438 Shares 9537 views

Tworzenie prostego oznakowania skrajni swoje ręce

Czy warto próbując zebrać powierzchnia ocenić swoje ręce? Jeśli obliczyć koszt materiałów i czasu pracy, które należy przeznaczyć na stworzenie tego urządzenia, korzyści nie są tak oczywiste. Jednak niezawodność urządzeń sklepowych klasy ekonomicznej jest znacznie niższa niż ta, która zapewni wskaźnik powierzchni domowej roboty, więc jest jeszcze sens to robić przez producenta.

Jest on stosowany w mechanice, a także z metalu i drewnie. Po zastosowaniu go do oznaczania rysunki przeniesione do obrabianego przedmiotu równoodległych, jest stosowany jako separatory w stolarki. Oczywiście, dom ma sensu, aby GRUBIARKA maszynowy, wszystko podano informacji chodzi o tworzenie prostych narzędzi ręcznych.

zrobienie

Więc, co to zajmie zrobić znacznik stolarski swoje ręce? Miło mieć przynajmniej minimalne doświadczenie w pracy z metalem, jeśli nie jest – zaprosić asystenta, który będzie w stanie ręką do ciebie w tej sprawie. czasu pracy zajmie trochę – około dwóch godzin. Jeśli chodzi o materiały, to należy przygotować następujące elementy:

• mosiądz lutować;
• zawory 4 mm;
• Część z metalu w kształcie litery „T” o wymiarach 3,5 x 7 cm;
• sześciokątnym łbem 4 x 8 mm;
• średnica rury 8 mm i 16 mm (długość 5 cm);
• śruba z krawędzią tej samej wielkości;
• «jagnięcina„śruba 6 x 8 mm;
• metalowy pręt okrągły w przekroju poprzecznym, o średnicy 8 mm i długości 60 cm;
• radełkowana śruba 6 x 4 mm.

Urządzeń potrzebne będą:
• wiertarkę elektryczną;
• zawory;
• Kilka płyt;
• lutownica.

Wyżej wymieniony w kształcie litery T kawałka metalu o wymiarach 35 mm na 70 mm, jest głównym składnikiem przyrządu. W swojej centralnej części jest konieczne, aby dokładnie wywiercić otwór o średnicy 8 mm i następnie lutowane do probówki. Zewnętrzna średnica rury wynosi 16 mm, a otwór wewnętrzny (samo) – 8 mm.
Utworzony przez kanał, na których ślizgają się metalowy pręt. Jego długość wynosi 30 cm, a średnica rury pokrywa się z wartością (8 mm). Jeden koniec pręta jest przymocowany do pierścienia zaciskowego. Stosowany jest do mocowania ołówka, która będzie nosić oznaczenia. Alternatywą może stanowić dodatkowy otwór, w którym średnica kranu trehmillimetrovogo jest zamontowany.

Na przeciwległym końcu rury wykonać otwór o średnicy 6 mm w gwintowany vint- „Lew”, który nazywany jest również regulacja. Jego zadaniem będzie, aby zablokować drążek w pozycji.

Od końca pręta, gdy klip ołówek zamocowany także lutowane pierścień ze śrubą ciśnienia. Zewnętrzna i wewnętrzna średnica odpowiednio 16 mm i 8 mm. Zdejmowana para pręt otwory, z których jeden jest przez trehmillimetrovy i ma średnicę, a drugi dla śruby blokującej 4 do 6 mm i ma gwint M4.

Mimo to konieczne jest wywiercenie dwóch miejscach końca podstawy w kształcie litery T, z gwintem M4. W tym przypadku śruba zostanie umieszczony wraz z radełkowaną końcówki ślimaka, który można wykorzystać jako znacznik stolarski kompas.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kranów 3 do 4 mm, należy wyostrzyć ich końce. Kiedy uchwyty montażowe zakończeniu malowania powierzchni ocenić swoje ręce przy pomocy specjalnych farb do metalu. Niepomalowane pozostawić tylko dolną część (pracy).

Małe ulepszenia w konstrukcji przyrządów, pomogą przyspieszyć proces paskującym. Wystarczy umieścić na paskach ze skalą milimetrową plik.

Korzystanie z znacznik stolarski, z rękami masz zrobić, albo nabyć gotowe, pamiętaj:
1. W drzewie delikatnie przechylić ołów ołówek.
2. Przy opracowywaniu linie arkusza podstawowego metalu płaskiej powierzchni pomiarowego musi przesuwać się wzdłuż krawędzi arkusza.