Sen Interpretacja: dream do ryb lub co to znaczy mrożonych ryb

Nocą, żyjemy w niesamowitym świecie snów. Czasem we śnie możemy odwiedzić piękny kraj, spotykamy ludzi, dawno zapomniane, lato … Więc nie chcesz się obudzić, gdy sen jest przyjemne! A czasem odwrotnie – koszmar, a następnie torturowany straszną myśl.


Gdzie są nasze marzenia? I co one oznaczają? Do tej pory, są tam wiele różnych sen-książki, nie podając dokładnie taką samą interpretację snu. Są to najbardziej popularne sny, których znaczenie niemal każde dziecko wie. Ale to co, na przykład, we śnie na ryby? Porozmawiajmy o znaczeniu tego snu w szczegółach.

Różne kraje mają różne interpretacje krajowe, co połowów marzeń. Na przykład, w Ameryce, uważa się, że ryby – symbol duchowego świata człowieka, jego kultury wewnętrznej, a nawet religii. Blisko tej definicji i wierzenia plemion indiańskich. Tak więc, jeśli miał sen dla ryb – spodziewać się dobrej nowiny szybko lub znaleźć jakieś ujście.

Większość książki uważa, że sen we śnie ryb – szczęście, radość, coś dobrego. Jednakże, jeśli nagle we śnie okazało się złapać martwe ryby, lub wkrótce po jej śmierci – to zły znak. Trzeba być ostrożnym, aby zobaczyć ten sen, i dbać o siebie od chorób i dolegliwości. Jeśli martwych ryb marzy biznesmen, to marzenie może zapowiadać zagrożenie dla jego sprawy. Warto też ostrzec, jeśli wyślesz we śnie do ryb, nic się nie stało, czy nie łowić ryby po prostu odpłynął – czyli puste kłopoty, daremny wysiłek, oszustwo i zdrada.

Więc co marzyć ryby? Wartość snu, w której ryba jest zaangażowany, można interpretować na różne sposoby, nie tylko w zależności od zwyczajów i wierzeń różnych ludów. Duże znaczenie ma fakt, ktoś śnił sen – mężczyznę lub kobietę, dziecko lub starca, gospodyni domowa lub sportowca … Na przykład, jest młodą mężatką we śnie, aby złapać dobrą świeżą rybę – i wkrótce staje się ona w ciąży. Jeśli sen ryby miały niezamężną piękno – miłość jest tuż za rogiem !!!

Niewiele osób wie, co sen zamrożone ryby. Ale sen ma głębsze znaczenie – ten, kto widzi wyraźnie stara się odeprzeć jakiekolwiek problemy, trudności, opóźnienia w kącie, które nie mogą być opóźnione. To „zamrożenie” problem – nie wchodzi w grę, szybko rozmraża się i jeszcze podnieść krawędź pytanie! Przykładem takiej „rzeczywistości” może być mnóstwo akumulacji zadłużenia na badania w nadziei, że „może” i nieskończonej Mulligans odroczenie aż do następnej sesji. W rezultacie – problem zamrożone i rozmrożone pływaków, a dłużnik zostanie wydalony ze szkoły.

Mrożone ryby we śnie może oznaczać nie tylko problem mrożone, ale niektóre marzenia, plany, został zaszufladkować do lepszych czasów, a następnie całkowicie zapomniane. Powiedzmy, że obiecali starszego dalekiego krewnego wkrótce go odwiedzić. Ale w głębi pracy – obietnica rodzina została zapomniana. Jednak względna jest dość stary i nie mogę się doczekać, aż pamiętasz obietnicę …

Jest również ważne, a sama ryba – żywe lub martwe, duże czy małe, rodzaj ryby … Nic dobrego płytkie rybacka zapowiadać lub ryb drapieżnych. Ale mobile, duży, dobrej jakości ryb – z pewnością przyniesie radość tych, którzy widzą go we śnie.

Wartość powinna dać nie tylko najbardziej ryby, ale także dla środowiska. Jeśli ryba pływa w czystej wodzie jasne – to dobrze. Jeśli staw jest brudna – strzeżcie chorób! Obecność biegu do wędkowania też nie jest ostatnim miejscem w interpretacji. Sieć – dobrze, jeśli jest cały i nie podarte. Połowu ryb na haczyku – o tym myśleć, to może trzeba posamostoyatelnee?

W przeciwnym razie, spojrzeć na prorocze sny Cyganów. Oni wierzą, że dobry sen o ryby, które po prostu płynie. Gdybyśmy go złapać, to przyniesie tylko kłopoty i smutek. Nawet gorzej jeść ryby we śnie – w celu uniknięcia choroby nie może być. Przeciwieństwem jest prawdą w interpretacji takich snów z brytyjskiego: zjedliśmy danie rybne we śnie – będziesz zadowolony przegapić ryby – być kłopot.

Każdy decyduje za siebie – to wierzyć lub nie w proroczych snów. Ale lepiej dmuchać na zimne, a jeszcze lepiej, nie zamrażać i nie przełożyć rybę „snem” na później.