896 Shares 1920 views

"Sześć ramek": aktorzy, obrazy, sukces

Ten projekt był pierwszym pokazem szkiców rosyjskiej telewizji. Jest mało prawdopodobne, aby publiczność zakochała się w sześciu filmach, zastanawiając się, co to jest. Na wszelki wypadek wyjaśnimy: kilka krótkich epizodów humorystycznych dotyczących aktualnych tematów lub tematów codziennych. Do tej pory było kilka podobnych programów, ale najlepszym jest "Sześć ramek". Aktorzy serialu koncentrują się na naszym artykule.


Długa droga do sławy

Niektórzy ludzie wiedzą, że oryginalny projekt komediowy został nazwany "Drogi Transferu". I nawet wyszedł na jeden z kanałów centralnych. Dopiero później, kiedy Wiaczesław Murugov przeniósł się z REN-TV do STS, zabrał ze sobą "Sześć ramek". Aktorzy, zatwierdzeni w poprzedniej wersji programu, pozostały takie same. W dziesięciu sprawach "Drogi Transferu" udało im się ujawnić wszystkie swoje talenty komików, aby rozpocząć pokaz, nowe twarze nie były wymagane.

Pierwsze wydania "Sześć ramek" pojawiły się w STS wiosną 2006 roku. Trudno sobie wyobrazić kanał bez tego programu, który stał się jego humorystycznym zdobieniem. W sumie transfer "sześciu ramek" zawiera osiem sezonów, których strzelanie zniknęło z nieznacznymi przerwami. W ostatnim sezonie wyruszył jeden z aktorów aktorskich – Fedora Dobronravova. Wynika to częściowo z faktu, że wymagany artysta angażuje się w liczne projekty i produkcje teatralne.

Utworzenie projektu dotyczyło prawdziwych profesjonalistów: pisarzy, artystów, reżyserów. Wyjątkiem było nie i wykonawców roli w pokazie "Sześć ramek". Aktorzy przechodzili specjalne castingi. Wielu z nich pracowało w teatrze, inne były artystami telewizyjnymi, a nawet aktorami w reklamie.

"Sześć ramek": aktorzy i role

Aby przyciągnąć widownię, która według statystyk nie jest ograniczona do określonego przedziału wiekowego, jest cały personel pisarzy scenarzystów. Niektóre z nich pochodzą z KVN. Ponadto, jak twórcy programu mówią, dość często myśli pochodzą z codzienności. Bez improwizacji na stronie nie można zrobić. Poza tym, że nowe pomysły są często oferowane a same aktorzy.

"Sześć ramek" są bogate w parodie znanych postaci historii. Najczęściej jednak postacie programu to zwykli ludzie o różnych zawodach. Oddzielne kwestie poświęcone były Motywowi Nowego Roku i Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Główny obsad

Wśród stałych artystów "Sześć ramek" są:

  • Galina Danilova. Aktorka Teatru Satirikon. Urodziła się w Yoshkar-Ola, później przeniosła się do Kazana. W latach szkolnych była aktorką, kiedy grała na scenie w różnych produkcjach. Kariera telewizyjna zaczęła się od "Sześć ramek". Wcześniej była przesłuchana na rolę sekretarki Tamary w "Córkach córki", ale wolała serię "krok po kroku". Występował w takich filmach, jak "Firs", "Taryfa" Nowy Rok "," Polowanie Maiden ".
  • Siergiej Dorogow. Zmienił kilka teatrów, grał w wielu spektaklach i przedsięwzięciach. Debiut miał miejsce w 1992 roku "Keshka and Mage". Od ponad dziesięciu lat Sergei pojawił się w wielu filmach i serialach, między innymi "March of Turetsky", "Viola Tarakanova", "Kadetstvo", "Rosyjski tłumaczenie", "Love-marchew", "Big rzhaka".
  • Eduard Radzyukevich jest najbardziej charyzmatycznym aktorem "Sześciu strzałów". Pisarz scenariusza, producent, reżyser, nauczyciel. Grał dużo w teatrach, grał inscenizacje. Znak na takie filmy jak "powieść teatralna", "trzy połowy łask", "na zdradę". Zaangażowany w punktację. Uczestniczył w programach "Yourself a director" i "Good jokes". Często działa jako szereg różnych wydarzeń. Jest dyrektorem kilku odcinków serialu CTC: "Córki córki", "Kto jest w domu gospodarza?", "Moja nierządnica ukochani".
  • Andrey Kaykov. Urodził się w Bryansk, ukończył szkołę Schepkina w 1994 roku. Od tego czasu pracuje w teatrze Taganka. Został nakręcony w reklamie czekoladowych słupków i żetonów. "Sześć ramek" przyniósł nie tylko sławę, ale także możliwość nowych ról. Aktor wystąpił w wielu krajowych serialach i komedii. Najjaśniejsza z nich – "All inclusive", "Złoty Cielę", "Moskwa 2017".
  • Irina Medvedeva. Młody artysta Białorusi, uczestnik musicalu Pola Negri. Akcja rozpoczęła się od małej roli w serii "Accelerated Assistance", gdzie zobaczyła przyszłego producenta STS Vyacheslava Murugov. Uczestnik konkursu "Wydział Humor" i "Epoka lodowcowa-4". Wokalista, romansuje. Działał w serii "I jeszcze kocham …", "Kadetstvo", "Szlak".
  • Fedor Dobronravov. Ludzki artysta, znany w wielu seriach komedii. Ivan Budko grał w "Matchmaker". Członek wielu humorystycznych programów. W programie "Dwa Gwiazdki" został partnerem Leonida Agutina. Na scenie grał wiele ról. W kinie – od 1993 roku. Jednym z ostatnich utworów aktora można nazwać filmami "Moms", "Temptation", "Brothers for Exchange". Jest laureatem kilku prestiżowych nagród w dziedzinie kinematografii.

Najlepszy pokaz szkicowy w rosyjskiej telewizji

Wielu widzów zauważyło, że niewielu w nowoczesnej telewizji spotkało takie serdeczne i ciepłe programy, które są "sześcioma ramkami". Aktorzy projektu odzwierciedlają codzienność poprzez pryzmat humoru.