739 Shares 1746 views

Malachit Box z gliny: klasa mistrz na produkcję oryginalnych rzemiosła

Kolekcja «Ural Tales” P. P. Bazhova dawna uznawany za klasyka literatury dziecięcej. Historie zawarte w tej książce, potrząsając jego tożsamość i wszystkie są dokładnie przesiąknięte jakimś niesamowitym starożytnej magii. Zainspirowany bajecznym świecie Bazhov można dokonać ciekawych rzemiosła, szczególnie efektywnie wygląda malachit trumnę wykonaną z plasteliny.

Materiały i narzędzia

Co jest potrzebne do produkcji fantastyczny bagażniku? Czy potrzebujesz bazy – najlepiej wziąć pudełko z uchylnym wieczkiem lub opakowania prezentów. Można użyć jakieś stare pudełka na biżuterię, potrzebuje renowacji. Ściany zewnętrzne bagażniku, będziemy pokrywać plasteliny. Wystarczy, aby wziąć wszystkie trzy kawałki materiału w różnych kolorach. Ponieważ pole naszego Hack -malahitovaya plasteliny, będziemy potrzebować zielone, czarne i białe odcienie. Przygotuj wszystkie niezbędne narzędzia do pracy z gliną: deski, stosy i wałkiem.

Imitacja kamienia z gliny: klasa mistrz

Zanim zaczniesz, upewnij się, aby spojrzeć na różnych obrazach malachitu. W naturze kamień ten występuje w różnych barwników linii, plam i skrzyżowań określonych zielonych odcieniach. Zrób pozory takich wzorców może być najbardziej zwykłej plasteliny kreatywności dzieci. Twój Hack będzie wyglądać bardziej interesujące, jeśli uda się podnieść ciężar do modelowania wielu odcieniach zieleni. Ale jak w standardowym zestawie normalnie występują we wszystkich kolorach 6-12, nasz malachit kasetka z plasteliny zostaną wykonane przy użyciu materiału szmaragd, biały i czarny (lub brązowy) kolorach.

Otschipnite z dwóch różnych kolorów brusochkov mniej więcej równe kawałki, mash je dobrze i rolki. Powstałe „kiełbasek” niezbędne do skręcania ze sobą. Teraz uzyskać wiązkę, toczyć za pomocą wałka do ciasta. Wszystko, co trzeba zrobić 2-3 są puste. Uzyskane taśmy składanie i stos starannie owinąć rury. Twój kamień wystrój jest prawie gotowy – nie wycięto tylko w tych samych klubach Grubość materiału, bo to jest wygodne w użyciu cienkiego drutu.

Pomocne wskazówki i ciekawe pomysły na rejestrację

Tak, mamy wiele pięknych odcinków z kolorowymi plamami. Jeden uzyskać prawdziwe malachit trumnę z gliny? Jak zrobić błony śluzowej bagażniku jako podobny do prawdziwego kamienia? Wszystko jest bardzo proste: rozpoczęcie napełniania dostępną powierzchnię kawałków plasteliny. Opcjonalnie można przesłać zdjęcia lub umieścić je w losowej kolejności. Pomiędzy poszczególnymi elementami powinno być żadnych luk.

Malachit Box plastelina będzie wyglądać bardziej naturalnie, gdy pasta na wszystkich powierzchniach zewnętrznych. Gotowe rzemiosło muszą być pokryte przezroczysty lakier do wystroju nie został ranny podczas operacji. Skrzynka jest wykonana z plasteliny zasługuje i konstrukcji wewnętrznej. Obkleyte wewnątrz klatki piersiowej aksamit papieru, tkaniny lub folii. Nie zapomnij, aby zamek i urządzenia ułatwiające otwieranie.