706 Shares 1029 views

Odległość Drezno – Praga: dwugodzinna podróż przez pięć różnych sposobów

Praktycznie wszyscy rosyjscy turyści podróżujący do Europy chcą odwiedzić jak wiele miast w jednej podróży. W rzeczywistości, aby to łatwe, ponieważ odległość między większości miast można pokonać w ciągu kilku godzin. Na przykład, odległość Drezno-Praga nie weźmie turystów na dłużej niż dwie godziny cennego czasu. I piękno tych miast z pewnością warto uwzględnić je w swoim liście miejsc do obowiązkowego uczestnictwa.

Ile kilometrów oddzielić Drezno i Pragę?

Raz w Niemczech, to trudno się oprzeć i nie poganiać największych miastach kraju. Drezno jest prawie zawsze zawarte w programie kulturalnym podróży. Jest on jednym z najstarszych niemieckich miast, słusznie nazywany centrum kultury Saksonii. Bliskość granicy z Czechami, a to tylko czterdzieści kilometrów pozwala połączyć wyjazd do Niemiec na wycieczkę do wspaniałej Pradze.

Odległość między Pradze i Dreźnie jest sto pięćdziesiąt kilometrów. Między dwoma miastami utworzyła stały ruch. W każdej chwili, turysta może chodzić na tej trasie w obie strony. I nie ma znaczenia, z jakim mieście jesteś w podróży, aby w każdym przypadku podróż jest łatwe i niedrogie.

Odległość Drezno-Praga: podróż pociągiem

Pociąg – jest to najbardziej popularna forma transportu w Europie. Wszystkie miasta są połączone przez linię kolejową, a czas podróży nawet w najodleglejszych miast europejskich zazwyczaj nie trwa dłużej niż dziesięć godzin.

Drezno-Praga odległość koleją można pokonać w ciągu dwóch godzin. Turyści mogą wziąć bezpośredni trasy, lub do zakupu biletów z transferów. Na dzień wysłał osiem lotów, cena biletu waha się w zależności od dnia tygodnia, a nawet w czasie odjazdu pociągu. Przeciętnie bilet na pociąg kosztuje dwadzieścia pięć euro. Zauważ, że w pociągach europejskich zawsze danej klasy samochodu. To znacząco wpływa na cenę podróży.

Zakupu biletów za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej kolei, lub bezpośrednio w kasie na stacji. Przy zakupie za pośrednictwem oficjalnych danych strony internetowej, na bilecie przyjść poprzez e-mail, a lądowanie w samochodzie musi podać numer biletu. Jest to bardziej wygodne, aby kupić bilet bezpośrednio na obu końcach, jak wieczorne loty są droższe niż za dnia.

podróż autobusem – najlepszym rozwiązaniem dla turystyki budżetu

Odległość z Pragi do Drezna autobusem można przezwyciężyć za okres, nieco ponad dwie godziny. Większość turystów korzysta z tego środka transportu i uważają, że jest bardzo wygodne.

Punktem wyjścia w Pradze jest uważany za dworca autobusowego „Florenc”, a turyści przyjeżdżają na dworzec kolejowy w Dreźnie. Na trasie kilka przewoźnicy, autobusy zasięg wynosi około piętnaście minut.

Najwięksi przewoźnicy są uważane za „Eurolines” i „Student Agenta”. Autobusy ostatni twarde mylić ogólny przepływ – oni przebijania żółty. Dla komfortu trenerów europejskich firm transportowych może również dać fory na nasz domowy – nie ma internetu, klimatyzacja, telewizor i innych stworzeń komfort zamontowany. To jest podróż autobusem będzie nie tylko szybka, ale również bardzo przyjemna.

Cena biletu waha się od osiemnastu euro. Można dokonać zakupu w kasie na dworcu autobusowym lub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej przewoźnika spółki.

Podróż samochodem na trasie Praga – Drezno

Odległość samochodem, oczywiście, jeśli nie boisz się do jazdy w obcym kraju, przezwyciężyć zupełnie niezauważone. Dwie godziny później, sposób malowniczej okolicy jest turystą w Dreźnie i pozostawiła wystarczająco dużo czasu, aby sprawdzić głównych atrakcji miasta.

Wynająć samochód w Czechach jest bardzo prosta: w każdym mieście istnieją agencje świadczące tę usługę. Przeciętnie, wynajem samochodu na jeden dzień kosztuje czterdzieści euro. Ruch jest na międzynarodowej trasie E55, jest to prosty i wyklucza możliwość zgubić gdzieś po drodze.

CRUISE

Najbardziej romantyczny sposób, aby dostać się tam z Pragi do Drezna, to rejs na łodzi. Można to zrobić tylko w czasie nawigacji i kosztować podobną podróż będzie więcej niż jeden tysiąc euro.

Podróż Elba trwa trzy dni i jest wypełniona masowej rozrywki. Każdy dzień, obozowicze będą uczestniczyć w nowym programie i cieszyć się niesamowite piękno, które są bogate w obszarach przybrzeżnych.

Wycieczka do Pragi Taxi: cech i cen

Odległość Drezno-Praga można przezwyciężyć, a taxi. W tym przypadku droga zajmie mniej niż dwie godziny, ale najlepiej jest korzystać z tego trybu firmy transportowej, składający się z nie mniej niż pięciu osób. Pozwoli to zaoszczędzić na podróży, ponieważ będzie to kosztować około stu euro. Dla jednej osoby, koszt takiego bardzo zgubnych, ale wesoła spółce może łatwo stać.

zamów taxi jest za pomocą specjalnych stron. Wygodniejsze kasa w przeddzień planowanej wizyty.

Podróże po Europie może przynieść dużo nowych doświadczeń. Szczególnie cieszy, że po przybyciu do kraju, turysta ma okazję odwiedzić niemal wszystkie europejskie stolice. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni sposób podróżowania między różnych miast i krajów.