373 Shares 2754 views

„Alicja w Krainie Czarów”: podsumowanie rozdziału książki przez rozdziału. Bohaterowie „Alicji w Krainie Czarów”

W tym artykule opiszemy dzieło „Alicji w Krainie Czarów”. Fabuła napisana tę opowieść w 1865 oferowanej uwagę. Poznać jej historię. Będzie można również główni bohaterowie. „Alicja w Krainie Czarów” – fascynująca historia, która z pewnością będzie cieszyć. Zaczynamy naszą historię od początku, od pierwszego rozdziału.


Rozdział pierwszy

Dziewczyna Alice, bohaterka książki, jego podróż przez Czarów zaczyna niespodziewanie dla siebie: ospały bezczynność i ciepła, odkrywa królika, co nie dziwi, jest sama w sobie. Ale królik był nie tylko głośnik (co Alicja w tej chwili też nie dziwi), miał zegarek kieszonkowy , a wszystko inne jest on gdzieś w pośpiechu. Tak zaczyna się dzieło „Alicji w Krainie Czarów”. Fabuła książki, oczywiście, nie opisuje szczegółowo wszystkie wydarzenia.

Alicja, pieczenie z niecierpliwości, wpadł do dziury za nim i nagle znalazła się w pionowym tunelu. Według niego szybko (lub wcale, bo dziewczynka miała nawet czasu, by zauważyć, co jest na półkach ściany i podniósł pojemnik z napisem „Orange Marmalade”, który okazał się, niestety, pusta) nie powiodła się. Ale na tym świecie wszystko się kończy, w tym upadku Alice, i całkiem pomyślnie.

Alice jest w hali

Kontynuuje pracę, „Alicja w Krainie Czarów”. Fabuła tego są następujące zdarzenia. Dziewczynka jest w dużej sali, zniknął królik, ale odkryła wiele drzwi i mały złoty klucz na stole, przez który może otworzyć drzwi do wspaniałego ogrodu. Jednak dotarcie tam nie jest możliwe, ponieważ główny bohater był zbyt wielki. Jednocześnie okazało się butelkę, na który został napisany „Drink Me”.

To zaczyna się dopiero najciekawsze wydarzenia działa „Alice in Wonderland”. Podsumowanie głowic ciekawskich. Sama praca jest jeszcze bardziej interesująca. Po przeczytaniu tekstu opowiadań autora, można zapoznać się z oryginalnym stylem narracji Carroll.

Alicja, mimo ostrożności, postanowił pić z niego i zaczął gwałtownie spadać, nawet obawiają się, że może się zdarzyć, że coś, co dzieje się z płomieniem świecy, gdy jest przepalony. Na szczęście, w pobliżu okazało się ciasto, które jest Alice czytać „Zjedz mnie”. Dziewczyna, w ten sposób, urósł do takich rozmiarów, że rozpoczęła już pożegnać się na nogi, pozostając daleko poniżej.

Drugi i trzeci rozdział

Wszystko tu było bardzo dziwne i nieprzewidywalne. Nawet dawno temu nauczył się słowa dziewczynka i tabliczki mnożenia poza jej sikos-Nakos. Alicja sama nie rozpoznać, nawet zdecydował, że nie była ona i druga dziewczyna. Niekończące dziwactwa i żałobie główny bohater zaczął płakać, cholera jeziorko, które prawie utonął.

Praca jest „Alice in Wonderland”, którego treść jest krótka ten artykuł, to mówi nam o tym, jak okazało się, że dziewczyna nie jeden flądra w tym dziwnym łzowego jeziora. Obok niej parskanie Mouse.

Alice, uprzejmy dziewczyna, która rozpoczęła rozmowę z nią, tak jak kłopotliwe byłoby milczeć. Niestety, mówiła o kotach, przypominając sobie swoje ulubione pitomitsy, zostań w domu. Ale oburzeni znieczulica Alice mysz w lewo.

Rozdział czwarty

Królik, który pojawił się ponownie wysłał ją jak służącą, rękawice i wentylatora do jego domu, bo pójdzie do księżnej. Alicja nie twierdzą, udał się do domu, gdzie mieszkał królika, ale pili z ciekawości, a tam jest cieczą z fiolki. Ponownie dziewczynka urosła do gigantycznych rozmiarów, tak że prawie rozbił swój dom. Na szczęście okazuje się paszteciki rzucali kamieniami, a dziewczyna zaczęła znowu małe, a potem uciekł. Opowieści z wyobraźnią autora „Alicji w Krainie Czarów”! Podsumowanie produktu, w międzyczasie, opisuje tylko najważniejsze wydarzenia.

Alicja wędrował do niegościnnej dżungli traw. Miała prawie dotarł do młodych pup na zębie, a potem okazało się, że w pobliżu ogromnego grzyba, co jest ważne i usiadł gąsienica palenia fajki.

Piąty rozdział

Dziewczyna skarżyła się jej, że ona ciągle się zmienia rozmiar i nie zna się, ale w podobnej metamorfozy gąsienicowych nie znaleźliśmy niczego specjalnego, po rozmawiali bez współczucia dla zdezorientowanego Alice. Zwłaszcza, gdy usłyszałem, że dziewczyna nie był zadowolony ze swojego obecnego wzrostu w trzech cali, ponieważ jest bardzo Caterpillar garnitur! Usuń obrażonego Alice, biorąc kawałek grzyba od drugiego.

Jest to wygodne, gdy główny bohater ten dom. Dziewczynka żuć grzyb wzrosła do wielkości dziewięciu cali, i podszedł do niego.

Szósty rozdział

Alicja w Krainie Czarów są kontynuowane. Widziała lokaja, który stał w drzwiach, jak ryba. Podał jeden bardziej przypominająca ropuchę, zaproszenie na imprezę Zapraszamy do królowej krokieta. Jak długo mam zorientowali się Alice lokajów Toad, czy ona może wejść, ale nic z odpowiedziami sługi nie zrozumieć (nie pozbawiony między innymi dziwną logikę).

W końcu dziewczyna postanowiła, i wszedł do środka. To idzie na „Alicji w Krainie Czarów”, książkę, która nawet dziś nie traci na popularności.

Główną bohaterka znalazła się w kuchni, która nie została oddychamy z pieprzem i dymu. Tutaj kucharz gotowanie, i blisko do księżnej, który był w rękach krzyk dziecka. Gotować niechcenia rzucił naczynia w obu. Duży kot patrzył z uśmieszkiem za nim. Księżna krótko wyjaśnił zaskoczony Alice uśmiechała kot ponieważ on Cheshire, i powiedział, że wszystkie koty mogą uśmiechnąć. Potem zaczęła śpiewać znajome przenikliwy jak dziecko kołysanki, ale z niej jakoś stał się strasznie Alice. Księżna wreszcie wyrzucił dziewczynę z dzieckiem wiązki. Dziewczynka wykonane domu chrząkanie niespokojny miękisz i nagle zobaczyłem ze zdziwieniem, że ta świnia, a nie dziecko!

Główną bohaterką pamiętał mimowolnie i inne dzieci, z których, być może, będzie okazały się miłą świnię.

Kontynuuje przygody Alicji w Krainie Czarów. Tu przed dziewczyną pojawił ponownie, Kot z Cheshire. Poprosiła go o ile dalej iść. Smiling Cat wyjaśnił, że jeśli Alice jest jak, gdzie iść, można poruszać się w dowolnym kierunku. Cat powiedziała dziewczyna cicho, że w kraju, w którym dostała szału i wszystko zniknęło. Ale nie wszystkie. Tam był jego wielki uśmiech, który wisiał w powietrzu przez dłuższy czas.

Szczególnie przydatny jest własnością jego kota, gdy Queen of Hearts, okrutny i straszny, kazał odciąć głowę zwierzęcia (ósmy rozdział). Kot natychmiast zniknął. Widać było tylko głowę i w powietrzu. Ale w jaki sposób można zamówić odcięte, jeśli nie ciało?

Tymczasem Alice poszła do Marcowy Zając i dostaje Tea Party.

Siódmy rozdział

Szalony Kapelusznik i Hare zostali zmuszeni do picia herbaty ciągły jako karę za to, co ci bohaterowie, aby zabić czas. Te znaki ( „Alice in Wonderland”) traktuje głównego bohatera niegościnne – wyśmiewany i zastraszani. Dziewczyna poszła i dostał po następnej przygody w królewskim ogrodzie, gdzie czerwona róża ogrodników pomalowane na biało.

Szefowie ósmego do dwunastego

Tu była jego żona, królowa i król kier otoczeniu dworzan – Serca i Bubnovs mniejszych kart. Chociaż oni pokazali innym ciężkości, Alice nie był przestraszony. Ona do wniosku, że jest to po prostu karta.

W hali widziała prawie wszystkich przyjaciół z Czarów. Oceniana w tym czasie Cervone Jack, który ukradł królowej pieczone placki. Nagle spowodowane główną postacią, która wzrosła do normalnego rozmiaru. Na jego logiki dźwięku złamał wszelkie próby zastraszenia dziewczyna podjęte małżonków.

Magia rozproszona. Dziewczynka obudziła się obok swojej siostry na tej samej łące. To był tylko sen.

Tak kończy bajkę „Alicja w Krainie Czarów”. Ta książka została napisana pół wieku temu, ale nie stracił swoje znaczenie i do dziś pozostaje jednym z najbardziej znanych utworów dla dzieci.