246 Shares 901 views

Obuwie dziecięce „Cuomo” Zima i lato: opinie rodziców

Fińscy producenci odzieży i obuwia zimowego przez długi czas podbić rynek europejski. W krajach WNP jakości odzieży z Finlandii nastąpił w latach 90-tych. Wiele prestiżowych sklepów oferuje kupującym odzież i obuwie takich luminarzy rynku jako Reima, Kuoma, Mursu i wielu innych. Obuwie dziecięce „Cuomo” natychmiast objął pozycję lidera wśród preferencji konsumentów.

historia marki

Finlandia – jednym z krajów, które produkują najwyższej jakości zimowe i jesienno-wiosenne buty. Jeden z najstarszych i najbardziej cenionych marek w kraju – „Cuomo”. Obuwie dziecięce tej marki dzisiaj – to wizytówki firmy, ponieważ z ekspertów linii produkcyjnej zwracać uwagę.

firma „Kuomiokoski” z powrotem w 1829 roku w miejscowości o tej samej nazwie, w południowo-wschodniej Finlandii. Początkowo produkcji zatężono do produkcji wkładek o wysokiej jakości materiałów. Rozszerzenie produkcji, twórcy marki, postanowił zwiększyć listę produktów i opanowali produkcję pantofle i innych elementów obuwia, takich jak sznurowadła, wkładki, wkładki, podporach łukowych.

lineup

Po pewnym czasie, zarząd firmy sobie sprawę, że jest to konieczne dla rozwoju marki produkować kilka linii obuwia: do domu, spacery i zajęcia na świeżym powietrzu. Obuwie dziecięce „Cuomo” wielbili firmę daleko poza granicami Finlandii. Obuwie dziecięce nogi w wysokiej jakości buty zimowe marzenie każdego rodzica. Obecnie firma skoncentrowała swoją produkcję na trzech obszarach – buty dla dzieci „Cuomo” model dla kobiet i mężczyzn.

Kolekcja dziecięca fińskiej marki

  • Buty z rzepami.
  • Buty bez rzepów.
  • śnieżnych butów z mankietami.
  • koronki turysta.
  • Piesi na rzep.
  • Kuoma niemowląt.
  • Sportowe buty jesienno-wiosenne.

Fiński buty dziecięce „Cuomo” jest wierny swojej tradycji, marka produkuje wysokiej jakości zimę i Demi modele butów, które nie boi się ani śnieg, ani mróz. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób. Ciekawe wzornictwo i doskonała jakość, aby zwiększyć liczbę fanów marki każdego roku. Niestety, kolekcja lato jeszcze nie został zaprojektowany, ale kto wie, może fani tej marki będą mogli wypróbować na sandały.

„Cuomo” – dziecięce buty zimowe

Buty z klamrą „rzep” lub haka i pętli, jak to nazwać – a sprzedaży hit każdego sezonu. Modele takie jak Kuoma Crosser z dwoma rzepami, Taravarsi jeden duży rzep, kochany przez rodziców i ich dzieci.

Buty Cuomo Putkivarsi, Lumikki, GT w naszym regionie są nazywane buty, są one żadnych elementów złącznych.

Istnieje również model z ozdobnym wykończeniem i krótkie futro turysta koronki – Tuisku i rzep – Tyrol.

Cuomo niemowląt Line – dziecięce zimowe buty, zaprojektowane specjalnie dla pierwszych kroków rocznych maluchów. Zamek błyskawiczny na przedniej części wyrobu i szerokich stabilnych buty są idealne dla dzieci.

cechy wyróżniające

Co to jest „Cuomo” Zaletą produktów firmy? Obuwie dziecięce marka ta zdobyła miano ciepłe, wodoodporne i praktycznie „wieczne”, dzięki specjalnej zdolności syntetyczny impregnującym do odparcia brudu i kurzu. Do normalnego czyszczenia, wystarczy przetrzeć buty wilgotną gąbką. I na koniec sezonu producent zaleca produkt prać w pralce. takie warunki temperaturowe nie powinny privyshat prania 40 ° C. Udivitilno, ale po kilku buty chasvo będzie jak nowy.

Obuwie dziecięce „Cuomo” ma wysoki poziom komfortu – to kolejny plus towary tej marki. Każdy rodzic staje przed problemem opłat na ulicy. Dzieci nie chcą nosić obcisłe buty, kapryśna, a czasem nawet płacze. Ale fińskie buty mają stabilną szeroki pasek, który ułatwia proces obuvaniya.

Jakość – to kolejny plus, który przyciąga rodziców. Buty „Cuomo” może być używany w temperaturze od -5 do -40 ° poniżej zera. Ze względu na syntetyczne izolatorów, nosić cienką skarpetkę wystarczy. Noga dziecko nie będzie zamrażać.

Wodoodporna podstawą zatrzymuje wilgoć i jest wyposażona we wkładkę skóry obuwniczej z wodoodpornego impregnację. Z dziećmi, można chodzić na śniegu i podczas deszczu – nogi pozostaną suche. Oczywiście, nie jest to kalosze, więc producent nie zaleca się chodzić w takich butach w kałużach.

Sole – kolejny powód do dumy dla firmy „Cuomo”. Obuwie dziecięce z podeszwą bardziej trwałe i odporne na ścieranie. Że jest giętka i izolacji cieplnej, jak również obsada z poliuretanu. Rowkowane podeszwa podczas pracy powoduje sprzężenie ze śliskiej nawierzchni bezpieczniejsze. Okładzina pięty zapewnia stabilność i zapewnia wytrzymałość na piętę.

Obecność odblaskowe opaski.

Ciepłe wymienna wkładka filcowa i wykończenie pala nie daje ciepło stóp nawet w mróz.

Ta produkcja „Cuomo” zawsze zawiera tag z wielkości i lokalizacji dla nazwy właściciela.

towary cons

Mimo znanego nazwiska i wiele zalet marki „Cuomo”, buty reakcje dzieci otrzymały nie tylko pozytywne, ale również negatywne. Bo wszystkie dzieci są różne. Wadą modeli tego producenta można nazwać szeroko dopasowanie. Dla dzieci z wąskim nóg takiego obuwia nie jest odpowiedni.

Wypełniacz wewnętrzna – syntetycznego. Jego wadą jest to, że pot stóp tak szybko, jak w zwykłych skórzanych butów. Naturalnie, po czym stopa jest po prostu lód.

Wkładki ortopedyczne są również brakuje, więc dzieci mogą być trudne do chodzenia, a te buty, i nie jest zalecany dla dzieci z wadą stóp.

Ze względu na brak lub gumą skóra toe buty mogą zmoknąć.

Ceny za te buty nie są dostępne dla wszystkich. Wysoki koszt pcha większość kupujących.

Dziecięce buty zimowe „Cuomo”: opinie klientów

Jeśli porównamy liczbę pozytywnych i negatywnych opinii, to jest stosunek 80/20.

Co do zasady, tych klientów, którzy są w stanie kupić prawdziwy produkt fińskiej marki, są spełnione. Tacy rodzice stają się regularne fanów marki „Cuomo”. Obuwie dziecięce, opinie, o których zostawiają dla początkujących wydaje się idealny. Odpowiedni znak jakości muszą być obecne na etykiecie – Finlandia flag jako klucza. Zadowoleni klienci zauważyli, że stóp dzieci w tych butach nie zamarzają nawet w bardzo niskich temperaturach. Jedyny warunek – musisz nosić skarpetki z mieszanymi lub wełny.

Ale są tacy, którzy są dziecięce zimowe buty „Cuomo”, przeglądy, który jest zwykle dodatnia, rozczarowany. Wiele dzieci były zimne stopy, skarpetka była mokra. Są tacy klienci, którzy put „Kuomu” tylko na początku wiosenne przymrozki na minimum, ponieważ noga dziecka zamarł.

Na pewno, te buty nie nadają się do osiadłych dzieci. Wielu rodziców nie zauważyć, że krajowy „Kotofey” zadowolony znacznie więcej niż reklamowane fińskiej marki.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy rodzic ocenia jakość butów „Cuomo” ze swoim „dzwonnica”. Jedynym czynnikiem, który zjednoczył prawie wszystkich nabywców – to cena to niebotycznie drogie, szczególnie jeśli buty nie spełniał oczekiwań. dba również o swoje buty „Cuomo” tak proste, jak to możliwe. Mogą być myte w temperaturze 40 ° C w pralce lub przetrzeć wilgotną gąbką. Niemniej jednak producent zaleca leczenia buty po umyciu sprayu, która przywraca glebie i hydrofobowych buty.

Tabela rozmiarów

Poniższa tabela jest przydatna dla tych, którzy zdecydowali się dać swoje preferencje dla produktu „Cuomo”. Obuwie dziecięce, siatka wymiarowej , która zaczyna się od rozmiaru 20, pasuje nawet najmniejszy.

wymiary

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

centymetry

13,5

14,0

14,5

15,0

15,6

16,2

16,9

17,4

18,0

18,9

19,5

20,2

20,8

wymiary

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

centymetry

21,5

22,1

23,5

24,0

24,5

25,2

26,0

26,5

27,3

28,0

28,5

29,3

Przy wyborze warto zastanowić się, że buty zimowe nie powinny przylegają do stopy. But powinien być przestrzeń dla cyrkulacji powietrza, jeśli nogi Twojego dziecka nigdy nie zamrażać i pozostają suche.

Przed zakupem produktów „Cuomo”, upewnij się, że jest certyfikowane i wykonane w Finlandii. Fakt ten jest kluczem do dobrych sklepów, tak więc można mieć pewność, że kwota wydana na zakup nie został zmarnowany.