720 Shares 6394 views

Anna Semina – biografia i twórczość

W tym artykule pokażemy, kto Anna Semin. Utah – pseudonim pod którym jest znany wykonawca. Jest również autorem tekstów i kompozytorem. Założycielem, kierownikiem artystycznym, wokalista i ideolog grupy o tej samej nazwie „Utah”. W 2012 roku, powiedział, że rozpoczynając karierę solową. W 1985 roku przyszła piosenkarka przeniosła się do Moskwy z rodzinnej Swierdłowsku. W 2000 roku stworzył grupę i rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim albumem. Album został wydany rok później. Od 2001 roku, wykonawca 10 studio nagrał albumy i kolekcje 6. Ze względu na działanie tego Mężczyzna 40 kompozytorów stworzone dla spektakli, serialach telewizyjnych i filmach. Kompozycja „chmiel i słód” i „Once Upon a Time” trafił na listę 500 najlepszych piosenek na „Nashe Radio”. Wykonawca jest zwycięzcą „Chanson Roku” i „Golden Gramophone”.


biografia

Anna Semina urodził się w 1979 roku, 20 czerwca, w Swierdłowsku. Pochodzi z rodziny piosenkarza akademickiej i muzyk jazzowy. We wczesnych latach lubił grać na flecie, gimnastyki i pływania. Postanowił nauczyć się gry na fortepianie, stała się studentką Gnessin Szkoły Muzycznej. Od trzeciego roku równolegle studiował śpiew jazzowych. Jej nauczycielem jest Tatyana Nikolaevna Markovich. Poza tym, w przyszłości piosenkarka zaangażowane w układzie i kompozycji. Spotkała się z Aleksandrom Semonovym – byłego członka zespołu Swierdłowsku „Kwiecień Marzec”. Dzięki temu kobieta myśli o tworzeniu własnych grup. Piosenkarka sama pisze muzykę i teksty, a także działa jako aranżer i realizator dźwięku.

kariera

Anna Semin rozpoczął swoją karierę w 1999 roku, zespół wydał swój debiutancki album zespołu 2 lata później „To proste i nawet wdzięczne.” Nad obrazem piosenkarza zakorzenione niezwykłego punk grunge dziewczyna, która gra ekstremalną muzykę. Piosenkarz nazywany pionierem tego kierunku dla Rosji. Poza tym, że był nazywany „najlepszy klon Zemfira”. Ich drugi album został nazwany „chmiel i słód”. Jego 2002 wydała wytwórnia ISTNI Records. Tytułowy utwór z albumu i utworu „Upadek” zawarte w rotacji dużych stacjach. Album, zgodnie z krytyk Arthur Gasparyan, w lewo bardziej przewiewne i światła w dźwięku. Grunge z kierunku pop brzmiał naturalnie i przekonująco. Wkrótce wokalistka wzięła udział w festiwalu „Invasion”. W 2003 roku wydał album pod nazwą „żytniej i koniczyny.” Obejmuje ona kilka piosenek na wiersze Evgeniya Royzmana. Piosenka „Violet-black” i „Nazwa” obrócony w stacjach radiowych. Pierwsza z tych kompozycji jest hołd „piknikowe”. Płyta „Girl” ukazał się rok później pod nazwą „Nikitin”. Album ten został po raz pierwszy wykonała piosenkę, śpiewaną w duecie z Vladimirem Shahrin, zatytułowane „Unexpected”. Ta piosenka przyszedł na antenie „Radia Nashe”. Niektórzy obserwatorzy zauważyli bardzo ludzki i mocny głos wokalisty. Również zwrócił uwagę na harmonijny i niezwykłej muzycznej aranżacji płyty, który dał jej wyraźniejsze romantyczne.

życie osobiste

Anna Semina w 2006 roku poślubiła producenta filmowego i dyrektor Oleg Osipov. Przed tym wydarzeniem, spotkali się około dwóch lat. W 2007 roku ukazał się para Anatolij pierworodnego. W 2010 roku, bliźniaki urodziły się Maryi i Catherine. W 2011 roku, Oleg Osipov Cardiosclerosis zmarł 42 th roku życia. Brat wykonawca – artysta, śpiewak wykonane także reżyser klipu.

Dyskografia

Mamy już powiedziano, którzy Anna Semin. Albumy piosenkarka będzie. W 2001 roku opublikował zapis „jest proste, a nawet wdzięczne.” Ponadto wokalistka nagrała następujące albumy: „chmielu i słodu”, „żyto i koniczynę,” Remixed „Girl”, „Teleradiosny”, „Once”, „Na krawędzi”, „droga”, „Moja rodzina”

Inne prace

Anna Semina wydała kilka zbiorów „Spragnieni miłości”, „Mój ukochany”, „name”.

Również aktywnie pisze singli wykonawcy. Wśród nich można wymienić skład: „Boy, jesteś kimś”, „Crash”, „kreda”, „chmiel i słód”, „Upadek”, „Lonely Highway”, „Nie”, „nazwa”, „fioletowy czarny "" biały zamieć "" Once Upon a Time "" Unexpected "" Away "" Heaven równo "" Ta sama dziewczyna "" moja miłość "" moje pokolenie "" Sól na skórze "" trochę niepewnie „” Once „” Zazdrość „” Na krawędzi „” Ognisko mostów „” na to «» Moja miłość «» przepraszam, do widzenia «» pierwsza randka „” zwrotnych żołnierze „” mama „” Dla Rosji ". Filmowane serię klipów wideo dla piosenkarza piosenek. Piosenkarka grał epizodyczną rolę w serialu „żołnierzy”, jak pisała muzykę do tego. Następnie nazywamy innych filmów, w których Anna działał jako kompozytor: „koloboks. Prawdziwy pułkownik "" Sea Soul "" Ensign Szmatko, lub e-kopalnia "" Borodin. Powrót General "" Smalkov. Podwójny szantaż "" Studenci "" turysta "" historia marki "" Peter Perfect "" Mad "" Matki i córki "" After Life "" Inspektor "" The Guardian "" gra mężczyzna kobiet " „metoda Lavrova”, „jeżeli-to”, „Drzewo w Barboskinyh”, „Luntik i jego przyjaciele”, „Chudesarium bracia Safronov”, „Podczas snu wioskę”, „wartości rodzinnych”. Teraz wiesz, kto Anna Semin. Wykonawca zdjęcia dołączone do tego materiału.