199 Shares 4152 views

Delfinarium w Czelabińsku – zabawa weekend dla całej rodziny

Przed większości rodzin w weekendy i święta nie jest pytanie o tym, jak zabawa i ciekawy sposób na spędzenie czasu. Wspólny wypoczynek jest bardzo ważne dla pełnoprawnym stosunków, zwłaszcza jeśli dorośli pracują cały tydzień i nie mają możliwość spędzenia czasu z rodziną.

Aktywne i przyjemne wakacje z dużą ilością pozytywnych emocji jest bardzo ważna i bardzo korzystne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Istnieje wiele pomysłów, aby pomóc włączyć weekend w prawdziwe święto. Jeden z nich – zwiedzanie delfinarium. Zobacz pokazać te niezwykle pozytywne i przyjazne ssaki przyniesie radość i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Delfinarium w Czelabińsku zachęca odwiedzających, aby zobaczyć niesamowite show, który obejmuje nie tylko delfiny, ale także białe wieloryby i foki. Zwiedzający mają okazję cieszyć się wspaniałe widowisko, a nawet stać się jego uczestnikami. Podczas programu, istnieją różne opcje interakcji widzów ze zwierzętami, w tym dla najbardziej zdesperowanych fanów eksperymentów możliwe jest jeździć na delfiny lub zrobić niezapomniane zdjęcie.

harmonogram

Delfinarium w Czelabińsku (2013 przyniósł żadnych zmian w tym zakresie) znajduje się w centrum handlowym „Gorki”. Jest to wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w niesamowitym pokazie zwierząt morskich dla wszystkich mieszkańców miasta. Delfinarium w Czelabińsku, którego adres – ulica artylerii, najprostszym sposobem, aby znaleźć część Meridian Road. Harmonogram delfinarium – środa, czwartek i piątek, 18:00. Dla wygody widzów w weekendy i święta liczby sesji wzrosła do trzech dziennie – o godzinie 12:00, 15:00 i 18:00. Delfinarium będzie działać na wskazany adres do dnia 15 grudnia.

ceny biletów

Delfinarium w Czelabińsku – możliwość zaprezentowania siebie i swojej rodziny wakacje i niezapomniane doświadczenie, zwłaszcza, że jest dość przystępne i nie trafi silnie na czele torebce rodziny. na bilety ceny zaczynają się od 400 rubli. Za te pieniądze można kupić bilet na 8 lub 9 serii. W przyszłości ich wartość zmienia się następująco: 6-7 numer – 500 rubli, 4-5 numer – 600, 2-3 numer – 700 rubli. Najwyższe ceny – za bilety do pierwszego rzędu. Przyjemność zobaczyć reprezentację wszystkich szczegółów do najbliższego punktu widzenia będzie kosztować 800 rubli.

Planując wycieczkę do delfinarium w odwiedzających Czelabińsk należy zwrócić uwagę na fakt, że biletowy jest prowadzone wyłącznie w gotówce. Płatność kartą kredytową nie jest. Delfinarium administracja nie przewiduje rabaty i korzyści dla użytkowników. Wszystkie bilety można kupić z wyprzedzeniem w kasie delfinarium.

Delfinarium w Czelabińsku mają swobodny dostęp do dzieci w wieku do 3 lat. Przy wejściu do rodziców jest konieczne, aby pokazać dokument (akt urodzenia), który będzie w stanie potwierdzić wiek dziecka. Dzieci od 3 lat muszą wykupić pełny bilet.

Zwiedzający Delfinarium to wyjątkowa okazja, aby pływać z delfinami. Dreszczyk i ekscytujące emocje gwarantowane! Czas trwania jednej sesji – 5 minut. Koszt – 3000 rubli. Turyści powinni zwrócić uwagę na konieczność powołania do takich sesjach.