855 Shares 8815 views

Marzenia mężczyzn – duży i mały

Odwieczne pytanie dla mężczyzn – co kobieta chce. To jest tak ostry, że został sklasyfikowany w kategorii filozofii. Ale kobiety są bardzo zainteresowani, aby wiedzieć: marzenie każdego mężczyzny – co to jest? Co widzą w swoich marzeniach, naszego partnera w życiu, co nie musi być całkowicie zadowolony? Spróbujmy sobie z tymi zagadnieniami razem.


Marzenia ludzi można podzielić na kilka kategorii – osobisty, czyli te związane z przyszłym małżonkiem lub relacji z płcią przeciwną w szczególności; te związane ze wzrostem poczucia własnej wartości w oczach i oczach opinii publicznej, jak również bardziej pewnych kategorii, które odnoszą się do każdej nawet nieco trudnej grupy.

Zaczniemy z kategorią, która wydaje się nam nieco bliżej, czyli idealnej kobiety. Marzenia mężczyzn dotyczących najdroższy drugą połowę można również podzielić na dwa rodzaje – te, które odnoszą się do wewnętrznych i zewnętrznych cech. Oczywiście, powinno być piękne, a w wielu przypadkach ludzie marzenie piękno nie jest jeden, który idealizuje siebie, ale z tego, co sprzyjało jego przyjaciół. Dlaczego to jest?! I zaprzyjaźnić się zazdrosny! Ogólnie rzecz biorąc, klasyczny ideał kobiety – piękne, ale skromny, dobry w gotowaniu i niewiele w zamian poprosił, nigdy „kucyki”, odnosi się do rozumienia wszystkich spotkaniach z przyjaciółmi, doskonałe pielęgniarki dla dzieci i wielki miłośnik w łóżku. Bardzo często w snach mężczyzn idealna żona zaczęła wzrastać jeszcze jeden szczegół – samowystarczalność żoną nie powinien być przedłużony do stosunków rodzinnych, że jest w pracy, może ona być surowe szef, przewidywać jego rodziny, ale dom zamieni się w łagodnym, delikatnym dziewczynki. Ale jeśli oni rozumieją, że w zasadzie, te kobiety nie istnieją – to wielkie pytanie ….

Poniższe sen mężczyźni odnoszą własnej samowystarczalności. Duży kłopot polega tutaj na tym, że ambicje naszych satelitów przechodzących przez dach – cały świat musi leżeć u ich stóp i słuchać tylko jego. Inteligentne osoby próbujące nieco obniżyć temperaturę i dość skutecznie znaleźć się w biznesie, pracy i innych dziedzinach, ale ci, którzy nie znaleźli się w tych dziedzinach, często pozostają na najniższym, ale wina nie robi się, i otaczającego świata.

Marzenia ludzi w czasie i dorastających mam bardzo mało, więc chęć posiadania w swoim arsenale, że bardzo „nagromadził” zabawka pozostaje w dorosłość, ale staje się duża. To jest – samochody są prawdziwe, nie zabawka, a motocykle i rowery pójść do rangi prędkości. W tym przypadku człowiek nie staje się tylko środkiem transportu, a jego „przyjaciel żelaza”, do których się odnosi, z wielką miłością i uczuciem. Nie jest konieczne, aby utrudniać wykonywanie tego snu, łatwiej jest leczyć to ze zrozumieniem.

Te trzy sny o męskiej populacji należą do rodzaju „globalną” skalę, ale na ogół są bardzo lubiący chłopców i skromny, jest łatwo pomysły wykonywalne. Co to jest? To może być istnienie jednego pilota do wszystkiego – TV, komputer, światła, pralek, a nawet dla dziecka i jego żony. Ładne drobiazgi serca w postaci obiektów lub akcesoriów z logo swoich ulubionych drużyn piłkarskich i nie może zostać umorzone – czasami mogą być wspaniałym darem, który ogrzeje serca swojej drugiej połowie przez długi czas.