przednie koła o średnicy mniejszej od tyłu, a ponadto są one obracać. Istnieje system hamulca nożnego.

Należy również pamiętać, że przewóz tapicerka wykonana jest odstraszający wilgoci i „oddychającej” tkaniny. Pozwala to zapewnić komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych: wózek nie dostać mokro w deszczu i zapewnić oddychalność, w czasie upałów, okruchy nie popłynął pod pokryte maską.

wózki Opcje

Główne wyposażenie standardowe Srebrny Krzyż wózki składa się z ramy i siedziskiem wózka. Ponadto, producent jest dokonanie dodatkowych akcesoriów do pojazdu dziecięcego.

Rama jest wykonana z materiału o wysokiej wytrzymałości ma zawieszenia pneumatycznego. Tak więc, wózek jest trwały i miękkość udar.

Siedzisko posiada wysokie brzegi, co zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas ruchów dziecka w pojeździe. Miękki materac dla noworodków zapewnia anatomicznie prawidłowe ułożenie ciała dziecka. Siedzisko może być łatwo zamocowany do ramy, a także łatwo usunąć, jeśli jest to konieczne. Tak więc, może być używany jako przenośny szopka.

Jakie akcesoria są zawarte w pudełku do Srebrnego Krzyża? W zależności od producenta, modelu wózka stosuje się następujące przydatnych i praktycznych detali:

 • parasol słoneczny;
 • płaszcz, chroni przed deszczem i wiatrem;
 • Peleryna na nogi, który ogrzeje dziecko w zimnych porach roku;
 • Kaptur z „okna” składanego;
 • kosz na zabawki dziecka lub nie ciężkich zakupów;
 • torba (standard dla dziecka zmienia maty).

Dodatkowe funkcje

Wyposażony w wózek tej marki wygodny uchwyt, który można dostosować do różnych wysokościach. W zależności od modelu, istnieją trzy lub cztery (na przykład, jak w Silver Cross Surf Elevation) zacisku.

Wózki są wyposażone w system mocowania fotelików samochodowych dla dzieci. Ale takie akcesoria od innego producenta nie można ustalić – konieczność zakupu tylko „Simplisiti” powiedział Brand. zainstalowany w takim modelu jako Srebrny Krzyż Surf 2 do 1 gniazda.

Przywileje

Usystematyzowanie wszystkich powyższych podstawowych charakterystyk technicznych producenta wózku, ma następujące zalety takiego pojazdu dziecka:

 • zawieszenie pneumatyczne zapewnia wygodną łagodny udar wózek;
 • nadaje się dla dzieci od urodzenia do trzech lat;
 • przekształcony wózka;
 • Opona substancji stałej;
 • hamulca nożnego;
 • trójpozycyjny oparcia w zespole siedziska;
 • Pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa;
 • autochairs obecność tej samej marki (nieuwzględnione w urządzeniu) przekształca się w wygodnym systemie pushchair do podróży na długich dystansach;
 • cztery (lub trzy) pokrętło regulacji poziomu;
 • dwie pozycje chodzenia bloku;
 • Łatwe składanie oznacza „książka” podwozie.

koszt

Cena odpowiada wózkach wysokiej jakości Srebrny Krzyż. Koszt takich produktów nie może sobie pozwolić każdy. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że taki pojazd dziecko będzie trwać długo, a to dziecko będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie, koszty mogą być uznane za uzasadnione.

Tak, wózek Srebrny Krzyż Surf 2 do 1, a także Surf 2, kosztuje około 80 tysięcy rubli, a model „Eleveyshn” – 90-100 tys.

pozytywne opinie

Co o Srebrny Krzyż Surf opinii konsumentów? Pomimo faktu, że przewóz tego producenta istnieje duże zapotrzebowanie na rynku krajowym, opinie nabywców o tych produktach mieszane. W pierwszej kolejności podzielić pozytywną reakcję konsumentów. Jakie są zalety tej marki wózkami świętować okruchy mamo? Jest ich wiele:

 • wysokiej jakości materiałów i ich bezpieczeństwo;
 • Obecność systemu, który zapewnia miękką jazdę nawet na nierównych powierzchniach tłumienia;
 • funkcjonalność, możliwość korzystania inwalidzkie dla dzieci w różnym wieku;
 • elegancki projekt i szeroki zakres palety kolorów;
 • Mobilność: może być łatwo rozbudowany i umieścić w samochodzie, wózek nie zajmuje dużo miejsca;
 • obecność wymiennego kołyski;
 • lekkie wózki.

negatywne opinie

Ale pojawiają się skargi, na przykład, konsumenci często zwracają uwagę na niemożliwość „rzucanie” rączki na drugą stronę, niedogodności hamulca nożnego, niewielki rozmiar worka.

Jednak główną wadą, zgodnie z mamą, jest trudność w zarządzaniu „wózek na śliskich powierzchniach, takich jak” płytki chodnikowe lub formowanego piętrze w centrum handlowym. W tych okolicznościach jest znacznie manewrowość zmniejszona. Trudno jest również kontrolować wózek w sezonie zimowym: przednie koła wystarczy obrócić się w przeciwnych kierunkach, lub stałe „po drugiej stronie”.

Nie zawsze podoba kupujących i takie akcesoria, jak parasol. Mom dzieci mówią, że jest on utrzymywany przez sprężynę, co oznacza, że podczas podróży na szorstkiej parasolem droga zostanie przechylony w różnych kierunkach, utrudniając w ten sposób kontrolować wózek inwalidzki. Ponadto wyposażenie nie spełnia swoich funkcji, tj. E. nie chroni dziecko przed słońcem.

W tym artykule opiszemy wady i zalety wózka Srebrny Krzyż Surf 2, wspólne poglądy konsumentów na temat produktu. Ale do podjęcia decyzji o zakupie takiego pojazdu dziecku być ważone. Po tym wszystkim, kupując wózek – to nie tylko wydatki budżet rodzinny, ale inwestycja w zdrowie i komfort dziecka.