469 Shares 2798 views

Jak zrobić kolczyki z rękami z gliny polimerowej

Wydaje się, że wiele sklepów różnej biżuterii, ale coraz więcej osób interesuje się, jak zrobić kolczyki własnymi rękami. Do ich doskonałym materiałem jest tworzywo sztuczne – polimer gliny. Ma różne barwy, można łatwo stworzyć i po określonej obróbce temperatura staje się bardzo trudne.


Przedmiotem sprzedaży jest najczęściej domowego z tworzyw sztucznych „kwiatki”, które sprzedawane zestaw kolorów i pakowania jest jak glina, a importowane polimeru gliny „FIMO”, jej każdy niuans pakowane oddzielnie. Zalety produktów rosyjskich w przystępnej cenie, ale jego kolor nie jest bardzo stabilny, jeśli kucharz, taki plastikowy bledsza.

Proponuję dwie opcje, jak zrobić kolczyki z rękami z polimeru gliny.

Słonecznik słoneczna

Do pracy potrzebne plastikowe czarne i żółte kolory, 2 shvenzy na kolczyki (sprzedawane w sklepach tkanin i dodatków), 2 pin i 2-8 pierścieni (tamże), z mocą błyszczący farby (może być bezbarwny polski paznokci).

Narzędzi używamy szkła lub płytek 1 z gładką powierzchnią, kawałek papieru i stos. Musisz mieć duhovki.Chtoby zrozumieć jak zrobić kolczyki z własnych rąk, wyobraź sobie, co są one wykonane. Po pierwsze, element dekoracyjny, w tym przypadku, kwiat słonecznika, po drugie, łącznik, dzięki której jarzmo jest przymocowana do ucha, a po trzecie – elementy łączące ze sobą.

Kwiat wykonany z ciasta w czarnych i żółtych płatków. Cała praca odbywa się na gładkiej powierzchni szkła lub płytki. U podstaw ostry koniec stosu, aby punkt – nasiona i płatki spędzać płytkie podłużne paski od środka do krawędzi, symulując naturalne płatki ulgę. Aby pozbyć się odcisków palców, pocierać je z małym kawałku papieru. Gdy kwiaty są gotowe, w każdym z nich, włożyć kołek (czarna część jest grubsza i mocniejsza), a następnie wyciągnij go. Powinny pozostać dziura, do której łącznik jest następnie przyklejony.

Bezpośrednio na szybie, należy umieścić pracę w nagrzanym piekarniku przez 15-20 minut. Patrzę przez szybę – figura nie powinna zmienić kolor i rynny! Przed jak zrobić kolczyki, czytać, przy jakiej temperaturze należy piec kupił plastiku, ponieważ różni producenci, parametr ten waha się od 110 do 130 stopni.

Gotowe kwiaty wyjąć z piekarnika i ostudzić w temperaturze pokojowej. Chłodzony? Rozpocząć montaż. Kołki kleju do przygotowanego otworu instant kleju dołączyć do nich od 1 do 4 pierścieni, w zależności od długości płatków, a ostatnio shvenzy zablokować uchwyt pierścieniowy. Pokryć lakierem i pozostawić do wyschnięcia. Tu i gotowe kwiaty słoneczne, które nie pozostawi obojętnym każdy przechodzień.

czekoladki

Jak zrobić kolczyki z rękami tak, że każdy z nich chciał odgryźć kawałek nich? Ozdobić je z czekoladki! Tak, nie jest proste, a te, które nie są od rzeczywistej różnicy. Wykonując te gadżety wolą czekoladowym kolorze gliny polimerowej, przy użyciu tych samych narzędzi jak w poprzednim modelu, a także ostrza i meczów. Z placki o wzorze (prostokąt 2,5 cm2) obrobiony 2. Ostrze trzymać pionowo. Podzielić „płytek” na 4 plastry, umieszczając w środku meczu i delikatnie wciskając ją w glinie. Po pierwsze, upewnij się rowek wzdłuż, a następnie – po drugiej stronie.

Jeśli chcesz więcej realizmu, można to zrobić na rogach ukąszenia imitacja czekolady. Aby to zrobić, używając pokrywę pióra wyciąć pierwszy, a następnie dwa półkola. Wydawałoby się, że biżuteria jest ktoś do jedzenia. Powertrowel wydruki papierowe palce, zrobić otwór na kołek i przesyłanie zadań do pieca. Wszystkie kolejne kroki są podobne do produkcji kolczyków, słoneczniki.

Wiedząc, jak zrobić kolczyki z własnych rąk, nie tylko zawsze będziesz wyglądać jasny i niezwykłe, ale można przygotować niezwykły dar do znajomego lub krewnego.