666 Shares 4643 views

Jak wybrać kamień na horoskop? Najlepszy talizman z Wodnika

Popraw swoje życie i przyciągnij szczęście, wybierając odpowiednie talizmanów. O magicznych właściwościach naturalnych kamieni znanych od czasów starożytnych. Ale jak znaleźć swój jedyny amulet, który Ci pomoże? Jaki kamień – maskotka Wodnika – jest najsilniejszy i może w każdej sytuacji wesprzeć osobę urodzoną pod tym znakiem?

Wszystkie kamienie dla Wodnika

Wodnik jest idealny do kamieni o niebieskim kolorze, półprzezroczystych, przypominających wodę. Są to beryl i akwamaryn, które mogą być monofoniczne lub zawierają wtrącenia przypominające płatki śniegu. Jeśli zdecydujesz się kupić maskotka-talizman Aquariusa, bądź ostrożny, często aquamarine przypominają kolorowy kwarc i niektóre inne minerały półszlachetne. Aquamarine pomoże właścicielowi zachować spokój w każdej sytuacji, a ponadto ten amulet da mu odwagę i determinację. Pamiętaj o tym kamieniu przed długą podróżą, ponieważ nawet w czasach starożytnych uważano go za najlepszego amuletu marynarzy i pielgrzymów. Nie możemy zapomnieć o innym talizmanie dla Wodnika – azurytu. Ten kamień pomoże również radzić sobie z negatywnymi emocjami i utrzymywać trudności w życiu. Ale niebo topaz, pomimo niebieskiego koloru, nie pasuje do Aquariusa. To talizmanowy kamień dla Taurusa, który pomoże swojemu właścicielowi dokonać właściwego wyboru i znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania.

Wybierz talizman w konkretnych sytuacjach

Wybierając swój kamień, powinieneś zacząć od już istniejących cech charakteru i tych aspektów osobowości, które chciałbyś rozwijać. Możesz oprzeć swój wybór na rodzaju aktywności. Na przykład cytryna jest doskonała dla Aquariuszy, którzy pracują rękami lub lubią naukę okultystyczną. Ten kamień pomoże również graczom i profesjonalnym oszustom. Citrine jest ze swej natury kwarcem, częściej jest to żółty kamień , od półprzezroczystej cytryny do głębokiego bursztynu. Piękny i niezwykły obsydian – kolejny kamienisty talizman z Wodnika. To znacznie zwiększa intuicję i daje możliwość przewidywania wydarzeń. Uważa się również, że ten kamień pozytywnie wpływa na zdrowie na poziomie fizycznym.

Wodnik: horoskop kamienie dla zdrowia i powodzenia

Korund jest kamieniem, nierozerwalnie związanym z czasem. Warto nosić się podczas prób naprawiania błę dów z przeszłoś ci, a wrę cz przeciwnie, gdy zdecydujesz się zaczĘ … ć wszystko od podstaw. Uważa się również, że użycie amuletów z tego materiału pozwala uzyskać jasność myśli i zrozumieć własne uczucia. Ammolit jest dość interesujący – jest to kamień tęczowy, reprezentujący skamieniałe muszle mięczaków. Status minerału półszlachetnego został uzyskany stosunkowo niedawno. Ten kamień-maskotka Wodnika czasami zwiększa sukces swojego właściciela, a niekoniecznie ma to na sobie, ale wystarczy mieć w domu lub utrzymać go w pracy. Amulety z tego materiału były używane w wielu praktykach magicznych na całym świecie. Uważa się, że właściciel kamienia zwiększa dar komunikacji z innymi światowymi siłami i może bezpośrednio przekazać swoje pragnienia do Wszechświata.