652 Shares 5619 views

Natalia Narocznickiej: biografia, zdjęcia rodzinne

Polityczny naukowiec, historyk i pedagog Natalia Narocznickiej, biografia, którego rodzina jest związana z nauki akademickiej nie jest w ciągu jednego pokolenia, znany dla jego fundamentalnej pracy o polityce zagranicznej Rosji. Wyróżnia się jasnym pozycji społecznej, która opiera się na konserwatywnej ortodoksji.


Dzieciństwo i rodzina

Pomysł, że rodzina jest głównym wyznacznikiem początku życia ludzkiego jest wiele dowodów. Jaskrawym tego przykładem jest Natalia Narocznickiej, biografia, który porusza się wzdłuż wektora określonego w dzieciństwie. Urodziła się 23 grudnia 1948 roku w Moskwie, syn wybitnego naukowca i historyka. dziadek Natalii na strony ojca był dyrektorem szkoły narodowej, moja babcia pracowała tam jako nauczycielka.

Jej ojciec – wybitny naukowiec, akademik i historyk. Był wielkim znawcą rosyjskiej polityce zagranicznej pierwszej tercji XIX wieku rozpoczął pracę naukową pod kierunkiem E. Tarle. Rodzic był autorem poważnych książek o polityce międzynarodowej i historii. Pomimo faktu, że musiał żyć w trudnych czasach sowieckich, trzymał tradycyjne patriarchalne poglądy. Akademik czele prestiżowym czasopiśmie naukowym „Modern and Contemporary History”, przez wiele lat kierował Instytutem Historii Akademii Nauk ZSRR. Wujek Natalii, historyk, został aresztowany w 1937 roku i zaginął. Obecność we wpisie kwestionariusz dotyczący swojego brata jako wroga ludu nie zapobiec ojciec naszej bohaterki dokonania imponującą karierę akademicką, pokazuje swoje niezwykłe zdolności, które były wymagane przez państwo.

Mama Natalia, inny historyk, zajmuje się polityką zagraniczną Rosji w drugiej połowie XIX wieku. W młodości brała udział w ruchu partyzanckiego na Białorusi, został wzięty do niewoli i był w stanie uciec z obozu koncentracyjnego. W 1947 roku została żoną Narochnitskii, który żył szczęśliwie przez 40 lat. Para miała dwie córki Natalia i Elena. Zarówno później historyków, kontynuując tradycję rodzinną. Natalia mówi, że jej dzieciństwo było bardzo zadowolony: rodzice kochali i ich dzieci, dużo czytam w rodzinie, mówił o historii. Dzieci uczą się języków obcych. Są zaangażowani guwernantkę. Już w 7 lat Natalia czytać wiersze niemieckiego Heinego. Studiowała także muzykę, nauczył się grać na pianinie, tańczy.

formacja

Po otrzymaniu dobry trening w domu, Natalie uczęszczał do szkoły jako „doskonałe”. Szkoły specjalnej z pogłębionej analizy języka niemieckiego, ukończyła ze złotym medalem, wybór przyszłego zawodu nie było trudne. W 1966 roku Natalia Narochnitskaia biografia która została określona interesów rodzinnych, wchodzi w MGIMO Szkołę Stosunków Międzynarodowych. W ciągu pięciu lat miała ukończył z wyróżnieniem. W latach studiów ona opanowała kolejne trzy języki: angielski, francuski i hiszpański.

Academic opisem przebiegu pracy zawodowej

Po ukończeniu szkoły średniej dystrybucji Narocznickiej Natalia Alekseevna przychodzi do pracy w Instytucie Gospodarki Światowej i Stosunków Międzynarodowych. to również wchodzi absolwenta MGIMO. Teza, nadal pracuje w IMEMO najpierw jako junior, a następnie starszego badacza. Od 1982 do 1989 roku pracował w Nowym Jorku w Sekretariacie ONZ. Potem wraca do IMEMO.

W ciągu 90 lat od jego ekscytujących nowych perspektyw społecznych. Narocznickiej zainteresowany przywróceniem idei narodowej w Rosji. W 2002 roku obronił pracę doktorską na temat „Rosji i rosyjskich w historii świata.” Jest autorką kilku podstawowych prac historii stosunków międzynarodowych naszego kraju. Na przykład książka „Rosyjski świat”.

zajęcia na świeżym powietrzu

Od czasów pierestrojki Natalii Narocznickiej, którego biografia jest ściśle spleciona z ruchem chrześcijańskim w Rosji, zaczyna angażować się w działalność publiczną. W latach 90., stała się działaczem Partii Wolności Ludowej, członkowie ruchu „Power” i „sobór ziemski”. Występowała Współprzewodniczący pierwszych i drugich kongresów Światowej Katedry Rosyjskiej – platforma ta jest przeznaczona dla osób zainteresowanych w jedności narodu rosyjskiego na całym świecie.

Narocznickiej był w grupie autorów najważniejszych dokumentów przyjętych przez Radę. W szczególności ustawa o jedności narodu rosyjskiego, który ogłosił naszych rodaków podzielony naród, który ma prawo do zjednoczenia. Kobiety biorą czynny udział w tworzeniu wielu ruchów społecznych, które w znacznym stopniu wpłynęły na postsowieckiego społeczeństwa rosyjskiego: Imperial prawosławnego Palestine Society, „rosyjskiego świata” Fundacji „jedności narodów prawosławnych”. W 2004 roku tworzy organizację „Perspektywy historyczne”, która zajmuje się problemami przyszłości kraju.

W 2008 roku decyzją prezydenta Rosji V. V. Putina kobieta stoi na czele Europejskiego Instytutu na rzecz Demokracji i Współpracy w Paryżu, robi wiele, aby poprawić przyjaźń między Rosją i Francją. W ciągu czterech lat pracy pod kierunkiem Instytutu Narocznickiej spędził około 50 środków mających na celu utrzymanie demokracji w Rosji oraz ustanowienie stosunków zagranicznych w kraju.

Działalność polityczna i widoki

Polityk Narocznickiej Nataliya Alekseevna, wychowany na wartościach chrześcijańskich, głosi konserwatywne-prawosławny pomysłów, jak również zwolennikiem demokracji. W 2003 roku został wybrany deputowanym do Dumy Państwowej z „Rodina” bloku, służy on do Komisji Spraw Zagranicznych. Była zastępcą szefa delegacji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, to zapewnił, że tempo zaczęło konstruktywną dyskusję na temat problemów globalnych interakcji pomiędzy Rosją a Europą. Podczas kampanii wyborczej 2012 Narocznickiej została zarejestrowana jako osobę upoważnioną V. V. Putina, do reprezentowania go w trakcie debaty, na przykład, że spotkał się z Władimirem Żyrinowskiego.

działalność edukacyjna

Narocznickiej Natalia Alekseevna, którego zdjęcia można zobaczyć w różnych popularnych czasopismach naukowych, prowadzi aktywne działania edukacyjne. Jest doświadczony badacz i aktywnie uczestniczy w dyskusjach telewizyjnych i internetowych. Kobieta pisze wiele artykułów w różnych czasopismach, udziela wywiadów, emituje genialny pracy dziennikarskiej. Na przykład, jest autorem następujących książek: „The Great War of the XX wieku”, „za co iz kim jesteśmy w stanie wojny”, „Ortodoksja, Rosja i rosyjskie na progu trzeciego tysiąclecia”, etc …

Nagrody i osiągnięcia

Narocznickiej Nataliya Alekseevna, którego biografia ściśle związane z działalnością Kościoła prawosławnego, został wielokrotnie nagrodzony najwyższe nagrody. Jest posiadaczem Orderu św Olgi i Wielkiego Męczennika Barbara. I dla działalności publicznej otrzymał „Olympus”, a od Prime kobieta otrzymała Certyfikat Zasługi Prezydenta i Orderem Honoru za jego wkład do zachowania tradycyjnej kultury rosyjskiej. Natalia Alekseevna ma także kilka nagród od innych krajów, na przykład, medal „Za zasługi” rządu Serbii.

prywatność

Natalia Narocznickiej, biografia pełna jest aktywności społecznej, a praca miała miejsce, i jako kobieta. Wyszła za mąż z powrotem w jego lat studenckich. Para miała syna, który poszedł w ślady swoich przodków, a także zaangażowane w działania międzynarodowe. Dziś pracuje attache w konsulacie rosyjskim w Edynburgu. Narocznickiej małżeństwo trwało ponad dwie dekady, ale nadal złamał. Dziś Natalia Alekseevna nadal robić to, co lubi, a ponadto dużo czytania i podróży.