294 Shares 8192 views

Nie wiem jak to będzie? Dostosowanie Tarota pomogą sytuację

Bilans sytuacji Tarot wykonywane na różne sposoby. To wszystko zależy od złożoności problemów stojących przed człowiekiem. Jeśli trzeba wyjaśnić proste pytanie, wykorzystuje trzy karty. Jeśli podejrzewasz, że jesteś zaangażowany w sytuacji władzy, z których nic nie wiadomo, a następnie wyciągnąć pięć kart. Wtedy otworzy się dotychczas nieznanych faktów i okoliczności. Jak można wirtualnie
korzystania z kart tarota?


Bilans sytuacji, „Five Card”

Zastanawiasz się z pokładu. Mapy wyciągnął i położył się w rzędzie. Dostosowanie Tarota do sytuacji w tej wersji zawiera następujące elementy:

  • 1 – przeszłości, która wpływa na tworzenie takiej pozycji.
  • 2 – obecne. Zazwyczaj ta karta mówi o zbliżających się wydarzeń lub swoim motywem.
  • 3 – ukryty wpływ. Faktem jest, że została ukryta przed tobą, czego nie podejrzewam, ale to wpływu na sytuację.
  • 4 – Rada. Map to stanowisko będzie rozmawiać o tym, jak postępować, aby uzyskać to, czego chcą.
  • 5 – wynik. Ten symbol Gauvreau o co wszystko skończy.

Wykonaj to proste ułożenie Tarota do sytuacji i może żółtodziobem. W interpretacji należy uwzględniać nie tylko wartość samych kart, ale również liczbę odwróconego Arcana, ich ogólne samopoczucie, kompatybilność ze sobą. Na przykład, jeśli wszystkie karty w ogóle, obiecuję, że aby osiągnąć cel, ale jeśli miał trzeci „wieży”, nie można oczekiwać korzystnego wyniku zaistniałej sytuacji. będzie to kolidować z potężnych sił zewnętrznych, które z kolei wszystko do góry nogami. Gad nie ucierpi, ale sytuacja nie jest dobre. Należy zwrócić szczególną uwagę na czwartej karcie. Mówi nie tylko strategię, ale także odpowiednie nastawienie do sytuacji jako całości. Być może Twoje pytanie nie jest tak ważne, to martwić się o nic. Lub wyruszą w sytuacji, brakuje czegoś ważnego. Należy zwrócić uwagę na preodbladanie konkretny strój.

Alignment z Tarota na sytuację „trzy karty”

To wróżenie odbywa się w dwóch przypadkach: jeśli sprawa jest zbyt skomplikowana lub jest rozciągnięte w czasie, to znaczy, że nie może być rozwiązaniem w najbliższej przyszłości. Dla interpretacji pokładzie osiąga trzy karty: „To był – jest – jest”. Należy zwrócić szczególną uwagę na liczbę Major Arcana. Im więcej, tym bardziej poważna tematyka (nawet jeśli myślał, że zupełnie pusta). Jeśli wszystkie karty są w tym samym kolorze – główne cechy jego wpływu na sytuację najbardziej. Na przykład, pentagramy oznacza, że materiał z boku kwestii przyjdzie na pierwszy plan bez względu na to, co można zapytać. Jeśli spadła miski, następnie uczucia w sytuacji zdominowane przez umysł. Jeśli wszystkie trzy karty są przewracane – większość nie oczekiwać sukcesu, nawet jeśli są one pozytywne. Aż do czasu. Dostosowanie Tarota do sytuacji w tej specjalnej wersji płyty nie. To jest karta, która jest odpowiedzialna za podpowiedź, nie specjalnie przydzielone. To jest trzecia karta zostaje rozdana.

Dostosowanie Tarota "Dzisiaj" lub "Map of the day"

"Map of the day" – tak nazywa się wróżby. Początkujący nie powinni angażować się w zbyt wielu kart i nauczyć się interpretować kilka. W celu określenia głównych wydarzeń dnia, można po prostu wyciągnąć jedną kartę i na to, aby ustalić, co się wydarzy. Zazwyczaj ta karta mówi o ważnych wydarzeniach, nastroju, dużych zmian lub, wręcz przeciwnie, to mówi, że dzień minie spokojnie. W ten sam sposób można zrobić i najprostszy dostosowania Tarota do sytuacji. Wystarczy wyjąć z jednej talii i to determinuje rozwój wydarzeń o dużym znaczeniu.