710 Shares 5230 views

grupa „Murakami” i jego funkcje

„Murakami” – grupa rosyjskim. Jej praca należy do gatunku rocka. Powstał w 2004 roku, w listopadzie. zbiorowy Ojczyzna – miasto Kazań. Wszystko zaczęło się od tego, że muzycy grupy pod nazwą „słońcem” zaprosiła w swoje członkostwo Dilara Vagapova. Ona zawsze była pasja do muzyki rockowej.


grupa historia

„Murakami” – grupa, która działa jako nazwa nie jest od razu. W listopadzie 2004 roku rozpoczęliśmy intensywne próby, ale nazwa zespołu nie został wybrany. W grudniu ubiegłego gorąca dyskusja i wiele kontrowersji nad nazwą. W rezultacie, zdecydowaliśmy się na „Murakami”.

W 2005 roku, w lutym, trzymał solowy koncert zespołu. W imprezie wzięło udział około 700 osób. Kazan dla muzyki rockowej jak to można uznać za bezprecedensową sprawą. Jednak żaden z pracowników po 3 miesiącach istnienia i zdobywania nowej kompozycji nie podniósł rękę na koncert tej wielkości. Impreza zakończyła się sukcesem, a przez cały następny rok grupa „Murakami” został zaproszony do wszystkich najważniejszych salach koncertowych w mieście.

O zespole Dowiedzieliśmy się także poza granicami Kazaniu. Chłopaki zaczęli wykonywać z powodzeniem w różnych miastach Rosji. „Murakami” równolegle grupa z głównej działalności koncertowej zaczął nagrywać swój pierwszy album pod nazwą „Mewa”. Został wydany w 2006 roku. Prezentacja tego dzieła w „piramidy”. Dodatkowo, klips został przedstawiony do utworu „Lecę do oduczyć”.

Od 2008 do 2009 roku, członkowie grupy pracują nad nagraniem drugiego albumu „Telegram”. 15 maja pracownicy daje koncert solowy w „Arena”, który jest przeznaczony do wyjścia płyty. Utwory zawarte w rotacji niektórych lokalnych stacjach radiowych. Grupa tworzy ścieżkę dźwiękową do filmu „The Real bajce” Siergiej Bezrukov. Obraz został wydany w 2011 roku

Zespół bierze udział w konkursie o nazwie „New Wave”. Kompozycja „O Ural” wpada w „Chart dwunastka” „Naszego radia”. Później upadku powietrza piosenką „Fairytale” i „kilometra Zero”. Na jesieni 2011 roku grupa daje początek „Uniwersjady”. Po przejściu ponad osiemnastu miastach Rosji, zespół powinien być z powrotem do Kazania i zaczął nagrywać nową płytę „Believe”. Wynikiem tych prac miała miejsce w 2011 roku, w grudniu.

Dyskografia

grupa „Murakami” w ich debiutanckiego albumu obejmowały między innymi utwory „Closing the Sky”, „samotność”, „Away”, „nienormalne”, „stać się dorosłym”, „słyszeć”, „Jeśli chcesz” „Daisy” i " spokój. " „Telegram” wydał w 2009 roku płytę. Album "Believe" został nagrany w 2011 roku. W 2013 roku, jest pracownia „My”. W 2015 roku opuszcza płytę „No zamieszanie”.

grupa

grupa "Murakami" pamięć wokal Dilara Vagapova. Ona także pisze teksty, muzyka dla niego, a poza tym gra na gitarze akustycznej. Chórki przypisane Karina Kildeeva. Sessionno działa jako główny głos. Anton Kudryashov gra na klawiszach i elektryczne pianino. Pisze także muzykę. Alexey Konev gra na gitarze basowej. Innocenty Mineev jest dyrektorem grupy. On także gra na perkusji. Szyna Latypov pisze muzykę, gra na gitarze akustycznej i rytm.

Teraz wiesz, niż słynny „Murakami” (grupy). Zdjęcie Członkowie zespołu są przymocowane do tego materiału.