521 Shares 7725 views

JSC "North-Western Shipping Company": Historia. opinie usługi

„North-Western Shipping Company” – jedna z najstarszych firm transportowych w Rosji, w tej chwili, która jest połączeniem typu holdingowej. Głównym obszarem jej działalności jest transport towarów pomiędzy portami Rosji, Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.


struktura firmy

Jednostka dominująca „North-Western Shipping Company” oprócz spółki zarządzającej „FFP” wynosi 8 spółek zależnych, w tym:

 • Shipping Company «Północno-Zachodnia Fleet„.

 • "Belozersky portu."

 • "Port pasażerski".

 • Firma „naprawa Wniebowstąpienie Naval Base”.

 • „Stocznia Newski” spółka.

 • Firma "Sabservis".

 • "Astrachań Shipping Company".
 • Zarządzanie firmą „Wołga-Neva” flota.

 • „Wołga-Bałtyk firmy logistycznej”.

Zarejestrowane zależne przedsiębiorstwa w regionach Leningrad i Vologda. Petersburg. – miasto, w którym znajduje się siedziba spółki «północno-zachodniej Shipping Company” Trzymając Adres siedziby: ul. Bolshaya Morskaya. 37.

Historia firmy

Spółka utworzyła to było dawno temu – na początku ubiegłego wieku. Decyzję w sprawie organizacji przyjęty Radę Pracy i Obrony w 1923 roku pierwotnie „FFP” dał nazwę „Północno-Zachodniej Shipping Company”. W tych wczesnych latach w jego dyspozycji było 500 statków, z których 76 były towarowo-pasażerski. Głównym rodzajem działalności firmy jest spedycja i transport drewna jedzenie.

W czasie wojny, wiele załóg statków bezpośrednio zaangażowany w walki. Firma angażuje się również w ewakuacji ludzi z oblężonego Leningradu i dostaw do miasta Food and Drug Administration. Na stanowiskach bojowych załogi transportowane amunicji, pojazdów wojskowych i sprzętu wojskowego. W 1948 roku Spółka utworzyła regularny ruch statków towarowych na Wołdze, aw 1964 roku zaczął realizować transport do portów Bałtyku, Morza Kaspijskiego i Białych Mórz.

Podstawowa struktura przemysłowa Shipping Company powstała w latach 80-tych. Jednocześnie, przebudowa wielu obiektów portowych i Newskiego stoczni została przeprowadzona. W ciągu 90 lat firma zdołała utrzymać silną pozycję i prawie jej aktywów w momencie prywatyzacji. W tej chwili 25% udziałów posiadanych przez państwowego holdingu, 56,12% są własnością „Depository Clearing Company”, a 10% – osób fizycznych. Zarejestrowany JSC "North-Western Shipping Company" był w 1994 roku,

usługi firmowe

Obecnie główną działalnością gospodarstwa są ładunki rosyjskiego centrum do Wołgi i Kamy rzek, jak również między basenu Morza Śródziemnego, Morza Kaspijskiego, Bałtyckiego, Czarnego i Morza Północnego. W tym przypadku transport odbywa się nie tylko w kraju, ale również na rzekach obcych krajach Europy Zachodniej, Skandynawii, krajach bałtyckich i tak dalej. D. Spółka corocznie przewozi do 6 mln ton ładunków do klientów, w tym największych przetwórstwa drzewnego, metalurgicznego, przedsiębiorstw rolnych.

W uzupełnieniu do transportu towarów w zakresie działalności holdingu należą:

 • Operacja holowania.

 • Dobór załóg.

 • Operacje kupna / sprzedaży statków i mienia.

 • operacja logistyczna.

operacje holownicze

Obecnie firma realizuje wszystkie rodzaje takiej pracy. Holowniki „North-Western Shipping Company” Move dźwigi pływające platformy budowy oraz, jeśli to konieczne, i inne statki. załogi przedsiębiorstwa często mają do udziału w różnych akcjach ratowniczych i działań środowiskowych.

Dla usługi holowania do klienta, należy załączyć Shipping Company umowę założona próbki. Ponadto, takie działania są już w realizacji prac przy realizacji innych zleceń partnerów biznesowych. Na przykład, holowniczy może być wymagane wykonanie umów ratowniczych pilotowania i t. D.

Firma realizuje następujące rodzaje holowania:

 • Awaryjnego. Eksperci przesyłki dostarczane w porcie stracił prędkość lub uszkodzenia statku.

 • Rutynowa holowanie statków i obiektów.

 • Intra-tow na drogach i w porcie.

W JSC „Northwest transportu może zamawiać holowania sposób głównego (o krótkim przewodem) przez naciśnięcie i opóźnienia t. D. operacje są przeprowadzane w pojedynczym naczyniu lub wielokrotne. Eksperci firmy przeprowadzać wszelkie niezbędne środki przygotowawcze do holowania: licząc na wytrzymałość części urządzeń, stabilności naczyń, określenia prawdopodobnych portów schronienia, wzmacniając nadbudówkę, jeżeli jest to konieczne, kadłub, pokład, kabina, etc …

dobór załóg

Praca z personelem w JSC „Północno-Zachodniej Shipping Company” zwraca szczególną uwagę. Z biegiem lat firma stworzyła całą dynastię marynarki, którego członkowie poświęcają się pracy nad riverboats iw portach. Jako przykład Ruds Bibiksarovyh, rogów Pozdnyakovo.

2015 Firma zatrudnia ponad 1500 pracowników, z których większość to wysoko wykwalifikowani specjaliści. W związku z tym, Spółka jest w stanie zapewnić usługi rekrutacji dla masowców krajowych i zagranicznych. Załoga składa się zazwyczaj z kapitanem, listach personelu, mechaników, pracowników radia, rzemieślników, lekarzy, inżynierów. Wszystkich tych specjalistów może być zatrudniony w firmie, jeśli to konieczne. pracowników Transport Company kwalifikowane są do zapewnienia bezpiecznej nawigacji, stosować się do wysokiej świadomej dyscypliny i są zgodne z wymaganiami zawartymi w Karcie.

Zakup / sprzedaż statków

Realizacja suchych ładunków – to także, co firma «Północno-Zachodnia Shipping Company„. Petersburg – miasto, w którym, jak już wspomniano, jest siedziba firmy. Przechodząc do gospodarstwa menedżerów można kupić lub zamówić sądu budynku. Firma oferuje swoim klientom jednoślimakowe i statków do przewozu suchych ładunków dwuślimakowe (7.000 ton), tankowce, statki samobieżne.

logistyka

Ponadto, firma „FFP” eksperci przeprowadzają operację takich jak synchronizacja ruchu towarów drogą morską i rzeki, a także transportu naziemnego pomiędzy portami i odległych regionach. Zamawiając tę usługę, klienci spółki mają możliwość znacznych oszczędności kosztów poprzez skrócenie czasu dostaw towarów, zmniejszenie kosztów paliwa, i tak dalej. D.

gazety gospodarstwa

Ponadto, firma „North-Western Shipping Company” (choć bardziej poprawne nazywają to rzeka) jest jednym z założycieli gazety „Wołga-Newski Prospekt”, Wydawnictwo, który znajduje się w Niżnym Nowogrodzie. Powstał w listopadzie 1934 roku na podstawie gazety zakładowej „Leningrad Vodnik”. Nazywali go „dyrygentem Northwest.” Dopiero w 1947 roku przyszedł 126 pokoi tej publikacji w nakładzie 2000 egzemplarzy. Na swoich stronach odzwierciedlenie w Stakhanovite ruch, pokryte praca perkusistów produkcji, naczynia pracę i tak dalej. D. Redaktorzy spędził pracę z listów od czytelników, odpowiadając na ich pytania. W 1973 roku została ona przekształcona w wersji drukowanej „Leningrad przewoźnika” w 1990 roku, powrócił do starej nazwy. W 1994 roku, ze względu na trudną sytuację finansową spółki został zamknięty.

Ponownie jego działalność zainicjowała przegląd po 2 latach – w 1996. Jednak poprzednie wydanie gazety zaczęły publikować w 2001 roku sam. Wreszcie, została przerwana w 2005 roku w związku z utworzeniem większej edycji „Wołga-Newski Prospekt”, rozproszonych w Północno-Zachodniej, Środkowej i Volga federalnych okręgów.

statystyka

W 2014 roku łączne przychody z „FFP” wyniósł 6,1 mld rubli (21% więcej niż w poprzednim roku). Jednak około 75% przychodu pochodzi z lasów, i przemieszczania zbóż i produkcji metalurgicznych i mineralnych żelaznych. Wzrost wskaźników ekonomicznych spółki, zgodnie z jej liderów, udało się głównie ze względu na odnowienie floty – 14 lat sprzedaży statków i koncentrację ruchu na zbudowany w ciągu ostatnich 12 lat, masowców.

"North-Western Shipping Company": Opinie

Opinia o klientów „FFP” miał dobre. Jego firma obowiązki wykonuje dokładnie zgodnie z zawartymi umowami. Ale niestety, ze względu na panujące w tym kraju w ostatnich latach nie jest zbyt korzystna sytuacja ekonomiczna gospodarstwa pracowników sami czasami niepochlebne o niej mówić. Wszystko dzieje się w małej pensji i nie są zbyt dobre, biurokratyczny stosunek do klatek. A fakt, że kierownictwo postanowiło sprzedać stare statki, jakby to nie wszystko. Ludzie chcą pracować i zarabiać przyzwoite opłaty za tę usługę. Jednak, aby zmienić stare na nowe bulkers, ich zdaniem, przywództwo nie jest w pośpiechu. Ale załóżmy, że trudność jest w towarzystwie czasu, a wkrótce wszystkie te problemy zostaną rozwiązane.

Na ogół jednak, a cała praca od najstarszego rosyjskiego przedsiębiorstwa JSC "North-Western Shipping Company" (adres firmy: .. Petersburg, Bolshaya Morskaya, 37) można nazwać całkiem skuteczne. Oczywiście, firma jest rentowna i jego aktywność jest wielkim stopniu przyczynia się do rozwoju gospodarczego nie tylko w regionie leningradzkim, ale całej Rosji jako całości.