369 Shares 1591 views

Mężczyźni i kobiety nadal nie wiedzą o sobie nawzajem!

Zbyt dużo się stereotypy na temat kobiet i mężczyzn, a tylko niektóre z nich są prawdziwe. Dzisiaj powiemy wam, które z nich są prawdziwe, a które z nich – to jawne kłamstwo. Można się zastanawiać, jak to zrobić. Będziemy sprawdzać statystyki. Należy pamiętać, że większość z tych statystyk są wykonane, że tak powiem, amatorskie sposób, a niektóre fakty konflikcie ze sobą, więc nie powinny być traktowane bardzo poważnie. Na przykład, często mówią, że kobiety spędzają więcej czasu przed lustrem niż mężczyźni. To tylko próżność lub niektóre logika w tym procesie jest tam jeszcze? Przekonajmy się.


aktywność fizyczna

Często mówi się, że ludzie mają ciężko pracować, aby pompować mięśnie góry. To wymaga czasu i wysiłku, znaczne poświęcenie. Kobiety nie powinni mieć widoczne, podniesiony mięśni. Powiedziano nam, że po prostu nie przejadać, i starają się utrzymać szczupłą sylwetkę. Więc kto spędza więcej czasu na to?

Mężczyźni spędzają przeciętną żywotność około dwóch latach treningu. Obejmuje to sport z przyjaciółmi i dorywczo pobiegać lub wycieczkę do siłowni.

Kobiety spędzają rok w siłowni. Niemniej jednak również wydać prawie 17 lat stara się schudnąć, próbując różnego rodzaju diet.

higieny osobistej

Jeśli kiedykolwiek zajdzie taka kwestia, która spędza więcej czasu na zarzutów przed wyjściem z domu, odpowiedź nasuwa się oczywiste dla wielu. Większość ludzi uważa, że jest to prawdziwe w odniesieniu do kobiet. Jednak statystyki mówią zupełnie inną historię.

Mężczyźni spędzają przed lustrem 81 minut dziennie. Obejmuje prysznic, golenie, oczyszczenie, nawilżenie, stylizacji włosów i opatrunek.

Kobiet na wszystkich to tylko 75 minut. Oto jeden szczególności statystyka, która wydawała się nam szczególnie interesujące: mężczyźni spędzają około 18 minut na golenie, jak i kobiety – tylko 14. To dziwne, prawda? Biorąc pod uwagę, że w ubiegłym golą nóg, pach i okolic bikini, a mężczyźni po prostu golić twarz. Należy wspomnieć, że stosowanie makijażu nie jest uwzględnione w tych statystykach. Mamy tylko porównać to, co jest wykonywane zarówno przez mężczyzn jak i kobiet.

czyszczenie

Płci pięknej wydać 2,5 lat swojego życia na to, że myją naczyń, odkurzanie, odkurzanie i robi wszelkiego rodzaju pracach.

Mężczyźni spędzają cały rok mniej – zaledwie 1,5 roku. Z pewnością wszyscy zszokowani statystyk. To nie tak, że im silniejsza płeć bardziej ostrożny, ponieważ wszyscy wiemy, że to nieprawda. Po prostu w większości przypadków są one mniej zaniepokojony czystości w domu i sugerują, że ich ukochana (żona, matka) zrobi to za nich.

napędowy

Ostatnie badania pokazują, że obie płcie wydać około trzech lat za kierownicą samochodu. To może zaskoczyć niektórych ludzi. A co z tymi wszystkimi kobietami, które są gospodynie domowe? Nie trzeba iść do pracy iz pracy.

Teraz pomyśl o kampanii dla sklepów spożywczych, około żeby wziąć dzieci do szkoły i odebrać je stamtąd domu. Będziesz zaskoczony, jak wiele czasu poświęca się na wszystkich tych punktów.

gotowanie

Statystyki pokazują, że kobiety poświęcają trzy lata gotowania. Przygotowanie śniadania, lunchu i obiadu dla całej rodziny zajmuje dużo czasu.

Mężczyźni spędzają połowę tego czasu na gotowanie. I zasadniczo odnosi się do budowy prymitywnych kanapki lub odgrzewania gotowych obiad w kuchence mikrofalowej.

Można powiedzieć, że ta statystyka ma swoje wady. Ocieplenie coś w kuchence mikrofalowej i gotowania – bardzo różne rzeczy.

rozmowa telefoniczna

Nie jest zaskakujące, że kobiety spędzają więcej czasu na rozmowy przez telefon. Statystyki pokazują, że są one stratą około 5,5 lat swojego życia. U mężczyzn, to idzie do czterech lat.

Jaka jest różnica? Kobiety muszą brać więcej połączeń przychodzących. Niemniej jednak, zarówno tych statystyk stają się nieistotne z każdym dniem, a my staramy się korzystać z wiadomości SMS e-mail i wysyłanie. Kiedy po raz ostatni dobrowolnie zwerbował kogoś? Nie wszyscy będą pamiętać. Z pomocą Facebook, Twitter, Instagram i wiadomości tekstowych wszyscy pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, a do tego nie musimy do nich zadzwonić.

śnić

Według naukowców, kobiety poświęcają 27 lat swojego życia w łóżku, mężczyźni, jak to ma 25,5 roku.

To trochę nagłe, prawda? Można by pomyśleć, że większość kobiet budzi się wcześniej. Potrzebujemy więcej czasu, aby zastosować makijaż i przygotować śniadanie. Ponadto, jeśli jesteś mamą, trzeba będzie więcej czasu rano posprzątać dzieci, i to nie wspominając nieprzespane noce związane z dziećmi. Jednak okazało się, że ta statystyka jest związane z krótszym czasem trwania życia mężczyzn.

zakupy

Kobiety spędzają dwa lata swojego życia na zakupy wycieczki, próbuje na ubrania i zakupu wszelkiego rodzaju produktów. Można nas winić? Ze względu na ciśnienie, że media mają na nas, zmuszając dobrze wyglądać, zaskakujące jest to, że wciąż nie mieszkają w centrach handlowych.

Mężczyźni spędzają lata na zakupy. Zakłada się, że przez większość czasu po prostu przeciągać kobiety, gdy są wyborze produktów. Myślę, że gdyby było się do nich, oni nigdy iść na zakupy, i nosił tę samą starą koszulkę na przestrzeni lat.

Oglądając TV

Kobiety spędzają około trzynastu lat, zanim na ekranie telewizora. Statystyki pokazują, że często oglądać różne programy telewizyjne i inne programy telewizyjne, które mają wiele sezonów.

Mężczyźni spędzają około dziesięciu lat przed telewizorem. Statystyki pokazują, że są one przede wszystkim oglądanie sportu i programów o wędkarstwo, łowiectwo i tak dalej.

Wycieczka do toalety

To najbardziej zabawny fakt, aby zakończyć naszą listę.

Kobiety, według statystyk, spędzić sześć miesięcy w garderobie. Pomimo faktu, że wszyscy zawsze narzekają, że panie iść do toalety damskiej w stada i są dosłownie godziny, ludzie spędzają więcej czasu w toalecie. Więc wiesz, faceci, jesteśmy po prostu marnowanie czasu, orzeźwiający nasz makijaż, odświeżyć, ale jeśli chodzi o najbardziej wymagającego procesu, możemy bardzo szybko zrobić wszystko.