83 Shares 1495 views

Śmietana. pośrednia przepis bardzo proste i bardzo smaczne

Dla warstwy wyrobów cukierniczych i nadając im bardziej wyrafinowany smak kremu jest koniecznością. Olej, śmietana, krem, krem i białko – jest to najbardziej podstawowe i wspólne kremy stosowane w przemyśle cukierniczym. Każdy z nich ma specyficzny smak, oryginalna kompozycja, niektóre kalorii. Każdy z tych kremów działa najlepiej dla niektórych rodzajów słodyczy, ale one są uniwersalne i mogą być stosowane do różnych produktów.


Śmietana, recepta, która jest znana od dawna i wszędzie, jako uniwersalny, ale jest lepiej nadaje się do warstwy pierników i ciastek, a także ciasta ze śmietaną i owocowych ciast. Ze względu na swoją konsystencję, miękkie i dość płynne, to nie tylko dobra warstwa, ale również doskonale impregnuje ciasta, dzięki czemu są bardziej miękkie i soczyste. Jednak śmietana nie nadaje się do zdobienia wyrobów, jest za to bardzo płynny i nie-plastiku, ale może z powodzeniem wypełnić górną warstwę artykułów poprzedzających ozdobić je z owoców, orzechów, owoców kandyzowanych i dżemu.

Aby przygotować krem używając wyłącznie świeżej śmietany wysokiej zawartości tłuszczu bez ostrym kwasowości. Przed jej śmietany chłodzić silnie, a sam proces ubijania do wytwarzania w niskiej temperaturze. Na przykład, wprowadzanie miskę z kremem w naczyniu z zimną wodą.

Śmietana niestabilny podczas przechowywania. Powinny one być stosowane bezpośrednio, ale produkty z tej warstwy jedynie Przechowywać w lodówce.

Najprostszym śmietana, receptura z nich jest bardzo dobrze nadaje się do tortów i ciasta sporządzonego z cukrem pudrem. Tłuszcz śmietana i przesiewa cukru pudru łączone w dowolnej proporcji. Słodsze krem potrzeba, tym bardziej trzeba umieścić w niej proszek. Stosunek Standard: kubek śmietany – 4 łyżki proszku. Dobrze wymieszać ubij miksera lub trzepaczki do miski ustawiony w zimnej wody, śniegu lub lodu tworzą się puszyste piany, która musi znajdować się na obręczy. Krem umieścić trochę waniliowy zapach.

Po dodaniu żelatyny jest bardziej gęsta i gruba śmietana. Jak gotować krem z żelatyny? Podobnie bitą śmietanę z cukrem, a po ubiciu wlewa się cienkim strumieniem ciepłego roztworu przygotowanego z pół szklanki wody lub mleka i łyżeczka żelatyny.

Kwaśna śmietana biszkopt można wytwarzać przez zmieszanie śmietany z kremem lub masła. Ten krem jest bardziej sprężysty, soczysty, może być stosowany nie tylko do warstwy, ale także dla produktów dekoracyjnych. Zatem śmietana, których receptury zawiera śmietanę oleju lub tłuszczu mniej, a tym samym mniej kalorii niż kremu lub oleju. Taka warstwa jest wytwarzana z proporcji jeden do dwóch. Pół filiżanki kwaśnej śmietany należy wziąć paczkę szkła uncji śmietany lub masła. Warstwy z różnymi dodatkami rumu, brandy i kawy i soków owocowych a najlepiej zrobić z kremem maślanym, śmietana, ponieważ słabo mieszalny z podobnych składników.

Kolejną warstwę zawierającą typu kremu – śmietanę masło i skrobię. W ostatnim etapie, że ubijanie zamiast roztwór żelatyny dodaje się galarety mleczny skrobi, przy czym warstwa jest uzyskiwana grubsze i bardziej skomplikowane, a po formularzy chłodzenie gęstej masy żelatynowej przypominający souffle, dopasowane warstwami owoców, dżem, cienkie shortcakes herbatników. To będzie wspaniały w przygotowaniu rolki gąbka z owocami. W tym celu cienką biszkopt natryskiwanej warstwy owoców, jest wylana na górnej ciepłego masła ze śmietany skrobi starannie owiniętego zwoju zostaje usunięty w lodówce przez jedną godzinę. Gdy warstwa kremu stygnie i utwardza się, rolka jest cięte na poszczególne porcje.

Każdy śmietana, których receptury przedstawiono powyżej, wspaniałym oprócz różnych ciast ciasta.