213 Shares 5472 views

Austro-Węgry są zainteresowani każdą pogodę

Austro-Węgry istniał w drugiej połowie 19 wieku. Powstał w 1867 roku w wyniku porozumień politycznych arystokracji rządzącej. To trwało tylko do 1918 roku, rozpadająca się w wyniku pierwszej wojny światowej. Ale w ciągu pół wieku Austro-Węgier jest mocno ze sobą powiązane tych krajów. I do tej pory, są one postrzegane jako część raz całego imperium.


Wpływ ten był tak silny, że teraz podróżować firmy często oferują wycieczki, które łączą w sobie te stany. Co można zobaczyć decydując się na wycieczkę do Austro-Węgier?

Znajdziesz tu wspaniałość architektonicznego dawnego imperium. Oczywiście, to miejsce jest zajęte wiodącym Wiedeń – stolica Austrii. Liczne pałace i zamki koronowany Habsburgowie, pięknie urządzone parki – to, co jest wyświetlane na turystów. Oprócz architektoniczny, jest też podtekst kulturowe – Austro-Węgry (bardziej dokładnie, Cesarstwo Austriackie) stał się sławny na całym świecie Opery Wiedeńskiej, a sam Wiedeń, jak wiadomo, jest stolicą walców. Teraz każdy szanujący się turysta uzna to za konieczne, aby co najmniej jednym okiem patrzeć na Wiedeńskiej Opery Państwowej, a nawet odwiedzić słynne bale.

Budapeszt, oczywiście, jest byłym tablica prowincjonalny, ale nawet tutaj są piękne zabytkowe budynki i pozostawiając w starożytnych legend o tym, dlaczego i jak zostały one zbudowane. I Wiedeń, Budapeszt i gotowy do przyjęcia gości o każdej porze roku i na każdą porę roku zaoszczędzić rozrywkę. Oczywiście, w jasny słoneczny dzień najlepiej jest zaangażować się w sesji zdjęciowej. Ale w deszczu (i nie tylko) turyści docenią lokalne Pinakoteka – Galeria sztuki.

Austro-Węgry przygotował inną rozrywkę przez cały pogody dla swoich gości. Warto odwiedzić lokalne restauracje, a będziesz odejść z dużo wrażeń. Na przykład na Węgrzech, będzie zawsze zadziwia lokalne „hamburgery” – kotlety wielkości ogromnym talerzu, tak że cała przystawka jest umieszczona tylko w górnej części mięsa. Wiedeńska kawa i ciastka – to legenda, a jeśli nie próbowałem prawdziwy tort „Sacher”, że niektórzy mogą mieć wątpliwości, czy byłaś w Wiedniu w ogóle.

Jednak wyjazdy do Austrii mają znacznie szersze niż tylko program wizyty w stolicy. W szczególności, turyści są narty, pływanie w czystych jezior, są wyłączone zbadać Salzburg lub małe alpejskie miasto z zupełnie kartka widokami. Innymi słowy, niezależnie od pory roku i pogody na zewnątrz, kraj znajdzie coś do zajmowania i zabawiania gości w każdym wieku.

Wycieczki na Węgrzech nie może pochwalić się te same wspaniałe widoki – góry tutaj, i małe jeziora. Tylko Balaton ośrodki mogą oferować swoje wypoczynek. Ale w tym stosunkowo niewielkim kraju ma kilka regionów winiarskich, które dają prawdziwą legendą w świecie odurzający napój. Że tylko jeden z Tokai – aby go zrozumieć, to najlepiej, aby odwiedzić miasto o tej samej nazwie. I można polecić Eger, gdzie znajdują się gorące źródła. W ogóle, idź, nie znudzi!