752 Shares 3156 views

Singer Darya Valitova: biografia, ścieżka twórcza i życie osobiste

Daria Valitova to rosyjska piosenkarka występująca pod pseudonimem Amelie. Czy chcesz poznać szczegóły swojej biografii, kariery i życia osobistego? Jesteśmy gotowi dostarczyć niezbędne informacje.

Daria Valitova: biografia. Rodzina i dzieciństwo

Urodziła 1 stycznia 1991 roku. Jej rodzinnym miastem jest Tomsk. Niektórzy ludzie są pewni, że ojciec Daryi Valitowej jest oligarchem. Podobno sponsoruje karierę śpiewną córki. Jednak tak nie jest. Człowiek jest właścicielem małej firmy budowlanej. Oczywiście daje wsparcie materialne dla córki, ale nie tyle wyobraża sobie. Jeśli chodzi o matkę Daryi, od kilku lat jest gospodynią domową.

Nasza bohaterka od najmłodszych lat wykazała zdolności twórcze. W ciągu 4 lat rodzice zarejestrowali córkę w szkole tańca. Lokalni nauczyciele przewidywali jej dobrą przyszłość. W wieku sześciu lat Dasha zagrała w międzynarodowym konkursie tanecznym, gdzie zdobyła nagrodę. Ojciec i matka byli dumni z jej sukcesów.

Hobby

W wieku 8 lat Daria zaczęła tańczyć w szkole "Todes", którą stworzył Alla Dukhova. Dziewczyna wykazała wielkie nadzieje. Jednak w wieku 12 lat nasza bohaterka postanowiła wziąć udział w tańcach i zagrać w tenisa. Przez półtora roku trenowała na dworze. W pewnym momencie Daria zdała sobie sprawę, że nadal jest daleko od "pierwszej rakiety świata". A Valitova opuściła tę okupację.

Miała nowe hobby – muzykę. Daria Valitova zaczęła uczęszczać na kursy wokalne, zaczęła pisać piosenki. W 2007 roku wydała debiutancki film, nagrali 16 utworów. Uzdolniona dziewczyna zdołała współpracować z takimi sławnymi artystami jak Dominik Joker i Topalov Vlad.

Obecnie Daria mieszka w Moskwie, studiując w jednym z teatralnych uniwersytetów. W najbliższej przyszłości pokona rosyjskie kino.

Życie osobiste

Daria Valitova – Smukła blondynka z piękną twarzą. Nigdy nie miała problemów z brakiem męskiej uwagi. Od czasów młodości chłopcy biegli za nią, pochwalił komplementy i wrzucił anonimowe notatki do skrzynki pocztowej z wyznaniem miłości.

Pierwszą poważną relacją z Darą była słynna piosenkarka Vlad Topalov. 18-letnia dziewczynka przyjechała do Moskwy, aby rozwijać swoją twórczą karierę. Topalov został jej nauczycielem, mentorem i producentem. Początkowo byli związani jedynie przez przyjazne i robocze stosunki. Ale pewnego dnia Vlad i Darya patrzyli na siebie różnymi oczami. Ich historia miłosna była krótkotrwała. Para zerwała się bez skandali i twierdzi.

Wtedy Daria miała krótkotrwały romans z raperem Timati. Chłopcy związani pasją, która szybko zniknęła.

W 2011 roku Valitova spotkała swojego obecnego młodego człowieka – piłkarza Aleksandra Kokorina. Po paru miesiącach sugerował, że Daria żyje pod tym samym dachem. Jasnowłose piękno przenosiło swoje rzeczy do swojego mieszkania.

Para Kokorin i Valitova istniała już od 5 lat. W ich związku był wszystko: płonąca namiętność, wzajemne roszczenia, kłótnie i rozstania, burzliwe pojednanie i tak dalej. Mówią, że piłkarz wielokrotnie zmienił Daria z dziewczynkami o prostej cnocie. Na przykład w grudniu 2014 roku w swoim "Twitterze" Kokorin opublikował zdjęcie, na którym został przechwycony w saunie z prostytutkami. Nasza bohaterka nie wytrzyma tego wszystkiego. Zebrała rzeczy, pozostawione od Aleksandra. Jednak zawsze zdołał błagać o przebaczenie.

Podsumowując

Teraz wiesz, gdzie urodziła się Daria Valitova, studiowała i jakie talenty ma. Życzymy tej uroczej dziewczynie sukcesu w kreatywności i wczesnym małżeństwie!