386 Shares 1139 views

Naftalan maść


„Naftalenowy” jest gęsty brązowo-czarny (lub brązowy) ciecz o wysokim ciężarze właściwym. Nazwa substancji w azerskich oznacza „miejsce, w którym znajduje się olej.”

Naftalan maść jest stosowany w medycynie i kosmetologii. Jeszcze w 1899 roku czasopismo „Pharm Zeitung” zaoferował sześćdziesiąt pięć formuł za pomocą tego narzędzia, na podstawie którego śmietana, kleje, mydła, proszki, czopki i więcej. Od końca XIX wieku Naftalan maść zaczęła zdobywać popularność w Rosji, gdzie był znany jako niemiecki opatentowanego leku.

Oficjalna medycyna uznaje stosowanie tego środka w leczeniu wielu chorób, w tym reumatoidalnego i unieszkodliwiania łuszczycowego zapalenia stawów i zapalenia kości i stawów.

Wanny Naftalan są zalecane w chorobach naczyń obwodowych, jak również zapalenie żeńskich narządów płciowych. Pacjent jest umieszczany w łaźni wypełnionej substancją, który ogrzewa się do temperatury 37-38 ° C. Olej wnika przez pory, a następnie wraca razem ze spoconych wydzieliny. Co najważniejsze, w ten sposób ciało oczyszczone ze szkodliwych substancji. Czas trwania leczenia powinien wynosić co najmniej dziesięć minut, po czym musisz wziąć ciepły prysznic i idź do łóżka. Z zastrzeżeniem wszelkich zasad procesu uwalniania środków leczniczych z toksyn będzie nadal oprócz okresu procedury bezpośredniego.

Wszelkie choroby, która występuje w organizmie człowieka jest wynikiem nieprawidłowego działania układu odpornościowego. Naftalan Maść – niehormonalnych środek terapeutyczny pochodzenia naturalnego, która jest środek przeciwbólowy, jest również wykorzystywany do wzmocnienia własności obronne organizmu, zmniejsza gładką napięcie mięśni i poprawia właściwości procesów rozdzielania krwi peroksydacji lipidów, co zapewnia biostymulacji, zmniejszenie czułości oraz działanie przeciwzapalne. Lek ten obniża krzepnięcie krwi, zwiększa aktywność w procesie enzymatycznym, niszczy patogeny stymuluje funkcjonowanie organizmu.

„Naftalan” maść jest z powodzeniem stosowany w leczeniu następujących schorzeń:

– choroby obwodowego układu nerwowego: rwa kulszowa, zapalenia nerwu, neuralgii, rwa kulszowa;

– problemy z stawów i kręgosłupa: reumatyczne i reumatoidalne poliartirt, osteochondroza kręgosłupa, przykurcze pourazowe, spondylozy;

– choroby śródstawowe układu kostno-mięśniowego i tkanki miękkie: zapalenie ścięgna, zapalenie kaletki maziowej, zapalenie mięśni preiartrit, Myofasciitis mięśniowe;

– choroby naczyń obwodowych: obletiruyuschy choroba okluzyjna miażdżyca tętnic kończyn dolnych, żylaki, owrzodzeń troficznych, zakrzepowe zapalenie żył;

– przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego remisja;

– cukrzyca z zaburzeniami mikrokrążenia.

Preparat ten jest maść olej biały semidesyatiprotsentym zawartość naphthalan. Przebieg leczenia takich środków jest, co do zasady, od dziesięciu do piętnastu zabiegów, ale efekt jest zauważalny w ciągu trzech do pięciu dni po rozpoczęciu jej stosowania. Ekspertów zaleca się przeprowadzenie kompleksowe leczenie w połączeniu z leczeniem ultradźwięków, promieniowania ultrafioletowego i światła „Sollux”. W tym przypadku najlepsze wyniki można uzyskać w minimalnej ilości czasu.

Należy zauważyć, że Naftalan maść ma podatku na świecie. Ze względu na swój unikalny skład i różnorodność właściwości lecznicze to ciekawe jak naukowcy z różnych krajów, a także prosty mieszczanie.