869 Shares 5501 views

"Strofantin" lek. Instrukcje użytkowania

Lek „Strofantin” odnosi się do grupy glikozydów nasercowych. Zaleca się, niewydolności serca, poza postaci ostrej lub przewlekłej, jak i częstoskurcz napadowy.

Lek „Strofantin”, którego kształt rejestracja – sterylny roztwór, od ich właściwości fizyko-chemicznych jest przezroczystą cieczą, która ma kolor. Główny składnik aktywny leku stanowi mieszaninę glikozydy nasercowe uzyskanych z nasion roślin leczniczych strophanthus.

Lek „Strofantin”, instrukcje użytkowania, które wprowadza jego działanie daje efekt cardiotonic, zwiększając szybkość i siłę skurczu mięśni serca. Glikozydy, które stanowią część leku, promować zwiększenie objętości krwi wyrzucana skurczu mięśnia sercowego i jeden na minutę. W niewydolności serca lek zwiększa opróżniania komory. To zmniejsza rozmiar zawału, co zmniejsza jego zapotrzebowanie na tlen. Efekt terapeutyczny leku zachodzi w ciągu trzech do dziesięciu minut, po to wejście i trwa od jednego do trzech dni.

Lek „Strofantin” instrukcja obsługi, która opisuje jego skutki na ciele, posiada wszystkie podstawowe właściwości farmakologiczne posiadanych przez glikozydów nasercowych, ale w przeciwieństwie do nich, cardiotonic działanie leku jest silniejszy i wydaje się dość szybko. Lek ma niewielki wpływ na rytm mięśnia sercowego i nie koliduje z przewodzeniem impulsów w bloku odnogi pęczka Hisa. Preparat „Strofantin” instrukcji, które opisuje sposób jej stosowania, jest podawany dożylnie w małych dawkach. Ze względu na niestabilność jego, on wykazał niewielki wpływ terapeutyczny przy podawaniu. Lek nie kumulować się w organizmie, mogą jednak powodować toksyczną reakcji w interakcji z leków z naparstnicy. Aby uniknąć tego efektu, to jest wstrzykiwany dożylnie dopiero po instalacji oczyszczającej naparstnicy. Przerwa musi być od czterech do sześciu dni. Prawie czterdzieści procent podanej dawki leku wiąże się z białek znajdujących się w osoczu krwi. Główne substancje czynne wydalana przez nerki w niezmienionej.

Lek „Strofantin” (Instrukcja opisuje podstawowej patologii, w których zaleca się stosowanie) jest wskazany w niewydolności serca, drugie i trzecie stadia z przewlekłą, zaburzenia rytmu serca z częstoskurcz nadkomorowy, jak również do arytmii.

Można to uczynić leku i niepożądane działanie na organizm. W większości przypadków, które występują w przypadku przedawkowania, szybkim podaniu dożylnym, jak i zwiększenie wrażliwości pacjenta na glikozydy. Prawdopodobne zaburzenia rytmu serca i zawał przewodzenia. Możliwe jest również, aby biegunka, wymioty i nudności, aw szczególnie ciężkich patologii – krezki sercowego. Wadliwe działanie narządów zmysłowych i centralnego układu nerwowego może spowodować pojawienie się bólów głowy, depresja, omamy, psychozy, bezsenność i wzroku. W niektórych przypadkach, ludzie mogą rozwijać ginekomastii. Istnieje także prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych.

Lek „Strofantin” instrukcje używania ostrzega przeciwwskazania nie są wskazane do zawału mięśnia sercowego, w ostrej formie, glikozydowym zatruciu, częstoskurcz komorowy, wydanego bradykardia, hiperkalcemia i hipokaliemii, zespół węzła zatokowego, tętniaka aorty piersiowej, blok drugi i trzeci stopień.